Споделена история от Други

Привързаност или хоби
Здравейте на всички.
Не знам защо, но реших и аз да споделя моята история
А ето я и нея:
Знам, че може би не всеки, но има хора които също изпитват удоволствие към дадени неща, също както при моя случай.
Още от малък изпитвам някакво вътрешно чувство на удоволствие към готварски, кухненски и сервитйорски Престилки. И когато и да отида във някакво заведение, сладкарница или ресторант, и видя ли жена със Престилка аз изпитвам някакво чувство на привързаност или удоволствие.
Имал съм приятелка с която съм правил секс и тя е била само по белйо и Престилка и чувството за мен беше страхотно, успях и нея да я вкарам във филмчето на сексапилната готвачка и всеки път се получаваше уникален секс, а до колкото при нея тя харесваше да я галя със перо по клитурчето. Общо взето и на двама ни, ни харесваше да си играем игрички преди секс, че и дори по време на секс.
Сега съм на 25 и все още си изпитвам същата привързаност към въпросните Престилки.
Не знам при вас как е и кой са вашите секс аксесоари, но аз не мисля да се отказвам от моите, и все пак помнете:
Нещо което ви харесва и ви доставя удоволствие да го правите, ГО ПРАВЕТЕ. Не се влияйте от хорското мнение.
А до колкото за дадения човек с който сте, ако наистина държи на вас, ще ви приеме и подкрепи при всяка една ситуация.
Толкова от мен.
Който иска да коментира да заповяда, който не пак.
И помнете едно нещо:
Сутрин когато станете, имате два избора, единия е да продължите да спите, а другия е да станете и да преследвате мечтите си. Така че изборът си е лично ваш.

Коментари

1.   Тинтири-минтири, врели-некипели... А "клитУрчето" направо ме разби, хахаха

2.   Просто намираш за секси престилките 0_o. Това е някакъв фетиш вероятно... те всичките са странни, така че едва ли тук ще получиш нормално мнение без съдържание на обиди.

3.   Напълно ти влизам в положение, защото и аз изпитвам същото като теб към престилките :)

4.   до Коментар 3
Благодаря ви за подкрепата :)

5.   Здравей приятелю, хубави неща си осъзнал! Браво! Това е съзнателен човек и мисля, че ако се занимаваш с духовни неща и психология би развил много съзнанието си. Красиви неща си написал- особено това за мечтите и ставането сутрин... Хубаво е такива реални и осъзнати хора да се срещат като теб.

Иначе по темата --> Това е вид зависимост. Формирала се е по някакъв начин... Това са програмки, които могат по някога да ни окажат лоша шега. Това е нещо малко като порно зависимите хора. Всеки път се натрупва хормона на щастието и идва момент в който е толкова много, че той се трупа и турпа и не изпитваме нищо. Това става винаги когато сме зависими от нещо. хубаво си се ориентирал към това да го спреш. Т. е. осъзнал си се!

поздрави