Споделена история от Други

Какво харесват и искат жените?
Здравейте на всички! Искам да се обърна към жените. Значи на 20год съм момче и искам съвети какво харесват жените и какво искат. Визията важна ли, как се обличаш и т.н. Може и момчетата да дадат съвети. Питам щото мн съм притиснителен, трудно говоря с момичета и т.н. Иначе на визия и обличане нямам грешка, занимавам се с фитнес от 5 год. не пуша, не пия.

Коментари

51-68 от 68

60.   ... Настоящата ми приятелка ми разказа една "история" ( кавичките са за нейната нереалност ). Понеже обаче не ми се разказва в този късен час, а и гледам от кога е последния коментар по случая на пича бих казъл само края на "историята" в която аз и моята приятелка сме 100% ( не 100$) обедени. И нека подчертая че с всеки изминал ден се обеждавам все повече и повече в това. Една жена е истински щаслива когато чуства свободата си ( мисля междодругото че се отнася и за силния пол)!!! Мисля че дори и да сте заедно от години или да живеете под един покрив свободата и на двамата е еднакво ценна... Личното пространство... Това да не се чусваш като в клетка ( това е нещо което найстина ненавиждам в момчетата/мъжете.. повечето ми приятели ( може би и несъзнателно заради ревност или причие ) слагат такива граници на приятелките/жените си като:
недей да оличаш това, къде беше, с кой беше, к'во прави до толкова късно, ама с кой си пишеш, защо не ми дигаш телефона, с кой си говориш ИИИИ КУУУП ДРУГИ ТАКИВА). Важно е и двамата да се чуствате ( според мен разбира се) свободни.. А когато истински се обичате и карате другия да се чуства така ( нека отново подчертая че нямам в предвид съвсем да от*бете другия хаха ) тогава всичко става толкова приятно и прекрасно...

А аз... Аз обожавам очтивостите.. Много обичам да говоря възпитано с леки подметки на това че съм изтрещял ( "изтрещял" - в случая използвам тази дума намеквайки че съм леко побъркан по природа) обичам да се държа джентълменски с дамите около себе си... обожавам да изненадвам половинката си както сексуално с някоя секси сценка, така и с романтични вЕчери ( но не поръчал вечеря- а сготвил я сам.. Не купил 101 рози-а откъснал 3 от съседния двор и разпилял листата по леглото и навред и така нататък).. Това че тя е щаслива ме кара да излъчвам още повече щастие.. Което по своемо пък ме кара да я правя още по щаслива.. ( ама много се разписах а? ! уж не ми се пишеше хахах ) Общо взето за да не дрънкам повече глупости защото осещам че започвам да овъртам прекалено... моля обърнете внимание на N20

Успех на всички във всичко... иии попътен вятър разбира се!!!

61.   №60, хубави и верни неща пишеш! Само, моля те, обърни малко повече внимание на употребата на буквата "у": Убедени, Убеждавам, Учтивости, Усещам, своемУ, Увъртам... както и чуВства, ... виж, иначе "джентълмен" - тази далеч по-сложна чуждица, си написал правилно.
Пиша ти всичко това не за да се заяждам, а защото повечето хора биха си казали: "Тоя колкото правилно пише, сигурно толкова са му верни и изводите, до които е достигнал... ", а това просто не е така!

62.   Харесвам свестни мъже моето момче! Мъже, които могат да обичат и уважават една жена! Мъже-нежни и любвеобилни, за които жената е повече от секс играчка.
Определено не си падам по властни мъже, които ми се пъчат с мусколите и портфейла си! Що се отнася до външния вид -важен е, но не чак толково. Той е за първо впечатление. Друго нещо на което много държа е мъжът да бъде чистоплътен!

63.   Аз си падам по хубави, гадни и силни мъже. Парите нямат никакво значение.
№60, точно така-свободата е най-важното.
Мразя очтивостите, любезностите, комплиментите и кавалерското отношение. Не обичам изненади и подаръци. А от това с розите ми се догади меко казано.
Не обичам скучните връзки, в които всичко е наред и се съобразяват един с друг. Обичам да има нон стоп кавги и всеки да си отстоява своето, без компромиси! НЕ ПРИЕМАМ обаче боища. Един мъж, който посяга не е мъж за мен.
В един мъж най-важното е походката. Тя говори много. След това погледът и усмивката са изключително важни. Самочувствието да е на max, било то и без покритие.

64.   63, браво!

Харесваме иначе да бъдете себе си, да харесвате професията си, да не мрънкате, да имате самочувствие С ПОКРИТИЕ, да бъдете мъже!

65.   Прочетох всички, заболя ме глава, очи, гръб и накрая никакъв извод. Всяка жена си иска своето, трябва да си наблюдателен и да научиш по какво си пада чрез реакциите и. Ако не си падаш по такъв вид жени пробваш с други. От 64 коментара нито една жена няма прилика с друга @_@

66.   65, да така е! Неможе да се слагат жените под общ знаменател, както и мъжете.
Към автора- жена, на 22 съм.
Мен лично ме привличат силни мъже/не говоря само като физика, а най вече като психика/
Харесват ми мъже със самочувствие.
За мен външният вид е много важен- не говоря за облекло, колкото за излъчване и чар.
Начин на говорене, глас, походка, поглед, усмивка- сред най-важните ЗА МЕН неща.
Като за начало това е достатъчно. Вече по нататък след опознаването, търся мъж с богата душевност и интелигентност.
Най-важното за мен е един мъж да бъде опора и да дава подкрепа и разбиране на жената до себе си.

67.   Ах, момче! Да можеше някой да ти каже "Какво искат жените?"
Питай какво не искат по добре! :)
Ние - жените винаги меним мнението си и желанията си. Днес е едно утре друго... Труден въпрос задаваш. :D

68.   Брат веднага, ще ти кажа. Момичетата искат стабилно момче с атлетично тяло. Атлетично значи поддържано, но не да си бабаит. Трябва да си готин, забавен и да им угаждаш. Ако имаш пари още по - добре за тях. Това никога не е в излишък. Също така трябва да се обличаш по техен вкус. Смисъл, ако харесват оня скапаняк Джъстин Бийбър трябва и ти да си облечен така. Това го дадох за пример за по малките от 13 до 17 години. Трябва да ги водиш на дискотека или ресторанти. И най - важното. Една жена обича с ушите си, това го запомни. Една жена иска да и покажеш, че я обичаш и иска да бъде ценена.

69.   Номер 1 коментар се изказа по темата... :))))))
Да беше писала, че няма мнение отколкото да пише глупости, че трябва да притежава всичко този мъж. Много помогна на момчето няма що!!!

70.   Като гледам май най-важното е да имаш среда или пък повече късмет. Като си сам, няма с кого да излизаш да зарибяваш, не стават нещата. Много по-лесно е да се зарибява в компания, отколкото като си сам. Пък ако в компанията има свободни мацки, нещата още повече се улесняват. Това го казвам принципно. Иначе в момента и аз съм на този хал - Нов град, малко познати, липса на компания(приятели) и единственото, което ти остава е да си блъскаш в залата и да развиваш сивото си вещество и да се надяваш някой ден късмета ти да те сблъска с някоя, към която първоначално най-малкото трябва да изпиташ известна симпатия.

71.   Умните и силни момичета се оправят самички, на останалите им трябва някой с парички.
Сега по същество-коя жена ще тръгне с някой черен и грозен само защото имал пари? На една умна жена и трябва много повече, просто защото парите умее да ги печели сама. И колата, и банковата сметка не са показателни ако мъжа не е мъж, а мухльо. Жените искат любов и уважение и търсят мъж способен да им го даде.
Маги

72.   Мисля че, вапроса е не какво обичат жените, а какво не обичат!!!

73.   успех

74.   Съкратено - трябва да си готин!
Обстойно - 1. Да имаш хубава кола и да живееш отделно от родителите си 2. Да си завършил висше и да работиш по специалност 3. Да имаш време за дискотеки и купони, ама трябва и да респектираш - фитнесче и някакъв боен спорт. ( Не е нужно да си нацепен като състезател по силов многобой, но е препоръчително да си стабилен - Поне 190 височина и 100-105 кила69. И трябва да имаш страшен поглед, когато някой я гледа, за да се чувства сигурна и защитена) 4. Желателно е да си душата на компанията, да говориш на висок глас и много да ръкомахаш. 5. Винаги в готовност, защото ще бъдеш редовно в молове и по кафета, трябва да имаш парички. 6. Ако отговаряш на всички тези изисквания, дори да си не особено чаровен и усмихнат, ти ще бъдеш любовта на живота й!

75.   Изчетох всички мнения и не мога да не изкажа мнението си. Не се заблуждавайте и моля мили дами 5% от 100 не държат мъжът до тях да е заможен. Въобще не знам какво се надлъгвате, парите са фактор. Без пари си никой и нищо... никой не ти обръща внимание дори и лекарите ако ти се наложи. За това деца учете, намерете си хубава и сигурна работа може и да не е с заплата 1500лв, но едни 1000 да взимате, бъдете сериозни не хвърчете в облаците. За да си намериш момиче свястно най-важното е да си много ама много социален с доста хора да излизаш да те търсят и да се мешаш в различни компании. Там някъде може да срещнеш твоето момиче. Тези жени които "искат мъжът да е финансово стабилен" е само за да може всичко да им е подсигурено и мъжът да се погрижи за домашното огнище всичко той да изгради. Не съм много по голям от вас и от опита ми до сега през живота ми не съм видял една моя приятелка да тръгне с момче което не се облича перфектно телефона му не е за под 300лв и да няма някаква кола. Истината е такава...

76.   .....харесва ми въпросът и дори и да съм отговаряла просто ще се повторя; жените харесват реализиралите се,отговорни и,сериозни и умеещи да се забавляват мъже...ВСЪЩНОСТ изискванията зависят и от нивото на жените....моите са такива..ЗАРА

77.   Маги.. номер 71 зарадва ме с коментара си. Повдигна ми самочувствието. Иначе аз съм жена и аз харесвам мъжете, които не се правят на интересни и не бълват вулгаризми

51-68 от 68