Споделена история от Други

Съвети
Здравейте аз съм момиче и съм на 14 г, а той на 19. От 1 година на сам си имам сериозна връзка от страна на приятеля ми смисъл всички от неговата страна знаят от нашата никои.. Ние имаме малко разстояние помежду ни но така връзката ни става все по сериозна.. Аз го обичам ужасно много както и той мен говоря с майка му и всички негови роднини много мили хора и т. н.. Но той вече не издържа на това да сме далеч един от друг и иска да се оженим. Моите родилтели никога няма да ми позволят те са съвременни и искат да уча както и аз уча в голямо училище имам страхотен успех той ми помага понякога всичко е супер, но проблемат е РАЗСТОЯНИЕТО НИ. Той не издържа реве вика и ми се закле ако до 8клас не се омъжа, че ще се самоубие.. Знам че ще го направи.. Незнам какво да правя обичам го, но не искам да си оставям този живот.. ПОМОЩ!

Коментари

1.   не се занимавай с глупости, отрежи го

2.   Ще се омъжиш на 14??? !!! WTF!!! Преди да навършиш 30, може и да си имаш внуче. Яко!

3.   Стъпете малко на земята. Пичът много се е филмирал... а е на 19. Малко е странно какво прави 19 годишен с 14 годишна впрочем, но да речем, че е на ръба на приемливото. Явно акълът му е още като на 14 годишен.

Най-важното, което трябва да знаеш е, че 70% от ранните бракове завършват с развод в днешно време. Днес не е като преди 50-100 години. Днес за една жена е най-добре да се омъжи след 22-23 годишна възраст, даже 25.

4.   Ти си малка и още ти е рано да се омъжваш. Той те манипулира с това самоубиване, бъди сигурна няма да го направи.
Ти гледай себе си, носиш отговорност за решенията си. Имаш достатъчно време в този жинот за бракове за семеен живот, но отмине ли училищното време, не можеш го върна. Без образование си за никъде. Ако не завършиш, какво ще правиш цял живот чистачка по улиците ли? Защото любовта е хубава но трябва и да се яде а родителите осигуряват храна и жилище до време. Завърши поне едно средно, поне магазинерка някъде да станеш, пък тогава се омъжвай, той семейният живот няма да ти избяга.

5.   еее, приятелят ти е гледал много сериали:-))) обичайте си се, поддържайте връзка, но не се женете! ти си на 14, дете си, както и да го погледнеш. учи, развивай се, има време за всичко.
не се притеснявай, няма да се самоубие:-) това е манипулация, която често прилагат лабилните хора. а той с какво се занимава - учи ли, работи ли, как смята да издържа семейство, че е тръгнал да се жени?