Споделена история от Други

Нокия Аша 306
Здравейте, имам проблем Имам го от година и половина, бил е по ремонти много. Миналата седмица го изпуснах и дисплея се скапа, оправиха го. Но днес като станах го намерих под мен на леглото, явно съм го взела през нощта, но тъча му не работи. Включва се, всичко е ок, но тъча отказва. Ако можете да ми кажете дали може да се оправи без посещение на сервиз, а и без овикване от страна на баща ми :(

Коментари

1.   Аз затова си имам LG Optimus Vu P895 от година и половина, нито веднъж не се е повреждал. Е, аз никога не съм го изтървала или удряла някъде, но все пак... Ако искаш да скриеш от баща си, че телефонът е счупен, тогава си събери тайно пари и сама си го занеси на ремонт. Иначе е напълно нормално баща ти да ти вика - все пак е давал пари за телефона(така предполагам). Ако тъча му не работи, защо просто не си купиш нов? :)

2.   Ей за това не се купуват телефони на деца и с тази история все повече се убеждавам в това. Едва ли имаш повече от 16-17 години. Като не го пазиш ще е счупен, а тати като има пари и глези дъщеря си ще плаща

3.   От 1 до 2 - хаха, коментарът ти ми хареса. И без това Нокия аша 306 не ми харесва, има само 3. 0 инчов дисплей. Не знам авторката как успява да види какво има на екрана....

4.   Авторката :
Номер 1, благодаря ти, за съвета, пък и с майка ми се разбрахме тя да го даде на ремонт. Еее, казах на тате, той пък се обиди, че не съм казала на него. :D Иначер номер 2, вярно, за първата повреда този месец си бях виновна, но не мисля, че съм виновна, че го намерих под мен.. През нощта буквално не знам какво правя, иначе всяка вечер си го оставям на шкафа ;) И за всички ремонти си събирах аз парите. А предишните повреди не са били по моя вина.

5.   От номер 1 до авторката: хубаво е, че си събираш сама парите за ремонтите. :) Така по-лесно се научаваме да ценим това, което е наше. Аз моя телефон си го купих сама, събирах пари за него дълго време и когато си го купих такава радост беше... :D

6.   Авторката : Е, телефона ми беше подарък.. Ии върши ми работа, не само за говорене, ами за музика, интернет. Иначе микрофона отказа един път.. дадохме го на ремонт, те пък слушалката сменили :Д Утре ще го занесат пак, дано да го оправят ;д

7.   Имам подобен телефон, който е резерва. Тъча отказа, след около година и два три месеца, и се наложи да го ремонтираме. Ако се интересуваш си вземи Нокиа Лумиа 520 - много близка цена, но възможностите на този телефон са на светлинни години от Ашата. Дори смея да твърдя, че преборва всички андройд телефони в негоия клас.

8.   Авторката : Бих искала друг телефон, но за момента нямаме възможност и съм доволна и на Ашата :D