Споделена история от Други

Име на филм!
Здравейте,
може би.. темата ми ще ви се стори странна, но издирвам един филм.. вече повече от месец. Беше излъчван преди години по "Диема Фемили", но преди да започнат турските сериали :D Въпросният филм беше от няколко дълги части... разказваше се за едно момиче и баща й, които чрез едно огледало преминават в друг свят, като се движат с един мъж.. на възрастта на момичето, мисля.... Единственото, което се сещам като сцена, беше тяхната среща с вече остарялата Снежанка, ако не се лъжа.... о. о Ако се сещате.... пишете :)

Коментари

1.   По описанието ми прилича на
Десетото Кралство / The 10th Kingdom (2000)

2.   От Diema Family се сещам само за : Фантагиро и пещерата на златната роза. :D Ужасен филм в няколко части , но така и не спирах да го гледам. ^^

3.   Знам го казва се Внучката на Снежанка

Ж, 26

4.   М, да не би да е "Десетото кралство"? Само за него се сещам, но не съм много сигурна. :P

5.   сещам се за сериала " десетото кралство"

6.   намерих го явно е филм незнам защо го помня като сериал The 10th Kingdom http://www.youtube.com/watch?v=ta8WgbIeMX0

знам че и аз го търсих много време ...

7.   Помниш го като сериал защото така го даваха по телевизията. 10ина епизода по 45-60 мин.

8.   От авторката: Благодаря ви, много ми помогнахтеее ! :))