Споделена история от Други

Как се казва филма?
Здравейте, преди доста време хванах един филм по телевизията. Майка и баща имаха 2 деца, малко бебе и по-голямо момиченце. Мисля, че момиченцето го играеше Маделин Зима, но не съм много сигурна. Та, родителите наеха бавачка за децата, спомням си че беше руса. Тя се опитваше да се оттърве от майката и да заеме мястото й. Също си спомням и че бавачката уби тяхна семейна приятелка. Гледах филма някъде до средата, защото след това трябваше да излизам. Ще се радвам ако някой успее да ми помогне в търсенето :)

Коментари

1.   Ръката която люлее люлката

2.   Здрaвей, мисля, че името нa филмa е Ръкaтa, която люлее люлкaтa с Ребекa де Морни

3.   Много е досадно по 30 такива "истории" за 1 седмица...

4.   Ако е филма за който си мисля се казва, , Ръката, която люлееше люлката''

5.   The Hand That Rocks the Cradle

6.   Малко прекалявате с тези филми, толкова по-лесно е да напишеш името на актрисата, която ти е позната в гугъл и готово, ама не, мързи ни и да мислим даже....

7.   Да този е филма, благодаря много на всички ^^ А до №6 - Според теб всяка актриса по един филм ли има, мога ли да тегля всеки нейн филм и да го гледам, докато намеря този който търся?