Споделена история от Други

Да сънуваш един и същи човек..
Здравейте! От няколко месеца насам ми се случва да сънувам постоянно един и същи човек. Познаваме се лично, но не сме в близки отношения. Признавам си, че ми харесва и определено мисля за него, но нямам представа какво чувства той. Мислите ли, че това ме кара да го сънувам, защото постоянно се мъча да разбера дали въобще има нещо към мен. А сънищата са толкова реални и винаги изпълнени с много любов. Моля Ви, помогнете :))

Коментари

1.   И аз съм така споко няма нищо лошо в това.

Йоана ?

2.   Сигурно и той те санува :д иначе и на мен ми се случва същото само, че аз санъвам едно момиче както и да е, просто през деня си мислиш за този човек и после на под съзнателно ниво го сануваш като заспиш

3.   Напълно нормално е това. Подсъзнателно се програмираш върху този индивид и като запспиш, съзнанието ти прожектира, това с което е било най заето през деня. Сънищата са нещо хубаво. Аз съм изпитвал най красивите емоции и чувства именно по време на сън. Нещо, което е толквоа магическо, че с думи не може да се опише. А относно човека има само един начин да разбереш. Иди и му разкрий чувстава си и виж как ще отговори.

Поздрави

4.   Просто му признай. Иначе няма как да разбереш дали и той те харесва. Направи го с две думи. Просто е. Не е страшно. Не мисли за разочарованието, ако случайно не споделя същите чувства.

5.   Глупости... не е вярно, че за каквото мислиш това сънуваш. Пробвайте да си мислите цял ден за лайно да видим дали ще сънувате лайно. -_- аман от психолози и философи и невежество. На мен също ми се е случвало около година сънувах 1 и същи човек, а щом подсъзнанието повтаря и настоява значи има причина, трябва да потърсиш този човек.

6.   Чувствам същото, повярвай. Даже знам че си ти :)