Споделена история от Други

Как завинаги да забраня имейли?
Всеки ден получавам имейли от Fashion Days, WordPress и от някакви "руски мацки", които ми предлагат регистрация в някакъв сайт. Всеки път ги маркирам като СПАМ, но на следващия ден получавам нови. Как завинаги да забраня имейли от тези сайтове?
П. П. Ползвам mail. bg
Благодаря предварително!

Коментари

1.   В самият край на мейла има поле, в което можеш да кликнеш и да отбележиш, че не желаеш повече да получаваш известия. Поне аз така се отървах от Фешън дейс. За руските мацки не зная :)))

Mell

2.   В настройките би трябвало да има опция за блокиране на мейли, поне в абв-то има.

3.   исках да ти кажа същото, което е написал. а номер 1. Във всеки мейл има под самото писмо такъв бутон. За различните пощи е на различно място, но смисълът е същият.

4.   Най-добре е да ползваш при регистрация временен мейл и след това той ще се изтрие но регистрацията ти ще е потвърдена. Виж 10minetsmail. Този сайт създава временен мейл. Истинския адрес не го пиши почти никъде.

5.   А за mail.yahoo.com и gmail.com знаете ли къде са тези бутончета? Ако ги има, не съм виждал досега. На ден получавам по 40-50 писма спам и дразнещото е, че трябва да ги преглеждам преди триене понеже понякога се намърдва и някое лично писмо...

6.   2,
и къде видя опцията за блокирането на имейли В АБВ?

7.   1/
Не във всички миели има съобщение за отказ от нежелани съобщения.
2/напоследък в повечето няма.
3/ Има. някой които срещу заплащане предоставя имейл адреси
4/ това не е ли е задължение и на АБВ.
5/ И ако сега си напиша имейл адресът , ще ме залеят стотици ненужни съобщения.

8.   Не желая да получавам известия

9.   До 8 - Ами има лесно, бе! Отиди на апликацията на телефона, задръж да ти изкочи менщто и забрани известията! Ама не се чуди, когато почнеш да изтърваш важни неща.