Споделена история от Други

Да живей нудизма
Здравейте, отдавна ми се върти тази идея в главата но малко ме е срам да попитам приятелите си и за това реших да попитам вас :))

Много ми се ходи на нудистки плаж, но нито знам къде има такива нито какво е общоприето на тези места. Преди няколко години с мои приятели случайно попаднахме близо до някакъв нудистки плаж в Бургас, но там имаше само хомосексуални двойки които...е сещате са какво са правили там... Естествено като видяхме за какво става въпрос веднага се ометохме.

Аз съм от Варна но съм отворен към пътуване по цялото черноморие така че и да има някой плаж по-далечко пак съм навит.

Има ли някаква социална мрежа за нудисти, където мога да намеря хора с подобни интереси?

Коментари

1.   Преди години имаше нещо като нудистки плаж близо до Златни пясъци. Всъщност, след края на централния плаж се върви малко и там при едни скали, ходеха нудисти. Ходила съм няколко пъти, но беше доста отдавна. Хората ми направи впечатление че са интелигентни, възпитани...дали са двойка, няма значение - имаше и двойки и сами...никой никого не зяпа, не се говори високо или някой да си е надул музиката...всъщност там е много тихо, въобще не се вдига шум...ако някой разговаря, го прави тихичко, почти шепнешком.

Иначе хората си се държаха както нормално си се държат...ако някой тръгне да влиза във водата или да излиза, никой не го зяпа нахално...
И то не е някакъв специален плаж, просто малко по-отдалечено място.

2.   И аз преди две години попаднах на едно такова местенце близо до Обзор. Също не беше някакъв специален плаж, а по-скоро място, от плажната ивица, на което ходеха хора, които се събличаха. С приятелката ми решихме на следващия ден да отидем. Останахме очаровани от това, че никой не се вторачва в теб, сякаш си се разхождаш по улицата - съвсем нормално.

3.   Навремето имаше в приморско, под ММЦ, не знам дали съществува още.
http://plajove.start.bg/

4.   Моля, не бъркайте нудистите с хомосексуалистите, гейовете, ексхибиционистите и т.н. Това са хора, които просто приемат голото тяло като нещо съвсем естествено и не ходят по плажовете да зяпат или да се показват.

6.   аз винаги ходя на нудистки плаж варна или златни

7.   много ми се ходи на нуди плаж. ако има мераклии да ходим.

8.   Нудистки плаж има между Кранево и Албена - хубав, широк, незастроен. Ходят разни дядовци и баби, които не са много готини за гледане, но съм виждала и руски тийнейджърки:) Има място за всички. Поне до миналото лято - 2010 г. беше така. Пробвай.

Борония

9.   абе вие ходите да гледате ли или да се печете само не мога да схвана

10.   И, какво точно има за гледане на нудисткия плаж, номер 9? Гъзовете на немските баби ли? Щом ВЪПРЕКИ гледката сме там, значи се печем!

12.   много ми се ходи на нуди плаж ама нема с кой. ако има мераклии да заповядат

13.   И аз си ходя на нуди плажа на Златните и скоро време мисля да го направя. Тази година може да опитам и на Албена, чувам че в Румъния на границата с България имало известен нуди плаж. Така, че някой ако ходи на Златните може да напражим компанията.

15.   От другата седмица тръгвам на нуди плажа на Златни Пясъци, ако някой е навит можем да се организираме.

16.   Каде се загубихте нудисти, направихте ли първият плаж?

18.   Поздрави на всички от морето! Снощи се прибрах от Приморско-за мен таме е най-хубавият нудистки плаж в България. Намира се на края на Северния плаж в посока към Перла. Прекрасно беше, нямаше все още много хора. Пожелавам ви да го видите!

19.   Утре съм в Слънчев Бряг и мисля да посетя нуди плажа. Някой да ми каже впечатленията си за този плаж?

20.   На някой ходи ли му се утре или в другиден на нудистки плаж в Бургас? Ако да, да пише :)

21.   Да попитам, каде се намира нуди плажа в Бургас, може да отида другата седмица.

22.   здр. аз сам от Ст. загора (маж)32г. ако има дами преваржени4ки на нуди плажа. другата седмица мисля да ходя до Созопол или Пиморско.

23.   Здравейте!:)
Някой от форума може ли да ми кажа дали има нудистки плаж в Обзор? Къде се намира - на север или на юг от централния плаж е? Някакви забележителности до него за ориентир - скали, растителност, ...?

24.   сега (юли) на нудито на слънчев бряг е спокойно. Малко е микс. Зависи какъв момент ще оцелиш. Много хора (предимно немски пенсионери) има през юни.

26.   Пропускате плажа на Паша дере и Кара дере( и Иракли, на юг)- все още са незастроени и може да събираш слънце със 100% от кожата на тялото си.

27.   Има ли нуди плаж в поморие в китен и примор .може ли се стигне пеша до плажовете?

28.   Защо питате къде има нуди плажове? До всеки текстилен плаж в двата му края обикновено се заформя и нуди такъв :)
Много е лесно, просто трябва някой пръв да махне досадния мокър текстил и готово :)
Няма по-добро усещане от това да си плуваш и да те гали слънцето в унисон с природата, така, както са го правили милиони години хората по света....

29.   Такъв плаж има в Ахтопол, от страната на Синята лагуна там дето е неохраняемия плаж точно след скалите...

30.   Има такъв плаж в края на Златни пясъци, там има и едно кръгло барче на плажа където можеш да си отидеш гол и да си седнеш и да си изпиеш някоя биричка или нещо друго.. :) Ходих там 5-6г а миналата отидох в Созопол, там също има такъв плаж накрая на Хармани - много готино беше, топла вода и чуството на свобода което ти дава това да си махнал всякакви парцали от себе си. Това го знаят хората които са опитали, а тези които не са - да опитат, ще им хареса. Ако пък си мислят, че някой си е умрял за тях и ще ги зяпа по цял ден, много се лъжат... Аз пак ще ходя в Созопол това лято и ако иска някой да заповяда.

31.   Нудистките плажове са за хора, които искат да се почувстват по-свободни и разкрепостени, един вид да премахнат задръжките, НЕ за хора, които искат да гледат и да изпитват сексуално удоволствие от телата на хора от срещуположния пол.
Доколкото знам на повечето нудистки плажове сексуални актове от всякакъв тип (включително мастурбирането) са забранени. Ако се случи някой да се възбуди, той трябва да влезе във водата, за да "охлади страстите".

32.   на нуди плажа в приморско е невероятно! аз съм бате дарко от враца ако има путки нудистки може да идем заедно там!

35.   да отида на гол плаж и да не се надърва??? че аз да не съм от дърво, а да не ви го казвам аз, защото и вие повечето го знаете. Така както гледате другите жени и после лъскате у вас, на много жени им харесва да гледат как някой готин и надарен си мастурбира пред тях или леко си го маже с крем, а после правят див секс с половинките си №31 голотата на публично място е забранена и плажа е едно от тях, но на кой му пука
Ние с жена ми редовно си го правим извън водата, който иска да гледа и да се задоволява

39.   има ли нуди плаж в поморие? ако има къде се намира може ли да се стигне пеша?

40.   Хахахах, нуди плажове има навсякъде, но тук в Бг са много изкривени като понятия.

Нудисткия плаж е занемарения плаж, тоя дето ни се чисти, ни поддържа, опасен си е.
Но в пълния си смисъл Нудистки плаж при нас няма, поне не такъв, какъвто трябва да бъде.
Там нормите са - без малки деца, без дрехи :Д. :)

За тук не знам, но за чужбина снимките по такива места са абсолютно забранени, защото без да искаш можеш да нарушиш личното пространство на другия ( и ся никой да не се пъне да ми отговаря, че той щом е гол пространството ли ще му пречело, щотоо.. Хъ).

44.   Нудистки плажове има във Варна под спирка Студентска. На Златните след яхтеното пристанище и между Кранево и Албена. Най-добре е последния. Винаги разбира се може да се натъкнеш на някоя стърчаща пишка, но мен лично това много ме задавлява, а и аз също лесно се възбуждам, като съм гол.

47.   Нудистки плаж има на Ахтопол до къмпинг "Делфин".
Аз и приятелката ми от 7 години сме нудисти и ходим всяка година там.
Невероятно полезно е за тялото да усети водата и Слънцето.
С нетърпение чакам пак да отидем това лято!

48.   Аве на вас как не ви стават патките на такъв плаж!? ! Аз ако отида немой го удържа моя:) За мъжете говоря.

52.   Плажът, между Обзор и къмпинг Чайка е супер, няма досадници ходи се само с кола защото е извън града. Ивицата е дълга километри.

55.   Скоро бях на нудисткия плаж край Златните. Жалко е че алчността за печалба от чадъри е затрила това място. Преди 2 - 3 години половината плаж беше свободен сега това не е вече така, жалко...

57.   Здравейте,
днес за първи път ходих на нудистки плаж и много ми хареса, по точно между Кранево и Албена. Единственият недостатък е, че нямам приятели нудисти, ако някой иска да се разберем за утре да пише на joro1987_m@abv. bg... ще ми е приятно да си имам компания :)

58.   Споделяйте и нудистки местенца, които не са морето, не всеки може да изминава стотици км всеки уикенд ;) Напрмер на 20-ина км от София до село Железница има чудно нудистко "плажче" с рекичка за изстудяване на бири и минерални извори за разхлаждане (които са и лечебни), събота и неделя е пълно с народ от всякакви възрасти.

59.   Т. к. Варненското чермоморие претърпя много промени на плажната ивица, може ли да ми кажете къде може да се отиде на такъв плаж в околността - говоря за около 30-40 км около Варна? И да е спокойно, в смисъл - да няма заведения, много хора и тем подобни?

61.   До 59 на това разстояние е само Камчия, нудистката част е в северния край, когато е май-оживено има по двадесетина души.

63.   Здравейте, да ви разкажа и аз за Железница, страхотно място -река и джакузита. Студена бира в ръка и голо тяло в джакузито с минерална вод..