Споделена история от Други

Калъф за телефон Prestigio MultiPhone 5300 PAP5300 DUO
Здравейте!! От доста време търся калъф за телефона си, но никъде не мога да намеря такъв. Обиколих навсякъде в моя град, но всички калъфи, които ми показаха са твърде малки. Ето защо реших да си купя калъф online, обаче не намерих нищо. Почти всички са за Samsung, iPhone и HTC. Бих се радвала, ако ми кажете някой сайт, където мога да намеря подходящ калъф за телефона си. Извинявам се, ако има правописни грешки.
Благодаря предварително!!

Коментари

2.   Попринцип няма официални аксесосри от този вид за дадения смартфон, но ти препоръчвам да се свържвш с Prestigio и да попиташ за повече информация.

4.   Съвет... Отиди и си вземи един хубав телефон, става ли. Благодаря ти!!

6.   Аз също имам такъв телефон и имам същия проблем като теб обиколих селия град и в интернет търсих но нищо не можах да открия :)

7.   И аз съм със същия телефон. Скоро ми го купиха. Търсих калъфи много време ама всички са малки... Та камоли протектор....И аз се ровя в интернет за да проверя... Но уви няма никъде все пак ако намеря нещо ще ви пиша.. ;)

8.   Хора на тези телефони жичките вътре са им лепени с тиксо! Не си заслужава да давате пари за боклуците на тази марка... Колкото до калъфа... не се притеснявай, няма да имаш нужда от калъф. Телефона няма да издържи много ;)

9.   Аз имам телефон Prestigio и повече от година и половина не е давал проблеми. А се е случвало и да го изпусна на земята.

10.   От авторката: Номер 4, 8 - телефонът си е страхотен и никога не ми е бъгвал. Толкова пъти съм го изпускала и му няма нищо, за разлика от samsung-а на братовчед ми, чийто екран се спука само от едно изпускане, а беше телефон за 2000 лв. Сега ще си купува като моя телефон. Iphone-ите в България също са пълно менте. Така че като нямате никаква представа за функциите и качеството на телефона, моля не коментирайте. А колкото до калъфа... ами открих един силиконов кейс с големината на моя телефон, обаче е за друг модел и има само 1 дупка за камерата, останалите дупки за зареждане и слушалки не пасват и ще си търся нов.

12.   Има поне 10 вида калъфи за този модел на www.gumeri.com

13.   а за 5450 да се намират ??

14.   И аз имам Телефон Престижио бихте ли ми дали някаква идея за калъфи или някакъв номер на Престижио