Споделена история от Други

Коледа?!
Здравейте! Искам да ви попитам каква музика е подходяща за слушане в Коледната нощ все пак е светъл Християнски празник и не може да пуснем чалгите и метълите, нали! Моля дайте предложения. Също и за някои Коледни филми. Благодаря предварително!

Коментари

1.   https://www.youtube.com/watch?v=ZWYQU4Py7is&index=90&list=PL_JDq8Kx0NWkxkq9nZI0iDqwh8RAdOrnu
Аз слушам такива по време на Коледа :)

2.   Най-вероятно по Коледа ще дават пак 'Сам вкъщи' или 'Капан за родители' :D . Иначе ето тези ти предлагам: ''The Polar Express'' (Полярен експрес) и „Наистина любов”

3.   Има страшно хубави коледни песни! Ето някой мой предложения:
-ABBA-HAPPY NEW YEAR
-MARIAH CAREY-JUST I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU
-JON BON JOVI-PLEASE COME HOME FOR CHRISTMAS

В нета има СТРАШНО МНОГО ИНФОРМАЦИЯ! Просто напиши ''Best Christmas songs'' и ще ти излязат... УСПЕХ!

4.   Само мазна чалгия, колкото по мазен кючек толкоз по добре и повече бира и добри приятели задължително. Важното е да се посрещне с радост останалото няма значение.

5.   Това е много добра идея! Имам 2-3 много хубави диска с коледни песни от цял свят, които съм си купувал през далечната 1997 г.
Ще ги кача някъде и ще шерна линк тук, за да може всеки, който желае да си ги свали и да ги пусне на Бъдни-вечер и Коледа.
Създават невероятна атмосфера, и заедно с аромата на елха, мандаринки и греяна ракия са просто... прелест!

7.   Повечето от коледните филми намирам за скучни. Може би защото ги въртят по 1-2 пъти всяка коледа.
Home Alone (този все още ми харесва)
Jingle All the Way (с Арнолд Шварценегер)
Договор за дядо коледа (само първата част съм гледал аз. За другите не мога да кажа)
Bad Santa

Ако ти се гледат ужаси

Silent Night 2012 или оригиналните Silent Night, Deadly Night 1 и 2
Black Christmas

Коледни песни съвсем не слушам. Jingle Bells и това е.

8.   https://www.youtube.com/watch?v=l49tDwFSdbo - Madness, Madness, They Call It MADNESS!!!! Хубава песничка, повдигаща настроението.

9.   Миналата Коледа с моята приятелка се събрахме да спим заедно и цяла нощ гледахме филм на ужасите, който се казваше "Черна Коледа" Ужасен филм, после не съм спала с дни. И то точно на връх Коледа го гледахме. Тя започна да мрънка, че и е развалил празника филма, но на мен ми беше много готино. А най-ужасяващата част е когато онова същество избожда очите на хората на фона на онази сладка коледна песничка, която обикновено звучи по магазините на Коледа. Много беше зловещо. Също и филм, който обичам да гледам е Полярен експрес. За песни не знам, просто пиши в ютуб коледна музика или нещо подобно и ще ти излезе нещо. Има ли и други "откачалки" като мен, които на връх Коледа да гледат Коледни ужаси?? :D :DD:

10.   Ами песни мога да ти предложа само такива, каквито аз харесвам :D
1. Eminem - We Made you
2. Eminem - without me
3. Eminem - Just lose it
4. Eminem - Puke
( и така де разбра, на Еминем според мен всичко е подходящо :Д )
5. Green Day - Boulevard of Broken Dreams
6. Indila - SOS или Derniere Danse
7. Полина Гагарина - колыбельная
Иии за сега това са песните, сега филмите...

Няма да останеш без филм за Коледа, бъди спокоен :Д
Бих предложила ,, Романтичен филм'' , Всемогъщият Брус, Маската, Лъжльото и Умиротворителят... Надявам се да бях полезна. Весело прекарване на празниците!!! :)

~~~SLIM SHADY~~~

11.   Майкъл Бубле, той е традиционалст по отношение на коледните песни и е събрал и направил кавъри на хилядолетни песни! Много харесвам, направо обожавам "Carol of the bells" - всичките й кавъри, но на Ейми Росъм е върхът!

12.   №5 съм. Ето един от обещаните дискове с класически коледни песни от цял свят:

ftp://temp:temp@78.90.217.184/christmas.zip

Тегли народе! (Само че е голямшко - около 80 MB е, така че имайте търпение!)
И дано ви харесат.

13.   Благодаря на всички за коментарите с изключение на номер 4!
Авторката

14.   Сега видях, че в zamunda направо в пакет ги има качени. Виж Christmas Movies Pack / Пакет Коледни филми и Huge Christmas Movie Pack / Голям Коледен Пакет с Филми. Не е нужно да ги теглиш всички. Може само заглавията им да видиш и да дръпнеш каквото ти харесва.