Споделена история от Други

Телефон
Моля ви помогнете ми да избера от 2 седмици се чудя htc one samsung galaxy s4 ili iphone5??? За айфона чух че били платени приложенията колко стружа да платя да ми ги хакне някой??? , но най вече кой от трите телефона :((

Коментари

1.   Според мене си вземи галакси :) Лично мое мнение харесват ми като телефони тези Iphone ми писнаха

4.   iPhone. Но ти предлагам да изчакаш да излезе 5S. Той ще излезе до няколко месеца на пазара. Сигурно ще бъде по-скъп от iphone5, но ще си заслужава. Няма смисъл да си купуваш сегашния модел като скоро излиза следващия и сигурно ще съжеляваш. 5S ще бъде с детектор за пръстови отпечатъци (главно това е ново, но не е малко), ще има по-хубава камера, ще е по-бърз и вьобще прочети някоя статия за всичките подобрения, понеже не ми се пише :) Ако искаш по-евтин телефон, заедно с 5S идва 5С, който е евтин (сравнение с другите телефони на apple). Ще го има в различни цветове, има клип в youtube като напишеш iphone 5C ще ти излезе, качено от apple гледай да е, иначе може всякакви простотии да ти излязат.
Така на втория ти въпрос- имам iphone 5, ipod и ipad и мога да ти кажа, че не всички са платени. Дори повечето са безплатни. Някои са платени, да, но има многоооо безплатни и то хубави (все пак app store се води с най-качествени приложения). Така, че нямаш проблем с това. Ако толкова някое ти хареса повечето са по по-малко от долар, но пак повтарям няма нужда. Повечето платени са версии на безплатните, но без реклами. Изречението "колко стружа някои да ми хакне телефона" не го разбирам и може да го обясниш. Да ти хакне телефона някои, пък и да му плащаш няма смисъл, така, че очаквам да ми разясниш какво имаш предвид.
Сега като финал ще се аргументирам защо смятам iphone за по-добрия избор.
1. по-бърз е от другите два, не забива и безпроблемно си работиш на него, без нерви и прочие.
2. дизайна му е по-хубав. Другите два са огромни и надали ще може да ги пъхнеш в джоба си. Плюс това самия дизайн е много по-хубав.
3. Предлагат се много калъфи и тн. Така можеш да си го разнообразяваш с някои хубави калъфи.
4. Много по-лесен е за употреба, за разлика от другите особено Самсунг.
5. По-качествен е.
6. По-хубавия магазин за приложения. (писах по-горе за него)
7. Получаваш слушалки с него, които са уникални (иначе струват 60лева мисля). Пасват ти идеално на ухото с тяхната форма и се чува уникално. Сега може да си кажеш "Е, слушалки като слушалки", но за сравнение трябваше да пътувам дълго обаче си бях забравила слушалките и си купих някакви на самсунг, само за пътя. Имаше голяма разлика и едвам изтраях да пристигна.
Накрая това ":(((((" не го разбирам пак. Какво има тъжно, че трябва да избереш между трите водещи телефона и да станеш притежател накрая на някои от тях. Радвай се. Надявам се да съм била полезна, можеш да ме питаш въпроси, ще следя темата и накрая напиши кои си избрала.

5.   Еее, откъде все имате по 1200 лв. за нов телефон.

6.   Вземи си Samsung galaxy s4.

7.   Аз имам Samsung galaxy core и съм много доволна между другото :) Вземи си самсунг по качествени са просто.

8.   Някои хора се чудят как да си купят телефон за 30-40 лв... втора употреба разбира се. Ега ти тъпите теми-Галаски или НТС или бла-бла...

9.   Аа, забравих-и 1000 лв да имах в излишък, не бих си взел скъпотии. По-скоро ще купя нещо за жена си и детето си.

10.   Samsung galaxy s4 ;)

11.   Изчакай Lg G2 :P

12.   Имам iPhone 5 s ios 7 бива готин е но имам и ipad готини са но. Ipad е по яко 32 гига 4 генерация 1300 лв бива това е моя съвет моя е хакнат 11 лв