Споделена история от Други

Филми :)))
В неделя с приятеля ми имаме годишнина и искам да изтегля някакви хубави филми. Романтични или комедии. Може и някой хубав трилър. Моля дайте ми предложения. Ако някой филм ви е направил хубаво впечатление и ви е харесал, моля споделете го! А, и приключенски може да е. Просто нямаме пари да излезем някъде и решихме да гледаме филмчета и да прекараме малко време заедно. Мерси!

Коментари

1.   Ми аз лично харесвам "Лунна красавица", " Райският поток", "Прегръдка под звездите, "Кралят на пиратите" и много други не знам зависи какви харесвате. Всъщност като отворих историята ти мислех, че пак ще питаш за заглавие на филм, но явно не.

Дано да съм помогнала. :)

2.   Момчета и момичета (Boys and girls - така го търсете з замунда или вбокс). Моля модераторите да удобрят коментара ми.

3.   Аз лично харесвам "Мъж за милиони" ако ти допада...

4.   Това не са комедии, нито трилъри или романтични филми. Но все пак мога да споделя филми, които са едни от любимите ми. Това са ИСТИНСКИ, такива, които наистина ти показват на какво е способен човек, на това какъв е животът и как можем да го променим. Може и да не е подходящ случая за такива сюжети, но все пак някой ден ги изгледай, ако не съм закъсняла с препоръките - Джон Кю (John Q), Мъж под прицел (Man on fire), Преследване на щастието (The Pursuite of happiness). Ето и приятни комедии - Лъжльото (Liar, Liar), Всемогъщият Брус (Bruce Almighty), Хитч (Hitch)

Моника, 16г

5.   Ами защо не гледате някой порно филм? :D :D

Но иначе на мен лично ми харесва филма The inbetweeners. Така се пише в замунда. Много е як и забавен. Според мен ще ви хареса, ако сте по-млади.

6.   От авторката - благодаря за предложенията. :)

7.   the notebook -тетрадката

8.   "Белязания" (Scarface) би бил подходящ... така де. Това е любимия ми филм :)