Споделена история от Други

Айфон 4s
Здравейте ... наскоро татко ми купи Айфон 4s... Наскоро,наскоро преди 2 дни.... и се чудя дали е реплика... но си има всичко.. App store,iTunes, iOS 7.1.4
камерата му е много добра, а и си личи че отзад е стъкло. Един приятел на татко го е вземал чисто нов и кутията изглежда съвсем нормална... но ме притеснява цената... той го е взема сигурно за 1000 и нещо лева а го дава за 690 лв. Има още един проблем който ме притеснява.. отзад на капака пише: Designed by Apple in California Assembled in China. Ще се радвам да ми помогнете :)

Коментари

1.   Защо, не мога да разбера, си давате парите за Iphone, който не е нищо особено. НА ПЪРВО МЯСТО има малък екран! Samsung! Уважавам ги!

ж, 16

2.   Номер едно, много помогна.
Щом пише това на капака, значи е оригинал.

3.   Приятел, оригинален е. На всеки Айфон го пише това отзад.

4.   Не се тревожи, оригинал е. На всички марки пиши чайна вече. Апьл правят и съвсем оригинални back covers на които дори няма лого и пак са апъл.

5.   Ъъъъ, номер 2, понеже съм малко тъпичка и не разбрах какво искаш да кажеш, обясни ми, моля те.

Ж, 16

6.   Здравей!
Телефона ти е оригинален... не се притеснявай и ще питаш защо... аз съм фен на Епъл отдавана и според това което си описал е оригинален.... а и сега втора ръка вървят някъде към 500 лева... а нови(пак от човек втора ръка) някъде към 650-700 лева, така че цената която си дал отговаря напълно!
Успех!

7.   Благодаря много! :)) и между другото момиче съм... '' БРатт''' :D

8.   Номер 5, чети бавно и внимателно:
Самсунгистите с тъпите си заяждания по никакъв начин не помагат на автора на темата, който е задал конкретен въпрос за конкретен телефон - именно iPhone 4s

bile

9.   О, номер 8 как не се сетих?? ! Ама, че съм и аз, мерси, ще го запомня. ПОВЕЧЕ НЯМА ДА ПРАВЯ ТАКА!
Тцц...

ж, 16

10.   Само да допълня че ''iOS 7. 1. 4 '' няма... рано е за него... объркал си просто....
За сега е само iOS 7. 0. 4! ;)

11.   Какво ти пука дали е оригинален? Искаш да можеш да се похвалиш пред приятелките си и те да започнат да ти завиждат ли? Тогава ли ще се чувстваш добре?

12.   Номер 11: слушай кво ще ти кажа... Имам възможност купувам.. Нямам възможност няма да купя.. Ти ако си и ти така много ясно че и ти ще си купиш! Същото се отнася и към номер 1 ;) кво само ме нападате че съм си купила айфон? ! И кво само се правите на интересни.. Че айфон не ви кефи и че само си давам парите.. Нали аз ги давам тия пари не вие... Самсунг бил най-добрата марка.. Ми хубаво все пак всеки си има точно определен вкус за телефони и не само!!! Попитах ви само дали е реплика вие ме ругаете... Боже прост народ!! А и да ви кажа само че ако сте и вие бихте си купили но не всеки има възможност само се правите тука.. А иначе умирате и вие да се фукаре и тем подобни. Ако съм нямала възможност щях да съм с Нокиа с фенерче ;)) аре чао!

От авторката;)

14.   оригинал ти е, на всички iphone това пише, а и цената му си е напълно нормална. Репликите са много по-евтини :)