Споделена история от Други

Модел, рекламно лице
Здравейте. Момиче съм на 13 години, много хора ми казват, че трябва да се опитам като модел или рекламно лице. Аз наистина бих искала да се пробвам, но проблемът е, че не знам къде да търся кастинг или нещо такова. Бихте ли ми помогнали?
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Може ли да се опишеш - външност и характер, какви са интересите и мечтите ти. А за кастинг - има различни конкурси "Малка мис и малък мистър", има и модни клубове и най-различни. Аз съм участвала в няколко конкурса за красота, както и в един формат, в който ни учиха как да се държим като модели, какви движения да правим и т. н. Е, пожелавам ти успех! :)

2.   Отиваш в офис на модна агенция, може да намериш в интернет контактите им и те ще ти измерят мерките на тялото, ще те научат малко на стойки и походка, ще преценят дали те харесават и после може да те вкарат във фотосесия, конкурси и т. н.

3.   Това миличка е една голяма измислица в България. Аз съм момиче на 16 години, имам хубаво тяло, висока съм, фотогенична съм. Още от малка мама ме води по конкурси, била съм обучавана в най-добрите модни агенции в страната ни, дали сме хиляди левове и труд, фотосесии имам и какво ли не. За жалост тук нищо не става. Познавам всякакви известни личности в тази сфера, познавам богаташи, разни модни стилисти, телевизионни водещи и имам връзки, обаче в България просто не става. Със собственичката на най-голямата модна агенция в България сме първи приятелки и ме има в техния сайт и всичко, но само да ти кажа, че всичкия този лукс и хубавите неща са пълен филм, зад тях стоят евтини номера. Всъщност всички така наречени модели и манекенки са скъпи проститутки. За да спечелиш даден конкурс те карат да си лягаш с тоя и оня, в сайта вместо да гледат твои снимки за реклами, същност те търсят чичковци, които предлагат пари срещу секс. Ако искаш да си модел, значи се приготви да си проститутка. Единствените истински модели са в Америка и те са АНГЕЛИТЕ НА ВИКТОРИЯ СИКРЕТ, които са си професионални, високо платени и наистина работят, това което казват. Ако имаш възможности ходи в Америка, щото тука ще станеш играчка на поне стотина чичковци.