Споделена история от Други

Странен сън
Сънувах момчето, което харесвам. Носеше бяла тениска и ме гледаше и ми се усмихваше, когато по тениската му изби кръв, но той продължаваше да си се усмихва :Х. Проверих в съновник и питах разни хора, но това, което ми казаха и това, което прочетох нямаха нищо общо... Затова се надявам някой тук да помогне. :))

Коментари

2.   Какво очакваш да ти кажем.. че съня ти е пророчески и че кръвта всъщност е от неговото сърце, което плаче за теб...

Сънищата не са реалност.. Не им придавай особен смисъл.. това, че си видяла някой в съня си означава, че ти е направил впечатление или че може би имаш желание да го видиш отново..

3.   Не казвам, че сърцето му трябва да плаче за мен -_-
Просто попитах една жена и тя каза, че това е предупреждение за него, не за мен. Имаше да каже още нещо, но си замълча, затова попитах, а не за да ми казвате, че сърцето му плаче за мен.
А и плюс това всеки ден се виждаме ;)

4.   Според САЙТА съновник (де да те знам дали за него говориш, или си четеш някаква там книга), да видиш КРЪВ означава, че си щяла да разбереш някаква истина. А да видиш ЛЮБИМ МЪЖ (щото момчето си е точно такова, щом го харесваш) означава, че сте пред раздяла.
Тоест, може да разбереш някаква неприятна истина за него, поради която да спреш да го харесваш.

Според мен, съновниците са измишльотини и глупости. Аз съм сънувал всякакви странни сънища и всички те досега са били мой подсъзнателни страхове. Тоест пдосъзнанието ми ме подготвя как да реагирам, ако тези гадни моменти станат реалност някой ден. Когато превъзмогна подсъзнателните страхове, или спрат да са актуални в ситуацията ми. такива сънища повече не сънувам.

Според мен, наистина харесваш момчето и те е страх да не би да се случи така, че тъкмо когато той разкрие, че те харесва, нещо лошо му се случва. Подозирам, че си прочела историята "Той умира, а аз съм бременна" преди да ти сънуваш този сън, и историята ти е повлияла.

5.   №4, благодаря ти за мнението. Не съм чела историята, но може би си прав, че се страхувам, че нещо може да му се случи, защото движи с наистина лоша компания. Не само според мен, а и според всички. Та те са напушвалки...
И все пак благодаря за мнението, наистина ми бе полезно :)