Споделена история от Други

Помощ при избор на подарък - добър парфюм за мъж
Здравейте, надявам се темата ми да бъде публикувана. Приятелят ми има рожден ден скоро и след дълго чудене какво да му взема се спрях на парфюм. Проблема, е че нямам идея какъв да е. Препоръчаха ми Bleu de Chanel. По телевизията дават реклама на Paco Rabanne - 1 million. Може ли някой да ми препоръча наистина добър парфюм. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Paco Rabanne Black XS

2.   Gicci sport Terra by Hermes, Armani.... има голям избор, но от опит знам, че парафюм трудно се избира, довери се на инстинкта. Успех

3.   Това е доста глупаво така да избираш - първо - хора всякакви и мнения различни, като ти пишат сто коментара, как ще прецениш кой да послушаш? Но както и да е - заведи приятеля си уж неволно в някой магазин за парфюми, кажи, че си търсиш нещо за теб, козметика някааква, за да не се усъмни и така межсу другото го питай кой парфюм му харесва или го наблюдавай какво пробва и така е най-добре. НЕ забравяй, че на всяка кожа един и същи парфюм е различен!! на мен са ми подарявали скъп парфюм, който просто не е за моя тип кожа и останах разочарован. Просто на някой им стои един парфюм, а на други не.

4.   Трудна работа, всеки си харесва неюо различно. Аз лично от години ползвам долче и габана, но си заслужава да е оригинален а не наливен.

5.   Като сте тръгнали - кажете и за жена? Какво мислите примерно за Hugo Boss Femme? Или предложете някой по-добър, моля!

6.   Armani Code е перфектен за зимния период, защото е с по-сладникав силен аромат, но определено си заслужава. А относно женския парфюм предлагам Lady Million, направо ти бърка в сетивата!

7.   Кажи поне какви аромати предпочита (цитрусови, дървесни, цветни? ), за да можем горе-долу да се насочим, макар че пак не е гаранция. Но просто ей така да посоча парфюм - много ясно, че ще кажа на мен кой ми е любим, но не е това целта. :)

8.   Boss Night!

9.   Hugo Boss Energize
Invictus

Тези са добри. Първият го ползвам и беше доста добре, вторият не съм но съм го тествал в магазина и че хареса бая.

10.   One Milion