Споделена история от Други

Отчаяна от мъжете
Здравейте ще се нарека Шехерезада искам да ви разкажа за моите несполуки които доведоха до лошото ми мнение за мъжете. Аз съм на 21 год. но сам със малко остаряло мислене. За мен връзката с мъжа е нещо много важно. Педи всичко трябва да сме приятели да си вярваме, да уважаваме мнението на другия. За съжаление обаче винаги попадам на маже които мислят само за едно: как да преспят с теб а на другия ден не те познават. Когато станах тинейджърка имах много приятели в един от тях бях влюбена. Когато той го разбра обаче почна да си прави шеги. Една вечер седим и си говорим тои каза "хаиде ще го направим тая вечер пак утре няма да има нищо аз ще сам свободен". Знаете ли това ме накара да се почувствам гадно. Аз немога да направя нещо просто ей така за една вечер. След това всички маже които сам срещала и сам мислила, че могат да бъдат приятели с една жена са доказвали точно обратното, уж си говорят с теб като приятел, но накрая все се стига до секса. Наистина ли неможе да има приятелство между мъж и жена. Аз си мислех, че приятелство между мъж и жена може да има, но явно сам се лагала. Знаетели аз сам кръгъл сирак, нямам братя и сести, няма с кого да споделя когато ми е тажно когато сам сама. Затова ми се иска да имам поне един приятел на когото мога да се доверя и с когото мога да говоря за всичко. Приятелките които имам са дами които разказват всичко което им довря, и са доста завистливи. Преди 3 години се омъжих. Мъжът ми беше много мил и преди всичко ме уважаваше. С времето обаче всичко се промени. Той започна да ме убижда с най-гадни думи да не ми обръща внимание аз му говоря нещо той дори неме поглежда просто едно значно отговаря с ДА или НЕ пренебрегва ме, лега до мен все едно ме няма обраща граб и заспива. А това толкова ме наранява. Знаете ли душата ме боли. Искам да поговоря с с него да споделя. Приготвям вечеря, саладка обичам да правя домашни сладки, правя десерт. Когато тои се прибере го посрещам с усмивака и го питам как е минал денят му. А той все е намращен хапва сяда на компютъра или пред телевизора и забравя. Ако го погаля или го гушна той само казва "само ми досаждаш остави ме неми досаждай' всичките тези думи ме нараняват.Правим секс венъж в месеца и той като си легнем направо почва без да ме е възбудил, свършва бързо и след това заспива.За мен това е просто да отбие номера. Вчера имахме годишнина аз му купих бельо опаковах го хубаво и го оставих в неговия гардероб. Той през целия ден нищо ненаправи. Нито ми честити нито думичка каза за годишнината. Като се прибра и намери подаръка знаетели какво каза? " Защо само си даваш парите за глупости" и нищо друго не направи или каза. Всичко това много ме отчая. Такива ли са мажете без чувства без отношения. Мажете с които говоря всичките искат само секс въпреки че знаят че сам омъжена. Затова се отчаях от мъжете. Простете ако аз нещо греша и ако иска някой да ми пише, да си поговорим, да обсадим дали все още саществува такова нещо като любов. Ще се радвам да си пиешем. БЛАГОДАРЯ ВИ.

Коментари

1.   Миличка, не всички мъже са такива, ти просто си попаднала на неподходящия. Много си млада за да търпиш, та това са ти най-хубавите години. Опитай се да му обясниш всичко това, ако нещата не се променят си търси щастието другаде. Желая ти успех!

2.   Не си попадала на по - сериозни мъже затова така говориш, или по-точно си правиш такива изводи за мъжете. Има и мъже, които знаят, че приятелството е по- важно за тях и не прекрачват границата. Вярно е, че са рядкост, но все пак ги има. Ако нещо ти тежи остави адрес някакъв, ако решиш да споделиш, да поговорим

3.   Мило момиче, до някъде ти сама си предопределяш това отношение на мъжа ти. Ти го обгръщаш с прекалено много внимание, той свиква да го получава и го приема като даденост....
Ами ти си толкова млада! С какво се занимаваш? Намери си нещо. Хоби или друго, което да ти запълва свободното време и да ти носи повече контакти, самочувствие и удовлетвореност. Така ще получиш повече възможност за контакти, които все някога ще ти пратят желания приятел. Може би нещо в поведението ти или визиятата ти провокира мъжете да ти предлагат секс - не знам!
Но помисли и върху това...
А за мъжа ти....съветвам те да се дистанцираш за известно време и да не го глезиш толкова много....наблюдавай дали ще забележи сам промяната....ако няма промяна - бягай надалече!!!!! Явно не е твоя човек!
И ЗАПОМНИ: кучето скача според тоягата! От теб зависи до къде ще вдигнеш тоягата!!!!
Казвам ти го от личен опит и от позициятата на майка с дъщеря на твойта възраст!
Стискам ти палци и успех!

4.   Мъжа ти е идиот. Още ли си с него? Направо в прав текст ти го казвам. За другото което споделяш, точно като тебе съм. Всеки сам си избира позицията, за мене това е правилната позиция, тази, която си описала, че искаш, и аз искам именно такива отношения мъжете, за които говориш.Не правя компромис с това. Тук някъде прочетох едно изказване, което много силно ме впечатли:
Когато правиш компромис със себе си, губиш.
Ето и това, което казваш тука, го доказва... Защо му слугуваш на тоя, защо му правиш вечери и салатки? Абе жени, вие сами се превръщате в безплатни домашни прислужници, а после, защо не ви уважават. Ами, ето, затова!!!
Прости ми за резкия тон, нямам нищо лошо към тебе лично, дори напротив симпатична си ми, наистина.

5.   Здрасти,
Аз съм момче на твоите години и твърдо ВЯРВАМ в приятелството между момчета и момичета. От написаното прозира интелигентност, чистосърдечие и добронамереност, т.е. стойностна личност. Много бих се радвал ако осъществим контакт помежду си. За себе си мога да кажа, че съм много чувствителен, амбициозен и с чувство за хумор. Интересувам се от история, философия, поезия, изкуство, спорт. В някои отношения и аз съм разочарован от болшинството от момичетата, но от друга страна, съм изграждал много добри приятелства с представители на твоя пол. По отношение на секса, не се притеснявай-девствен съм, защото смятам, че любовта (ако е истинска) умее да чака подходящия момент! Пускам "топката" в твоето "поле"-оставям си координатите и ако счетеш за нужно и ще ти бъде приятно ми пиши-ще се радвам!
Е-mail address:
Vladpower@abv.bg