Споделена история от Други

Nokia Lumia 800
Здравейте! Както много други и аз се прецаках с Nokia Lumia 800. Искам да попитам тези, които имат такъв телефон, имате ли Facebook Messenger и въобще възможно ли е да бъде изтеглен на този телефон? Ако е възможно, моля кажете ми как? Моля администраторите да пуснат въпроса ми. Благодаря предварително : )

Коментари

1.   http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/facebook-messenger/3219d30d-4a23-4f58-a91c-c44b04e6a0c7

2.   Аз съм с 710, но трябва да нямам отметка за пестене на батерия, за да получавам съобщения от фейса! Пък и не винаги ги получавам ( дори когато всичко е както трябва)просто си е прецаквация с тея телефони!

3.   Авторката: до номер 1: не става.. пише ми, че трябва да ъпдейт-на телефона или просто не е валидно.. ъпдейт-нах го и пак не става.

4.   Влез от браузарът на телефона в:m. facebook. com, от там можеш да изтеглиш приложение за твоя телефон.

5.   Влез от браузарът на телефона в:m.facebook.com,от там можеш да изтеглиш приложение за твоя телефон.

6.   Аз съм с Lumia 900 и съм си много доволна. Не знам какво не му харесвате на Lumia-та. Виж за фейса не мога да ти помогна. Не съм чак такъв маниак, че да го отварям и от телефона, стига ми да го отварям на лаптопа. Ама като гледам номер 1 ти е дал линк.
Явно хората очакват различни неща от телефона си, обаче на мен Lumia-та ми е идеална. Имам си я вече близа 2 години и не смятам да я сменям за сега.

8.   Ха. Ти не четеш ли новини? Майкрософт купи Нокия, което значи че ако в последните 10 години(откакто Нокия се отпуснаха) е било безсмислено човек да си купи Нокия, то сега е два пъти по-безсмислено. Как можа да купиш такъв боклук. Аз имах Нокия преди 2 години и толкова безотговорно направено устройство не съм държал в ръцете си никога.

9.   Авторката: номер 8, телефонът ми е от 1 година и половина почти. На същото мнение съм като теб, но все пак родителите ми не могат да си позволят да ми купят нов телефон за сега. Явно трябва да се премиря с факта, че няма Messenger.