Всичко се връща в любовта?
Срещнах го на най-неочакваното място. Запознахме се и от първия момент усетих нещо между нас, по-късно разбрах, че и той също. Постоянно мислех за него, всяка секунда, няколко месеца по-късно най-после се реших и го добавих, той веднага ми писа. Два дни по-късно беше нашата първа официална среща. Започнахме да се срещаме често.. той беше всичко, за което някога съм мечтала- красив, умен, мил, добър. Непрестанно ми даваше надежди за бъдещето. Хиляди мили думи и обещания. След месец стигнахме и до полов контакт и там също всичко ни беше добре. Дойде и въпроса-заедно ли сме? И всичко рухна.. при всеки разговор той казваше, че иска да е с мен. По-късно започна да му липсва нещо-не знаел какво никога не го бил намирал. Виждахме се отново, аз продължих да настоявам да бъдем заедно, вече само аз го търсех, само аз се интересувах как е.. и дойде деня, в който той ми каза, че не може да ми предложи връзка, харесва ме, но само това-да бъдем приятели с привилегии- такова клише, но аз бях и съм влюбена и се съгласих, за да бъда близо до него. Решение, заради което страдах всеки ден. Виждахме се вече рядко, но пък той се държеше по-добре от всякога. Аз се влюбвах все повече и повече. Исках го все повече. И така дойде време за последната ни среща.. Всичко беше като приказка цяла вечер се държа, като все едно съм най-специалната жена в живота му, но след тази среща не последва обаждане цели 10 дни.. 10 дни, в които независимо, че отдавна съм минала тийнейджърските си години, постоянно плачех и страдах, питах се защо? Изпаднах в депресия , не излизах, не ядях, отказах се от всичко. След седмица в това състояние, моите приятелки ме принудиха да се съвзема, но защо ли? Няколко дни по-късно, първата сутрин, в която не мислех за него - той ми писа да види как съм.. отново всички въпроси, всичко започваше отново. Да, признавам си, до този момент в живота ми не съм влюбвала никога, срещала съм хора с който ми е било приятно, но такива чувства не съм предполагала, че може да изпитваш към някого. Той ми разбива сърцето всеки един път, когато сме заедно е мечтата ми, но когато си тръгна сякаш ме изключва от съзнанието си и аз не съществувам за него. Това продължава вече близо година, не мисля че е редно да му позволявам да ме използва по този начин, но това е единствения начин или поне беше, за да го задържа близо до себе си. Знам, че той се среща с други, знам че не изпитва нищо към мен, че съм просто играчка за него, но не искам да го губя.. не знам какво да правя, за да го задържа в живота си. Вече и това не е достатъчно очевидно и това не желае от мен, въпреки че когато сме заедно комплиментите и милите думи валят като из ведро. Чудя се само, след като така ме остави, знаейки за чувствата ми и за всичко, което направих за него, един ден дали ще съжалява, дали ще се върне? Приятелките ми ми казват, че Господ гледа и за всяка моя сълза, той ще страда, че един ден ще се върне и ще иска да сме заедно, но това ще е ден в който аз няма вече да го искам, но не съм сигурна дали такова възмездие наистина съществува. Да, всичко се връща, но дали и в любовта?

Коментари

1.   Ще те разочаровам, но никакъв господ не те гледа, нито ще въдвори ред в стил американски сериал от 90-те.Най-много на твоя "приятел" да му се случи нещо и ти да го препишеш на неизвестна сила, като продължиш да се въртиш в кръг.

На НИКОЙ не му пука за твоите сълзи, това си е твое преживяване и не можеш да виниш другите за това.
Какво възмездие чакаш? Какво е виновен някой си, че си плакала за него.Ако не беше плакала, нямаше да искаш такова нещо.Искаш да си върнеш, защото се чувстваш победена, а никой не иска да губи.

Нямат ли право хората да се изоставят?

2.   Като чета написаното искрено ти съчувствам, но и малко ме хваща яд на теб. Знам,че отстрани е много лесно да се коментира и да се дават съвети, но предполагам искаш да чуеш безпристрастна гледна точка. Моето мнение е, разбира се ти вероятно сама го знаеш, но този човек не те заслужава. Не заслужава чувствата, които изпитваш, сълзите, които проливаш за него, нервите, които хабиш. Всичко това натоварва само и единствено теб, ти си тази, която страда непрекъснато. А той какво? Обажда се да те чуе как си, с надеждата да получи "привилегията" си в скоро време пак. Ми да е жив и здрав! Знам, че е трудно да сложиш край, да го забравиш, но се замисли: това ли заслужаваш ти? За всичко, което искаш да му дадеш и правиш за него, склонна ли си да се задоволиш с трохички внимание? Да не би ти да не си човек като другите и да не заслужаваш да си щастлива? Направи си услуга и не се трови повече, опитай се да потърсиш друг, който да заслужи тези чувства. Излизай с приятели, забавлявай се, и човекът рано или късно ще се появи. Не казвам,че ще е любовта на живота ти, но ще срещнеш някой, който те цени и те иска, той просто ще те разсее. Няма нищо по-хубаво от това да се чувстваш желана и да видиш, че и ти можеш да бъдеш щастлива.

3.   Аз съм в абсолютно същото положение. Моите приятелки ми казват същото и се надявам да е вярно. Моля се всеки ден, да се върне някога, но да е твърде късно. И вярвам, че ще стане, както при мен, така и при теб.

4.   И ти е приятно да си с мъж, който те използва? Има много мъже, никой не е умрял от любов.
Колкото повече продължаваш това толкова по-тежко ще ти е. Остави го сега, за да можеш по-бързо да се съвземеш. Ще дойде ден в който вече ще си станала доста по-голяма, той ще те зареже заради жена си или заради друга, на която не би искал да и изневери, а ти ще си останеш самотна.

5.   Не мисля ,че ще се върне един ден и ще ти каже ''Искам да съм с теб ,имам чувства ала бала.''
Но наистина вярвам,че Господ вижда всичко.
Вярвам ,че всеки който ни е наранил си получава заслуженото ,както и ние когато нараняваме след време и ние си го получаваме.

6.   Добре ти сега какво искаш? Господ няма да го накаже, защото човека точно и ясно ти е казал, че не иска връзка, а само секс и ти си се съгласила. Разбирам да ти е казал, че иска връзка и да ти върти тия номера, имаш право да се сърдиш, но в случая не е така. Отговорността да продължиш тази връзка е изцяло твоя- решила си да си момичето за секс, защото си искала да си близо до него - е както знаеш всеки избор има различни последици. Момичето за секс му се обаждат само за секс, няма право да изисква от човека каквото и да е друго, защото само за това са се разбрали. Така че той може да не ти се обади и 3 месеца, понеже НЯМАТЕ ВРЪЗКА, и да плачеш и да не плачеш, и да чакаш всичко да му се върне все тая - това е бил твоя избор. Добрата новина, е че имаш и други избори, знаеш какви са, но само от теб зависи дали ще ги вземеш.

7.   Аз не мога да ти помогна според мен никой не може но ти сама можеш не изпадай в такива депресии помогни си сама намери си някакви развлечения гледай филми спортувай прави само неща които ти харесват и обичаш опитай се да го превъзмогнеш не му пиши не му се обаждай той сам ще осъзнае грешката си че те е загубил и не му се давай лесно

8.   Да мила Бог ти е преброил сълзите и един ден този човек ще си плати.Такива хора си плащат еден ден.Ти просто си попаднала на един женкар,бройкаджия за който ти не си нищо от просто секс.В тях човек е много лесно да се влюби.Но попярвай ми това може да се случи само веднъж.Смисъл сама един път може да се влюбиш в такъв.Защото занапред ще знаеш много за тях.И ще можеш да различаваш истинските мъже и истинските чувства на мъжете.Така наречените женкари са прозразчни,лесни
Един ден този ще ти е напълно безличен.Даже няма да го мразиш.Просто ще ти е напълно безразличен и няма да ти пука за него..Но трябва време.Ще видиш,че съм била права.Даже ще се чудиш какво си му харесвала и ще се питаш толкова ли съм нямала вкус...
А ти ще срещнеш човек,който да те обича и цени.Който не се страхува от любовта.И ще бъдеш щастлива.А този въпросният женкар,ще си е още такъв нещастен душевно.

9.   Съществува. Някой ден и него някоя ще го разиграва така както той тебе, а той ще плаче за нея, и ще разбере какво ти е.

10.   Аз не разбрах той и е казал, че не иска да са заедно, че иска само секс и сега трябва да страда поне 5-6 живота напред, защото е бил честени е казал на една жена какво иска и какво не иска... баси мръсника!!!

11.   Като те гледам как злобееш срещу човека, когото уж обичаш, то изобщо не бива да те учудва, защо той не иска да има нищо повече от сексуални отношения с теб. Ти щом на него пожелаваш Господ да го накаже, си представям как си с другите хора - че кой нормален човек ще иска такава жена в къщата си?

12.   Не знам, дали ще се почувстваш по-добре, но на мен ми се върна всичко, даже с лихвите. Девойката беше в същото състояние като твоето и разсъждаваше точно по същия начин, като за разлика от твоя "мил, красив, умен и добър" човек, аз винаги бях искрен и не спрях да повтарям, че не искам връзка, защото нямам чувства към нея и не искам да я лъжа и да го правя насила, но тя не спираше да си ляга при мен при всяка удобна възможност. Казах й че трябва да престанем да го правим, но тя не искаше и да чуе за приключване на отношенията ни. Твърдеше че няма да може да го преживее, а аз сгреших като я послушах, като си мислех, че ще се откаже. Продължавах да правя грешка след грешка, но същото правеше и тя. Но дойде ден, в който всичко се обърна наобратно. Тя беше срещнала друг, аз не знаех за това, срещнахме се и изведнъж, още не мога да си го обясня как, аз се влюбих в нея. Просто се случи. Тя се възползва от ситуацията и си отмъсти за всичко. Унижи ме и ме разкара. Болеше ме и се почувствах точно така, както се беше чувствала тя. Платих си за всичко, а тя си върна за това, че така и не успях да я обикна, докато тя го искаше. Ето ти един щастлив край :)

13.   Анатемосай го едно хубавичко и му гледай сеира.