Споделена история от Други

Телефона ми не иска да се включи
Здравейте.Моля ви за помощ,телефона ми не иска да се включи.Днес сутринта бях влязла във фейсбук,после се опитах да си изтегля едно приложение от Google Play магазина,но пишеше,че не става,поради грешка.След това телефона ми се изключи напълно.Аз следователно се опитах да го включа,но не стана.Извадих батерията и само телефона ми светеше и пишеше LG (телефона ми е LG KP500).Копчето в средата постоянно свети,екрана също и само пише LG.Около 2 пъти се включи,но не можеше да влезеш никъде,натискам по екрана,но нищо не става и аз махам батерията и пак я слагам и пак нищо,само си свети.Моля ви ако някой знае нещо по въпроса да пише,или трябва да го карам на ремонт? Моля ви публикувайте историята ми,защото е наистина важно !!

Коментари

1.   Пробвай да го заредиш или да го пуснеш на зарядно.
ако не става, пробвай да изкараш сд картата или сим картата и така го пусни,
ако и това не става, го занеси оттам откъдето е купен ако е в гаранция, ще го оправят безплатно, ако не е го занеси в някой с сервиз. там ще платиш, но поправката, ще е може би по-бърза.

2.   Извади мемори картата, сложи го на зарядно. Задържаш бутона за заключване на екрана и бутона за намаляне на звука за 10 секунди.
Тогава би трябвало да тръгне. Ако и тогава не стане, го карай в сервиза.

3.   Ако си от женски пол му кажи "Простак! " и го удари с точилката по главата. Ако си от мъжки му зашлеви няколко шамара, докато го гледаш страшно. Може и да питаш заплашително: "Ти мене ли бе? "

4.   Вместо да си играеш да пускаш тема... до сега да го бе занесъла да го оправят... и друг път не си взимах телефон с андроид!!!

6.   Бъгнал се е, занеси го на ремонт

7.   Ами внимавай какво теглиш.. някой приложения ебават майката на телефона :(( иначе незнам закарай да ти го оправят..

8.   Аз имам такъв телефон и не е с андройд!!!