Споделена история от Други

Евтин смартфон
Най-накратко, наскоро си загубих телефона. Както слязох от автобуса с приятели (пътувам до училище от друго градче наблизо) вървяхме, буквално до последно ми беше в ръцете телефончето-става въпрос за samsung galaxy s2 plus, даже снимах с него и си го пъхам аз в джоба и само за 50 метра няма и толкова даже сигурно усещам, че ми го няма по джобовете. Звъня веднага, картата изкарана, връщам се назад никакъв го няма... та както и да е, обръщахме се към полицията, но просто съм се отчаял от тия, да не изпадам в цинизми обаче като видя вече бял ситроен или опел и направо ми се повръща. Нищо не свършиха, даже и не искаха, в случай, че бил загубен, а не откраднат, а, ако напиша, че е откраднат нося наказателна отговорност. Та не ми е за телефона, материалното е нещо толкова преходно... дали ще го ползвам месец или година все тая, все някога ще му се случи нещо, но за мен жестът беше изключително важен. Беше ми подарък от майка ми, а тя се лиши от този лукс, за да ме зарадва за рожденния ден. Та сега събирам пари и искам да й подаря аз някакъв приличен смартфон и искам да чуя предложения. Също така да бъде на по-достъпна цена. Какво ще кажете за китайските в алиекспрес или пандауил. Попаднах и на някакви си български, които са ми малко съмнителни и искам да чуя мнения ето линк http://gpsmagazin. com/%D0%A1%D0%9C%D0%90%D0%A0%D0%A2%D0%A4%D0%9E%D0%9D%D0%98-218/PRIVILEG-220/%D0%94%D0%B2%D1%83%D1%8F%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BD-S930-4-7-%D0%B8%D0%BD%D1%87%D0%B0-2SIM-GPS-Android-4-1-%D0%91%D0%BE%D0%BD%D1%83%D1%81-%D0%9A%D0%90%D0%9B%D0%AA%D0%A4-1557. html

Коментари

1.   може да си купиш zte мтел за 50 лева 1,3 ghz двуядрен 1 гъба рам и 5 мегапиксела, но ще е със договор. А иначе за под 100 лева не се сещам. Виж в пазарувай. нет

2.   Не знам на колко си години, но явно ученик/чка. Можеш да намериш каквито искаш в магазините. Подава се жалба и чакаш. Полицаите са ти най-малко виновни в тоя случай. А нищо чудно да са ти го откраднали от джоба или там, където го държиш.

3.   От автора: до около 200 лв максимум

4.   Много обширно е това понятие "евтин смартфон", хубаво щеше да е ако ни кажеш някаква ориентировъчна цена. Съветвам те да не се доверяваш на тези китайски боклуци - имал съм китайски таблет и всичко в него беше под всякаква критика! За около 200 лв. ще намериш добри смартфони, подходящи за майка ти, виж Nokia Lumia 520, Samsung Galaxy Trend Lite, Galaxy S Duos, също така разгледай Престижо!

5.   Prestigio - с 2 симкарти, на свободна продажба в хипермаркетите. Има го в 2 разновидности. По-евтината е от 169 до 179 лв, двуядрен, с много екстри. Ще ти хареса. - Щом компютърните специалисти полудяха по тази марка и си накупиха такива телефони...

6.   от автора:да, разбира се, че полицаите не са виновни, но просто никой не иска да си свърши работата. Буквално ме отпратиха като ми обясниха, че могло да се намери обаче това означавало той да се занимава, разбираш ли, което нямало да стане. Както и да е, мина седемдневен срок и до колкото разбрах мога да подам жалба по чл. 207 от наказателния кодекс. Относно телефона ми се иска да бъде с поне 5 MP камера. Благодаря за отзивите ви :)