Споделена история от Други

Как се блокира телефонен номер?
Някой ако знае как се блокира телефонен номер моля да ми каже, защото един постоянно ми звъни и досажда и ми омръзна вече.

Коментари

1.   ами зависи какъв ти е телефона ако е смартфон от хубавите или има на някой модели има опция блокиране на номера от настройките, а ако няма такава опция подаваш жалба в полицията и там ще го блокират.

2.   и мен ме интересува давайте казвайте че е спешно

3.   Моделът на телефона е добре да кажеш, защото има вероятност това да стане от настройките. Моят, например, малко по старичък, си има опция филтриране на номера в менюто, слагаш номера там и като ти звъни екрана само светва за няколко секунди, но не се звъни и не показва, че някой звъни. Другата опция е да се обадиш на оператора и да кажеш да блокират този номер, със сигурност могат.

4.   Е, то това зависи от настройките на телефона. Да беше написал/а поне модела!

5.   Мисля, че има някаква скапана фирма, която предлага такава услуга, като блокиране на телефонен номер, срещу месечен абонамент. Но самият оператор май не го предлага.

6.   Ако си със Android- аз ползвам приложението Call Blocker и съм много доволна. Иначе моя телефон например няма в менюто опция блокиране на отделни номера, някои имат. Ако и твоя няма и не си със смартфон можеш да пренасочиш номера, който ти досажда към някакъв несъществуващ(произволни цифри например) и когато се опитва да се свърже с теб няма да може и ще му дава само грешка или заето.

7.   Отиди в магазина на твоя моб. оператор и им кажи, че искаш да блокираш номер, те ще ти помогнат 100 % :)

8.   отивай при оператора,

9.   Оператора може да спре изцяло входящите, не един номер. Аз заради това реших проблема универсално-ритнах глупака докато мърдаше.

10.   и аз искам да знам спешно