Споделена история от Други

Как да се пазя от полицаите
3 пъти полицаите ме хвърляха в психиатричен затвор.
Там санитарките и санитарите се опитаха три пъти да ме убият чрез насилствено инжектирване с отрова.
Ще попитате защо санитарките се опитаха да ме убият. Отговорът е много прост - защото са вещици.
Полицаите все ме пребиват и ми слагат белезници и ме хвърлят в психиатричния затвор.
Двата пъти когато ме хвърлиха от удома в пз бяха високи 195 сантиметра и едри.
Другите пък които са ме гонили и друг път когато аз се разхождам някъде и някой ме натопи че съм крадец и се обади на полицията и те идват и започват да ме гонят. Те бягат много бързо. Все ме хващат. Когато започнат да ме гонят все едно на краката имам гири не мога да бягам бързо. Защо става така?
А аз не съм крадец. Баща ми ме храни. Обичам да се разхождам на по спокойни места в покрайните на града.
Тези които ме гониха бяха високи 180 сантиметра. Те могат да бягат километри. Те не са дебели и тежки а са по 90 килограма.
А в моя град полицаите са някви много долни и проклети. Цялата полиция е завладяна от такива.
Даже и полицаите от 5 съседни градове хвърлят в тукашната психиатрия. Хвърлят бедни и изстрадали хора. А аз видях лицата на тези полицаи които са от съседните градове. Те бяха подобни на сатани. Това не бива да ни учудва. Полицаи убиха Исус Христос преди 1982 години край Йерусалим.
В тукашната полиция даже има и полицайки.
Поне като ще ме убиват да ме убият поне мъжки демони бе мамка му стара. Най гадното е да те убият вещици.

В нашата кооперация живее една много долна 60 годишна курва която все вика полицията и все пише жалби в полицията. Страх ме е след конфликтите които несъмнено ще имам в бъдеще с нея да не ме хвърлят пак в психиатричния затвор защото знам че този път от там жив няма да излезя. Пък да я оставя да продължи да ми прави живота черен и тей не става.
Тя много знае как да лъже и може като се обади в полицията и като дойдат полицаите да ги излъже че правя нещо лошо и така полицаите както ме мразят да ме натопят и да изгоря пак аз.
Пък и я подозирам че владее хипноза и може като стане нещо такова да ме хипнотизира и да стана уязвим и слаб. Тая има много гаден глас. Направо ми става много гадно като и чуя гласа.

Няма как да се изнеса от кооперацията защото живеем в нея 45 години. Тук ми е минало детството и целия живот. Аз съм на 24.

Отделно че тая може да ми е направила магия на дома и семейството. А най-лошото ще е ако ми е направила магия на мене или семейството. Абе кво да ви кажа. Дядо ми как може да тръгне да прави кооперация с най големите глупаци. Ама най-големите глупаци и то не в града ами най големите глупаци в цялата област.

Отделно че в нейния апартамент се извършват оргии. Дори понякога се извършват и хомосексулистки оргии. Чувал съм ги като минавам до апартамента и. Мале направо лошо ми става. Аз съм толкова порядъчен и добър човек че направо лошо ми става като си помисля.

В кооперацията са 6 апартамента. Никой не иска да ми подпише да направим подписка и да ги изпъдим тея гадняри.
Аз не и искам апартамента. Нека се дари на слепи хора. Така е най благородно.

Ох не зная. Господи Господи до кой ред я докарах! Майко!
Явно това са ми последните дни. Все някъде ще ме пречукат. Враговете ми са стотици. Приятелите малцина. И аз тях рядко ги виждам 2 3 пъти в годината.

Никой не иска да ми подпише да я изхвърлим тая извратена гаднярка.
И накрая все аз съм виновния и лудия.

Друго гадно е че тя ми праща нейни ебачи да ме бият. Все като се връщам удома и се страхувам да не ме издебнат и нападнат.

Пък и ме е страх да не излезе тая. Носи ми нещастие.

Висок съм 170 сантиметра и тежа 90 килограма но не изглеждам дебел.

Даже веднъж от дето ме гониха имам няколко процента изкривявания на ръцете от белезниците които ми слагаха и дето ме дърпаха. Имам изкривявания на лъчевата кост до китката. Това е пак заради тези гадни копелета майка им долна.

Страх ме е както съм в апартамента да не дойде полиция и да ме приклещи в апартамента. Направо като звънне някой замръзвам.
Даже имам 60-70 бели косъма а пък съм на 24 години.

Аз живея на третия етаж освен да купя едно въже и като дойде полицията през задната тераса да се спусна и да избягам. И това е вариант. То нататъка има дворове и мога да излезя директно на другата улица.

Отделно искам да пребия санитарките дето се опитаха да ме убият. Тогава като извикат полиция аз какво да направя? Да се збия ли с полицията. Или трябва да намеря човек познат или приятел който да кара кола която да ме извози далеч от мястото където ще ги пребия. Ами ако не мога да намеря човек който да ме извози с колата? Аз кола имам на баща ми която мога да взема.
Ами ако срещна санитарките някъде в града?
Ами ако ме нападнат техни приятели?

Какво да правя да се науча да се бия ли срещу полицията или да се науча да бягам? Или да се науча на психология? Или да се науча как да ги лъжа? Друго не ми идва на ум кое може да ме спаси. Дайте съвет.
Или пък да намеря някое по защитено място защото мен целия град ме знае къде живея.

Какво да правя когато полицаите се съсредоточат в мен? Какво да правя когато полицаите започнат да се занимават с мене? Какво да правя когато полицаите започнат да ме разпитват? Кажете кога какво да ги лъжа?

Дайте съвети за бъдещите ми разправии с полицията. Защото със сигурност ще имам разправии в бъдеще с тези гадни копелета.

Коментари

1.   ЛЕКУВАЙ СЕ, не си добре, честно! Имаш някакво маниакално разстройство, шизофрения - пий си лекарствата.

2.   Пий си лекарствата и никой няма да те преследва и затваря.
Съжалявам, но психиката ти е много разстроена, клониш към мания за преследване. Лекарствата ще ти помогнат да се избавиш от тези мъки.

3.   Това или трябва да е в измислени истории, или да се направи нов раздел "психично болни"

4.   хaхa... нaпълно съм сигурнa, че е измисленa история...дaже н емогa дa повярвaм, че имa тaкивa дето се вързaхa хддд...хaхa

5.   :))) Къртиш aвторе! Хaресa ми дори ;)

6.   Смея се със сълзи! :) Чак стомахът ме заболя. Как изобщо ч измисли тая история?

7.   Според мен трябва да си кротуваш и да не говориш с никого. Така няма да имат причина да идват полицаите. Гледай телевизия, рови в интернет, разхождай се из парка. Тихо и кротко и никой няма да ти се бърка.

9.   Всички знаят пътя но малцина вървят по него. Бодхидхарма

10.   До 7
Ти си различен от по горните.
Ами виж кво ще ти кажа то ако е писано да става ще става.
Веднъж ме хванаха 8 полицая на 5-6 км от града и ме хвърлиха в психиатричния затвор без нищо. Аз тогава никакви конфликти не съм имал с никой пък и аз плюс това не бях виждал цивилизация 10-ина дена. Бях на палатка край една река на 5-6 км от града. Тогава исках спокойствие пък то кво се оказа стана дълга и широка. Някакви рибари звъннали на полицията и стана бедата.
Бях на 19 години тогава. Таман бях завършил 12 клас щото аз нали една година пропуснах училище.

11.   От автора
До 1-6 вие сте някви извратенячки познах нали?
Кое му е измисленото бе? Какво нали това правят полицаите дебнат. Ами за психиатричния затвор? Нали в България има 15 психиатрични затвора.
В тези проклети дяволски места се извършва геноцид срещу българският народ.
Аз нямам шизофрения. Имам страхове и понякога когато надделее стреса няколко психически разстройства но то почти всички добри хора в България и Европа имат.
Мания за величие също нямам защото съм един обикновен беден човек и аз много добре знам това.

Не е добре така да се подигравате на моето нещастие. Явно живеете в някаква заблуда.
Сега докато вие плюскате и пиете алкохол у вас някои хвърлени в психиатричните затвори ги измъчват.

Психиатрични лекарства аз никога няма да пия! Пил съм преди когато са ме пребивали санитарите в психиатричния затвор но повече никога няма да пия! По добре да ме пребият отколкото да им пия отровите!

Коментари номер 9 и 10 са мои но пропуснах да напиша че аз съм ги писал.

И моля сайта да не ми трие коментара няма нищо неморално в думите ми.
Да живее добротата!

12.   Обърни се към БХК - Българския Хелзинкски Комитет. Имат опит и няколко спечелени дела за полицейски произвол.

16.   Ах и БХК какво ще ми помогнат те тея полицаи тук са мръсна мафия 30 човека плюс прокурори съдии санитари. То ако се раздуха скандалът за това дето са хвърляли невинни хора в психиатричния затвор онея ще вземат от 10 кладенеца вода ще ме изкарат че съм опасен за обществото. Всичко могат да измислят. А пък аз съм сам. Нито имам приятели нито нищо. Пък и дори да приемем че имам 4-5 приятеля те какво могат да ми помогнат те са страхливи и бедни хора.
Пък и в моя роден град върлуват слухове че съм луд. Една лъжа като се повтори 10 пъти и става истина а пък тук са я повторили 10 000 пъти.
От кого да очаквам справедливост - от садиите ли? Те са някви мазни извратени подли курви и проклети мъже безчовечни.
Пак в дъното на всичко знам кой стои. Това е сатаната. Той е задвижил всичко против мен.

Тежко им горко на идното поколение което сега расте. Аз поне хванах от остатъка от комунизма.
Поне когато аз бях дете през 1998-1999 година беше по нормален живота.
Но тези деца които сега се раждат за тях просто не знам какво ще е. В смисъл децата на добрите и бедни хора. Поне като никой няма да ги пазя нека Бог ги пази. Щото аз се уверих че както Бог може да спасява никой друг не може така да спасява.

Хайде пишете коментари така ми помагате.

17.   потърси лекар психиатър, който да ти предпише медикаменти и дяволът постепенно ще утихне. може би ще трябва да ги взимаш всеки ден до края на живота си (а може би и не), но поне лудницата ще свърши и ще си дадеш шанс да направиш нещо от живота си.

19.   Направо ги съжалявам родителите ти. Само простотии си написал и вместо да се лекуваш и да се мъчиш да се социализираш ти само зулуми мислиш как да направиш. На хората това им е работата, не си мисли, че за кефа си се занимават с тебе. Като има жалба естествено че ще те потърсят. Ти се описваш като много добър, а дано, ама надали.

20.   моля, не го съдете. човекът е болен, а това никой не си го избира. важното е да потърси лекар, има шанс за поддържане на добро качество на живот чрез медикаменти. иначе състоянието се влошава само.

22.   До 19 от автора:

Продължавай да пишеш коментари определено можеш да разсмиваш хората.
Ти си просто уникален хомосексуалист или курва.
"На хората това им е работата" вика хахаха.Абе ало ти в час ли си?Ти знаеш ли въобще в българската полиция какви хора работят?Мисля че знаеш.Ако все още има хора които не вярват че там ловуват души и тела зли хора да напишат в youtube bulgarian police.Там ясно се вижда всичко.Ама не вярвам да има толкова глупави хора които да не го знаят това.
Аз зулуми не правя.Зулум е например да открадна 200 лева от бедни хора.
Аз такива подобни неща никога не съм правил,не правя и няма да правя.
Аз съм честен добър гражданин и съм кротък.Дори доста често съм притеснителен и страхлив.
Бъркаш Лом с Лондон.
Аз няма за какво да се лекувам.Повтарям пак аз нямам шизофрения. Имам страхове и понякога когато надделее стреса няколко психически разстройства както казах по горе.
Ако всичко е справедливо в моя роден град трябва 20 човека да влезят в затвора за 20 години и да получа официално извинение от града и да получа обезщетение от 200 000 лева.
Естествено това няма да се случи затова почвам сам да търся възмездие.

23.   Ами търси възмездие, че да те приберат в психиатрия пак. И тук има един като тебе дето обикаля по улиците с нож и плаши хората. Няколко пъти го лекуваха по психиатрии. Ти не можеш да работиш с това заболяване и родителите ти те издържат. Те обаче няма да са вечно живи. В един момент ти ще трябва да се оправяш сам. И както никога не си работил и не искаш да се лекуваш ще си завършиш живота сам, захвърлен в някоя психиатрия.

24.   До коментар номер 21:
Аз съм го доказал 24 години с живота си и с делата си че от дявола и злото не се страхувам.

Чесно казано звучиш като някоя вещица. И най-вероятно си такава като чета коментара ти.
Какво се подиграваш на нещастието ми. Всъщност подигравай се. То само това ще ти остане накрая.

Не ме заплашвай!
Аз мразя дявола. Хуля проклетия Сатанаил.
Проклети да са всички вещици. Огън да ги изгори!

Бог поругаван не бива.

Архангел Михаил победиха сатаната и демоните в епична война.

При Второто пришествие земното царство на сатаната ще бъде унищожено!

Аз оцелях във всички големи трудности. Слава на Бога църквата победи злото.
Аз съм човек който съм срещал истински сатанисти и не се страхувам от тях.
Даже такива са ме били в едно село.

Само да посегнат на някой човек който ми е приятел и тръгвам на война! Това като го казвам не претендирам да съм най-смелия човек на света. Но аз съм такъв че като се ядосам и става белата.

Знам само че Бог поругаван не бива!

Абе ти квото си там където ми се подиграваш и заплашваш не ме е страх вече нито от полицията нито от санитарите! Ако си някой от изчадията от града даже те предизвиквам да ме нападнеш или да се обадиш в полицията.
Ако си някой от града ако те срещна ще те пребия от бой.

Тогава като полудея злото няма да ти помогне.
Ако пък сте много и е писано да умирам ще умра достойно като Шаолин. 4 пъти до сега срещах смъртта.

А тея вещици които наполовина ме убиха с инджекции с отрова в психиатричния затвор на тях аз няма да забравя да въздам възмездие за това.
Казал съм че и 20 години да минат от възмездието няма да избягат.

Все някога ще ги срещна в някоя тъмна улица. Все някога някои от тези вещици ще бъдат някъде и аз ще съм в едно настроение че толкова бой ще бъдат бити че кръв ще тече от тях!

Оцелях три пъти в психиатричния затвор. Оцелях след години тормоз в училище. Оцелях след години самота. Оцелях след като хиляди пъти съм бил лъган от лъжци.
Да аз оцелях! Оцелях в името на добротата.
И ще продължавам да бъда това което съм! И ще бъда това което трябва да бъда!

25.   Съжалявам за състоянието ти. Много си млад, а те мъчат ужасни мисли. По-добре иди на доктор и никой няма да те преследва и никой няма да те праща в психиатрични затвори.

27.   От автора до всички:
Няма да се предам никога! Победа на комунизма!

28.   Някой ще ми отговори ли на въпроса който питах в темата защо когато ме гони полицията краката ми натежават все едно на тях имам вързани гири?

29.   Защото си сънувал.

30.   Това защо не е в "измислени истории"? Защото ако е истина авторът наистина има нужда от помощ...

31.   От автора до 30:
Истината ражда ненавист, подлизурството приятели. древноримска поговорка
Казвам истината и ме изкарвате луд а копелета гадни.