Проблем с хващането на гадже
Момче съм на 28г, работя изкарвам пари, ходя на фитнес изглеждам добре, но проблема е че не излизам много не харесвам много дискотеките, гледам през свободното време да правя нещо за мен или повечко пари, всичко е добре, но не знам къде и как да си хвана приятелка, в интернет нямам никъде регистрация не харесвам сайтовете като facebook, elmaz, gepime, romans, .... дайте някаква идея, до ден днешен само с компаньонки излизам....

Коментари

1.   във фитнеса примерно??? или приятелка (позната) на хората с които все пак излизаш. Попитай някой да те запознае с някое момиче

2.   Запиши висше, там се срещат красиви и умни колежки.

3.   Ужас, стига с тия компаньонки, бе хора...
Ами ти хубаво работиш, грижиш се за външния си вид и т. н., но поработи и над социалните си умения. Момичетата няма да кацнат пред вратата ти наготово. Не е задължително като общуваш с някое момиче да я разглеждаш като потенциална приятелка. Просто общувай. Заговори някое сипматично момиче в магазина примерно. Разпитай приятелите си за някоя тяхна позната. Те само по дискотеки ли излизат??
Елмаз не е толкова лош вариант - в началото ще се поразочароваш, че е като сайт за безплатни секс обяви, но ще се научиш да отсяваш нещата.

4.   Абе модератори, какво става от няколко дни? Кликвам върху втората страница на темите, а ми зарежда пак първата. От няколко дни мога да чета само първата страница теми. Пробвах вкъщи и на работа все тая. С различни браузъри пробвам, ама ядец.

Модератор: Вече имаме сигнал за проблема и работим по отстраняването му. Благодаря.

5.   Пич ама ти сериозно ли???

6.   Къде да си намериш гадже:навсякъде-в заведение, фитнеса, на концерт, на работа, по улицата, там където са хората, там са и потенциалните места. Много по-труден е отговора на втората част от въпроса ти:как? Трябва много здрава нервна система, търпение, такт, пари, късмет и какво ли още не. Много голяма разлика има с компаньонката-тя взема пари за да не ти отказва, докато при гаджето нещата не са така-струва ти пари, а нямаш гаранция кога ще откликне на исканията ти. Разбира се, че говорим не само, но най-вече за секс. Компаньонката обикновено е и с по-висока обща и специализирана култура и познания, докато гаджето може да ти харесва и привлича външно, но общуването по доста теми да е трудно. Като добавим типичното нейно кефене от отказ на твоите напъни и разиграване докогато тя реши, нещата стават доста неприятни. Класическите женски ценности, приоритети или както искаш го наречи са различни от мъжките. Тя ще тегли повече към романтика, любов, деца, дрехи, бижута, парфюмерия, сериали. Докато спорта/като практикуване и наблюдаване/, хапването, алкохола, не са им приоритет. Секса за тях е на първо място за размножаване. И средство за контрол върху мъжа. И разменна монета. При мъжа знаем как е-хапване, пийване и... тези три неща:)) От тия разминавания в нагласите се получават доста трудности и при осъществяване на връзката и при утвърждаването ?. Затова се запасяваш с търпение, пари, умения за общуване и... Успех!

7.   От Автора

Да докато учех, бакалавъра и магистърската степен през тези години си завързах добри приятелства и гаджета, но нещо нещата се промениха.... Благодаря ви за съветите ще започна малко по малко да реорганизирам личният си живот!

8.   Според мен проблемът е в това, че го смяташ за проблем. Толкова ли е трудно нещата да стават естествено? Това със сватосването не го приемам (позната на познат/а), поне при мен не се получава. Адски неловко е и обикновено бързам да приключа въпросната среща. Излизай повече и не бързай да набелязваш "жертва", остави нещата да се случват от само себе си. Точно когато най-малко очакваш, тогава ще срещнеш точния човек.