Споделена история от Други

Samsung Galaxy S4 или Apple iPhone 5
Здравейте. :)
След няколко дена имам рожден ден и баща ми ми каза, че ще ми купи нов телефон. Обаче не знам кой да си избера Samsung Galaxy S4 или Apple iPhone 5. Рових в интернет и видях, че нямат почти никаква разлика освен големината. Моля дайте си мненията, понеже не разбирам чак толкова много от екстри и т. н. А и да добавя, че нито слушам музика нито си играя игри.
От другите съм чувала да казват, че всеки ден си зареждат телефоните...
Моля, кажете си мненията.
Благодаря. :)

Коментари

51-78 от 78

55.   Имах самсунг 4 за кратко време и го продадох, купих си айфон 5 и се преродих! Няма ги бъговете, забиванията и т. н. с които идва андройда!

56.   Колкото и да плюете iPhona всички знаете, че той работи перфектно и си е един от най-добрите телефони. Да повечето приложения се плащат, но ако имаш възможност да ги плащаш можеш да си го закупиш. Ако си взимаш iPhone си вземи 4S, защото новите модели малко ги развалиха. Аз имам 4S и съм много доволна от него, една приятелка има 5 и не е толкова доволна и тя също твърди, че моят е по-добър. Специално аз се интересувам много от телефони и разбирам от това, и не можете да ми твърдите, че iPhon-a е грозен телефон. Хайде да се образовате малко преди да говорите! ;)

57.   Зависи от търсенията на всеки потребител. Според мен iPhone e по-добрият вариант. Има една приказка 'Nothing can beats Apple' и смятам, че е достатъчно красноречива. Apple винаги са били на върха.

58.   Абе я земете малко се стегнете.. какви са тези смотани въпроси? Samsung Galaxy S4, Apple iPhone 5, Androidi или Tableti и кво ли още не.. Много добре знаете, че в живота има деца, които нямат обувки, дрехи, учебници има и такива, които си лягат гладни. Има хиляди невинни хора, които умират като кучета... деца, които остават без родители или на улицата! А тука ми се чудите между Samsung Galaxy S4 или Apple iPhone 5.. това ли са най-важните въпроси в живота ви? Дайте сега аз да почна да избирам между боб или леща (големият въпрос на деня).. явно ще ми трябва много време за да стигна до някакъв отговор!! Защо не си зададеш въпроса - Какъв човек съм всъщност, какво искам от живота, какви са целите ми, мечтите ми, за какво искам да се боря?

59.   Sasmung Galaxy S4 ! ;)

60.   Аз си взех Iphone 5 наскоро е няма нищо общо с Samsung, уникален телефон не бъгва не прави проблемите които ми правеше самсунга не бих си взела повече друг телефон освен iPhone :)

61.   Ох, да ти имам проблема!

62.   Хора, накъде отива този свят? Някои хора се радват на най-малкото и са удовлетворени, а някои богаташи с айфоните, таблетите, скъпите коли, компютри са нещастни и са на най-скъпите антидепресанти, така че това можеше да попиташ най-добрата си приятелка, а не да ангажираш цял сайт с това. Казвам го с най-добри чувства. Ако става за въпрос Нокия и Сони имат хиляди пъти по-добри модели от Китайфон 5 и Лайнунг Галакси ;)!

63.   айде малко да се поинтересувате от Айфон специално защото така като гледам говорите без да знаете. Въпросния "китайфон" е проектиран в Калифорния и е изработен в Китай което съвсем не означава че е като всички други боклуци все пак говорим за Айфон световно известна компания. А колкото до феновете на Самсунг хайде да си зададем въпроса защо целия свят ползва айфон и е доволен от него а в България гледаме цената и като видим че тоя боклук Самсунг е по-евтин давай него и почвате да плюете айфон ами не сте дорасли сладури :) имайки предвид че 90% от коментиращите не са се докосвали до айфон без коментар просто само ще кажа че в България живеем което обяснява всичко

64.   Първо, не целият свят ползва Iphone, а Америка. Главно защото е американско производство и им излиза супер евтино.
Гледайте ревюта, хора. Има толкова много сравнения между Самсунг и Iphone в Youtube.. и в абсолютно всички от тях печели Самсунга. Защо ли? ;)

Ако някой ви каже, че Iphone-a е по-добър, значи не разбира абсолютно нищо от телефони, и никой не може да ме убеди в обратното.

65.   Айфонът според мен е по - добър

66.   С идиоти няма нужда да се спори ;) ползвайте си боклуците от самсумг със здраве :) Моя приятелка имаше с4 изтърва го и той се счупи после си купи айфон и беше много по доволна от него успех с буклука от самсунг смешни сте :)

67.   Да, и аз искам да ти имам проблема - да се чудя между iPhone 5 и Samsung Galaxy S4. Но иначе ти препоръчвам Galaxy ;) По - подходящ е за тийнейджъри. iPhone е "по - сложен".
Всеки с мнението си *. *
Zzz -_-

68.   Жалко, че някой по-горе вече го е написал, но да, що не вземеш да си купиш една xyбава книжка -_-

69.   Скъпа, 63 не ми говори ;) за безценния ти айфон. Не съм от праисторическата епоха и много добре знам какво е айфон и не говоря без да зная. Просто ми писна целия свят да е толкова материализиран. Започна да ми говориш колко е добър айфона и etc, но не изкоментира това, че вещите не са единствен фактор за щастието на един човек. Тръгнали 13/14 годишни да се размотават с телефони за 1200 лева :), докато техните си спукват з*дника от работа. За мен не е нормално един телефон (ако ще и златен да е) да струва такава безбожна сума!
Как не попитахте, , Коя книга да си купя? " или, , Да даря ли кръв? ", телефоните нали са по-важни, щото с тях снимате безценните си личица и влизате в интернет без проблем :). Заблудени овци.
С цялото ми уважение Ви го казвам, мили мои заблудени хорица.

71.   Аз лично харесвам самсунга. Избери този, който най ти харесва. Просто последвай сърцето си. :-)

72.   Момче на 14 съм с iPhone 5S.. до преди ползвах Samsung, но сега съм много по доволен с айфона. Определено лагове и забивания няма, както когато бях със Samsung. Предполагам, че повече никога няма да се върна на Samsung, най-вече заради лага и материалите, от които е изработен.

73.   Ако не играеш ИЗОБЩО игри, купи си някой по- обикновен. (: А иначе, ако ще играеш игри и ще ползваш интернет на новия, нека бъде Самсунг Галакси с4. Нищо против Айфон 5, но просто знам, че камерата му е по- малка от тази на Самсунга и че екрана е по- малък, но избора е твой!

74.   самсунг естествено! Айфона се чупи ммн бързо аз имам самсунг галакси с 3 мини изпускала съм го на плочките и е жив!

75.   Щом- ''не разбирам чак толкова много от екстри и т. н. ''
Тогава защо ти е такъв модерен и скъп телефон? ! -Предполагам за да се фукаш. Гадно е когато някои разбира в ПЪТИ повече от теб но дърпат каиша и не могат да си го позволят! Съвет: Баща ти да ти подари един телефон от рода на LG L еди кои си, за да посвикнеш ш тогава прибягвай до висшата класа!

77.   58 и 62 : Стига сте изпадали в нервни кризи заради това, че някой има възможността да си купи телефон за 1500 лева! Това, че може някой да си го позволи, не го прави лош, глезен, тъп, неук или безчувствен- както се намеква във вашите коментари. Стойте си в панелките и злобейте или се хванете в ръце и си изкарвайте пари, така че да можете да купите на децата си Айфон 10 С! Ей заради такива като вас-дето се изказват ни в клин ни в ръкав- за това сме на това дередже, злобеем и цял живот гледаме в на другия канчето! Иначе до авторката - бих заложила на Айфон, защото е телефон с класа. С Галакси Ноут 3 съм и ми писна от тези шарении , забивания, лаг и тн :)
Поздрави :)

78.   От личен опит ще ти кажа че Айфон 5 е по-конпактен от Самсунг

79.   Като цяло и двата телефона са супер, но ако не ползваш интернет на тях, са почти безмислени. И да, зареждат се всеки ден, особено ако ги употребяваш нон стоп.
Хубавото на Самсунг е възможността да добавиш карта с памет, където можеш да складираш всички снимки,музика, книги, филми и прочие. Получваш и доста по голям екран.Лошото е, че имаш чувството, че държиш евтина китайска играчка и понякога забива и/или насича (като сменяш екраните, зареждаш интернет). Вече има и Galaxy S5 междо другото.
iPhone, от своя има друго усещане като ти е в ръката и е по удобен. Освен това не забива и е доста лесен за употреба. Има и множество аксесоари за него. Лошото е, че е значително по-скъп и не може да му се разшири паметта.
A и може би говориш за iPhone 5s (този със сензор за пръсто отпечатък), защото iPhone 5 вече не би трябвало да се продава. Вместо него пуснаха iPhone 5c - същия като предния, само че в пластмасов капак.
ЛИчно аз ти препоръчвам да отидеш в най-близкия магазин за телефони и да си "поиграеш" за няколко минути с въпросните модели. И помни, че за цената на един iPhone можете да отидете цялото семейство за една седмица на планина или нещо подобно. И не е нужно да натоварваш семейството си, ако не сте заможни, за да ти докажат любовта си :).

80.   До 42. - телефонът е вид джобен компютър. През моя телефон си копувам билет за градския, ползвам GPS, говоря с хора през интернет по skype, ползвам го за МП3 плеар, водя си график (ця органайзер си е), аларми, напомняния, калкулатор, в автобуса чета книги, проверявам си емейла, пиша си с приятели, правя снимки на документи и неща които ми харесват, гледам неща в нета и играя шах, когато съм отегчен. Истината е, че телефоните се превърнаха в компютри.
До 45. Аз като "технично грамотен" си взех iPhonе и за разлика от 2 годишния ми HTC този още си работи като пушка. Именно защото съм тенхнично грамотен, знам какво става, когато един линукс бива базикан по всевъзможни начини, колко е муден и тромав java (но все пак ми е любим), особено когато вървят 10 различни приложения.
Проблема с Андройд е, че всеки прави каквото си иска и никой не се интересува от подръжката на старите модели.
Един 5 годишен iPhone 3gs е все още подържан, макар да не може да подкара iOS7. Колко андройда могат да се похвалят с това?
Разбира се андроид има и своята сила и чар.

81.   Стига с този въпрос "За какво ти е като.. " Ами иска да има приятно изглеждаш телефон. Удобен, лъскав с красив екран? Много удобен ще ти е даже. Просто, можеш да правиш всичко. Със S4 можеш да правиш, по няколко неща наведнъж. Не е задължително да слушаш музика и да играеш игри. Бързина в нета, много по удобен ще ти е даже и от настолния или лаптопа. Получаваш постоянен контакт с хората, вече и безплатен с някои приложения. Можеш да си гледаш телевизия когато решиш, да си дръпнеш филм когато поискаш, да сваляш музика, картинки и кво ли не, по всяко време. Музиката и игрите не са най-важната част. Аз имам s4. Изчакай още седмица, и си вземи s5. Ще избухнеш с него. Той е дори, по-добър от s4. Многократно. Но дори s4, е много напред за времето си, така че ще държи летвата поне още 2 години. :)

82.   Имам S4 и съм много доволна. Работи ПЕРФЕКТНО :)))

83.   Коментарите са, Ви на много ниско ниво, момичето питай - кой е по-добър а не кой според вас заслужава. вече е оценена от баща и, щом иска да и подари има възможности, не каро повечето изказали се. Конкретно на въпроса аз ползвам iphone и за 4 g съм дал около 3500 лв за тези телефони в момента съм с 5-цата. Моя съвет е ясен по срилен, по-качествен по-скъп ако държиш на тези качества и това също iphone не е за всеки, то е за специален сегмент хора да не говорим за приложенията им - най-иновативното за момента icloud изгубваш си гсм и го изтриваш от растояние вс в него, сущо така нз каква сим има в него може да го блокираш завинаги и дати изпрати gps кординати, които само даваш в полицията и после си го активириш. Да не говорим за най-добрата os. Кой за каквото има пари е най-точно казано.

84.   Аз имам s4 а един май приятел има iPh. 5s. И той самия казва, че моя е по-добър....

51-78 от 78