Споделена история от Други

Сънищата
Здравейте.Тази нощ сънувах отвратителен сън,който до такава степен ме изплаши,че се събудих със силно сърцебиене.Общо взето всичко в него беше много объркано първо в него имаше хора,който не съм виждала много отдавна-до тук добре може просто да ми липсват....но продължението ме накара да се замисля доста и все пак не стигнах до никакъв отговор :D гадорията започна така:Аз карах кола,но понеже нито в съня,нито действително нямам книжка я спрях пред нашия блок защото имало полиция (в действителност снощи с баща ми говорихме че ще ме учи да карам и че ДНЕСКА наистина ще има полиция в града ни) --след като съм спряла колата съм продължила пеша и то с компания след това стигам пред друг блок (който само в съня съществува не и реално) улицата беше с много странно име и си спамням че тази улица я е търсила майка ми преди дни.Там стълбите са били железни и някакви увъртяни и ние сме тръгнали от едно място да слизаме,но един старец ни казва,че не е от там а от друго място и да го последваме.Аз усещам че иска да ни прецака,но все пак тръгваме слид него докато сам не си признава и се връщаме нагоре по стълбите и по пътя,по който сме тръгнали преди той да ни върне.След това започваме да бягаме докато не стигнем пак пред нашия блок,дори и пред вратата на апартамента стоим там известно време и слизаме да идем към колата и да избягаме в тоя момент някои от компанията обаче се бавят и докато се качат той се задава,но вървеше мноого бавно.По прозорците бяха застанали хора-някакви други хора не и съседите ни в действителност ,но вместо да слязат да ни помогнат стоят притеснени след това съм запалила колата която едва е тръгнала и се събудих със силно сърцебиене.По объркан сън не съм сънувала до сега така,че ако някой може да ми каже поне малко от съня какво означава ще съм благодарна!

Коментари

1.   Незнам какво означава, но пък може би се дължи на подсъзнанието, то е ВЕЛИКО

2.   Понеже се интересъвам от подсъзнанието и си развих една теорийка за сънишата.
-Имаш съзнание и подсъзнание.
Понеже никой не може да контролира подсъзнанието си ( можеш само да го изключваш чрез съзнанието ). Та така мисълта ми е че подсъзнанието ти е искало да се занимава с предметите за който си чула или видяла, и е решило да го направи когато докато е имало време и съзнанието не го е подтискало.

3.   На подсъзнанието му се е занимавало с дадените предмети и места, но понеже през деня няма как да стане щот съзнанието ти го подтиска и затова ги сънуваш. Аз сънувам много по странни неща и то всеки ден, сигурно заради рисуването с което се занимавам и имам по странно въображение.

4.   Aми aз преди 2 седмици сънувaх еднa улицa много зaбутaнa никогa до сегa не я бях виждaлa бях с 1 приятелкa вървяхме по тaзи улицa и се нaтъкнaхме нa цигaни които ни хвaнaхa тaкa де не си спомням кaкво е стaнaло нaтaтък тaкa де онзи ден бях нa екскурзия във Велико Търново рaзхождaхме се вече беше към 22:30 и ср прибирaхме към хотелa и минaхме покрaй aбсолютно същaтa улицa която бях сънувaлa дa кaжеш че съм я виждaлa някогa но зa първи път ходих в Търново спомням си я мн добре имaше 2 бели коли и в съня ми ги имaше. Ще съм мн блaгодaрнa aко някой ми кaже нa кaкво се дължи товa блaгодaря предвaрително
Момиче нa 13