Споделена история от Други

До spodeli.net
Много харесвам сайта Ви, не малко пъти са ми помагали хора от тук, но от скоро (няколко дена) имам проблем (и не само аз) с него. Проблемът е там, че не ми се отварят страниците (2, 3 и т. н. )
Ще се радвам да оправите сайта си и ако работите по този въпрос се извинявам за времето, което Ви отнех.
Приятен ден

Коментари

1.   Да и аз имам същия проблем.

2.   Благодаря за сигнала, проблемът е фиксиран!
До всички потребители - всеки коментар и се одобрява ръчно. Моля за търпение! Правим всичко възможно, за да няма голямо забавяне!
Модератор 2

3.   Дa, и при мен не отвaря следвaщи стрaници от теми. И ми излезе предупреждение от Гугъл, че отвaрянето нa сaйтa може дa повреди компютърa ми. Зa собственикa нa сaйтa имa дaден линк зa спрaвкa нa проблемa.

4.   Аз пък това с Одобрението не го разбирам защо го правите? Само се бавят коментарите и пак има такива с обидни думи и написани по просташки начин? Какъв е смисъла като не се контролира вулгарното изказване така или иначе?

5.   Ръчното одобряване премахва коментари:
- написани на латиница
- написани изцяло с главни букви
- съдържащи рекламни материали
- съдържащи подстрекателства към проституция, агресия и престъпления
- съдържащи лични данни, имена, телефонни номера, адреси на пощи, линкове към фейсбук страници и т. н.
- съдържащи порнографски материали или линкове към такива (в случаите, когато темата не е в конкретния раздел и не е обозначена с знак (18 )
- съдържащи груби обиди; расова, полова и етническа и сексуална дискриминация

За съжаление вулгарния, уличен език е станал нещо обичайно. Съгласете, че ако премахнем всички коментари, които съдържат подобен род общуване, коментарите ще се намалят с 80%. Опитваме се да слагаме звездички, тоест да налагаме цензура, там където това е необходимо. Но поради огромното количество материали за одобряване, понякога не доглеждаме и пропускаме и това.

Апелът ми към потребителите на spodeli. net е да сигнализират, когато забележат, че има някакъв проблем или че някой коментар е прекалено груб и съдържа някое от нещата, които изброих по-горе.

Благодаря!

Модератор 5

6.   Номер 4, до някъде имаш право, но представи си ако одобрението на коментари не съществуваше. Щеше да е многооо по зле, с псувни от всякакви хора, които само търсят такава възможност, да подразнят или обидят някого. Доколкото тези коментари, одобрени въпреки злонамереността си, молим да не бъдат допускани в сайта. :)

7.   До някъде мога да се съглася, но самото одобрение става много бавно. Знам и други такива сайтове за споделяне на лични истории и веднага си постваш коментара и няма по-груби обидни думи от този сайт.

Модератор 2: работим изцяло на доброволни начала. Интернет е свободно пространство - всеки си избира свободно, къде да пише.

8.   До Модератор 5 и 2:
смятам че за нас "хората тук" ще ни помогне следното - след като не публикувате някой коментар укажете с цифра 1, 2, 3 или 4/ съответстваща на четирите правила за НЕодобрвяне/ причината за това триене на коментара!
По този начин не изпадате в обяснения кой и какво и.... а от другата страна и ние разбираме какво не ви е допаднало и не оставаме разочаровани от загубеното ни за писане време.
Моля обмислете и ако смятате за практично, въведете тази практика тук.
М 45

Модератор 2 - за съжаление нямаме нужното време за това. Правилата на сайта са пределно ясни - просто ги спазвайте и няма да имате проблеми!

9.   Имам същият проблем със сайта и страниците. Не мога да прочета старите истории.

10.   Добре де, аз нямам такъв проблем. Пробвах през телефона, през таблета, през различни браузъри - всичко си е ок

12.   При мен още не става.

13.   Нека нека да е така. Ползвам сайта Ви почти всеки ден от над 2 години. И преди съм чел разни неща от този период насам съм активен всеки ден. Вярно някои коментари и статии не са ми били публикувани, но какво да се прави... това не е от значение.

Препоръката ми като потребител е системата за одобрение така да си остане. Ако не дай си боже всичко започне да се публикува на момента ще настане пълен хаус и ще се пише какво ли не. Така сега поне знаем, че едно 80 процента от нещата са истина :).

14.   Аз лично предпочитам да не се одобряват коментарите веднага, защото ще стане пълна лудница в, която ще бъдат включени: обиди, глупави теми и публикации. Не знам, но ако сайта е без ръчна проверка досега нямаше да има 10 човека вътре. Добре, че сайта е доста добър и има добри мерки, който карат хората да четат по нормални коментари и истории. ~~~Kalimera~~~

15.   О, да и аз щях да пиша на модераторите, но ме изпревари. Хубаво е, че вече проблема го няма.

16.   На всички които са имали проблем с сайта ще кажа, сайта беше атакуван от вирус и за това на някой, тези който са с Гугъл Хром им е излязло предупреждение че ако влязат в сайта рискуват да заразят компютърът си. Проблемът вече е отстранен и сайта отново е достъпен за всеки.