Споделена история от Други

Проблем със свалянето на филми?
От известно време филмите, които се опитвам да сваля, не се свалят, а постоянно ми пише, че се свързва с пиъри, но нищо не става в крайна сметка, не се свързва и филмът си остава несвален. Програмата ми е ?Torrent. Досега никога не ми е правила проблеми със свалянето и се чудя защо го прави сега. Интернетът ми си е същият и не е станал по-бавен или нещо такова, че това да се отрази на свалянето на филми. Аз не разбирам много от термините в ИТ - пиъри и подобни работи и се чудя как мога да оправя нещата, така че да се свалят филмите. Деинсталирах програмата няколко пъти, после я връщах - но нищо не се промени. Дори инсталирах и друга програма - проблемът пак е същият "търси пиъри за свързване". Моля ви, помогнете ми! Нека историята ми бъде публикувана, защото спешно се нуждая от помощ.

Коментари

1.   Реално сваляш филмите от други компютри. За да се свали даден торент трябва да има "сийдъри" или хора, които вече са свалили торента, иначе няма как да го изтеглиш. Когато свалиш даден торент автоматично ставаш "сийдър", докато не спреш или изтриеш торента. Когато сваляш даден торент си "лийчър". А "пиъри" са общо всичките, но се използва думата и вместо "лийчъри".

K-Man

2.   Свързва се, ама щом след време не се е свързал, значи, че няма с кого да се свърже. Т. е. няма от кого да го свалиш. Прочети повече за торенттехнологията и ще разбереш за какво става дума.

3.   Свали си BitComet, аз него ползвам и нямам никакви проблеми.

4.   Да не се опитваш да свалиш филм, който няма сийдъри? Пробвай от топ 10 да свалиш, ако пак не става, явно имаш някакъв проблем между изпълненито на някои програми едновременно. Като за начало можеш да промениш портовете на скайп програмата или направо да я изключиш.

5.   Имам същия проблем, филма който искам да изтегля е сийдван 325 пъти и би трябвало супер бързо да се свали... но не само този филм със всички е така от 1 седмица не мога да сваля. Сигурно има проблем със програмата.. прецакала се е!!