Споделена история от Други

Съсипан дисплей
Здравейте, снощи изпуснах телефона си и сега екрана е черен на бели петна. Предполагам, че дисплея му се е счупил. Въпроса ми е дали може да се оправи в сервиз, или трябва да си купувам нов

Коментари

1.   Може да се оправи. Една приятелка изпусна нейния по такъв брутален начин, че екрана стана целия на черни черти и абсолютно нищо не можеше да се види. Едва го отключваше, камоли да набере някой. Даде го на сервиз и го оправиха.

2.   Носи го на сервиз.Ще се раделиш с минимум стотина лева.Сменя се тъча и си готов.

3.   Заведи го на сервиз и виж какво ще ти кажат. Зависи дали ще могат да намерят части и колко стар е моделът.

4.   Зависи какъв е телефона има ли ли гаранция модел марка пишат се тия работи защото има много различни цени. Ако е айфон и няма гаранция айде нов

5.   Ами би трябвало да може да се поправи ;))

6.   Да на сервиз ще ти го поправят. Аз имах един телефон, който три пъти му чудих стъклото и веднъж дисплея. Той никога повече не изглежда като нов, но си работеше супер. Успех!

7.   Всичко се поправя с достатъчно пари. Зависи какъв е телефона, дали те устройва това което може да прави, ако не, се опитай да го продадеж за да възтановиш част от парите си. Аз бих го дал в някакъв сервиз да го оправят. Примерно ако е айфон s4 за 50-90 лева да го ремонтират и ще го пусна за продажба за над 300 лева. Ама това ти го давам като пример. Между другото въпроса е зададен много смешно. Преполагам, че си някое 14 годишно хлапе. Е, не може да си толкова неориентирано и да не знаеш какво да правиш. Даже също така ако бях теб бих се пробвал дам да си го управя, все пак има доста полезни клипове в youtube.

8.   Благодаря за отговорите,утре ще го занеса на сервиз и дано да го оправят,мн го обичам този телефон и не,не см на 14,просто никога не ми се беше случвало да си счупя телефон чак тка и изобщо незнаех дали може да се оправи.Иначе телефона не е от айфоните,обикновет Самсунг е с qwerty клавиатура,та ддз може и малко по евтино да излезе,стига да намерят такъв дисплей,отново благодаря за отговорите :)

9.   Вчера и аз счупих дисплея на телефона си, целият стана на сол. Много ме хвана яд, искам да го поправя, защото този телефон ми върши перфектна работа. Дали ще ми вземат много пари за смяна и къде в София ще могат да ми го поправят възможно най-бързо без родителите ми да разберат.

10.   Аз лично бих ти препоръчал apple-service.biz. Работят много бързо, защото имат доста части в наличност, коректни са и цените на услугите им са приемливи. Успех, не се притеснявай, не е нещо непоправимо.

11.   Много ти благодаря! Оправиха го доста бързо и по-важното нашите не разбраха какво е станало.