Споделена история от Други

Защо не ми отиват всекидневни дрехи?
Може да ви звучи смешно, обаче установих, че не се харесвам във всекидневни дрехи. Като че ли и околните смятат така. Някак си изглеждам твърде блудкав, направо незабалежим кято нася джинси и тениски. В по-спортни дрехи като анцузи по-добре ме приемат околните и мацките (мен само те ме интересуват), обаче ме харесват най-вече в официално или полу-официално облекло като хубава риза (примерно винена) с бял панталон или дънки, или пък дори в костюм (нося костюм на работа). Някак си като се облека в по-официални дрехи се чувствам по-хубав, докато като съм облечен в къси шорти или дънки и тениска се чувствам безличен, съдейки по околните и те мислят така. Като съм облечен в нещо по-официално като бял панталон с риза или костюм или пък дънки със сако (office casual) освен, че се чувствам с по-високо самочувствие, момичетата и жените се заглеждат повече в мен. Във всекидневни дрехи рядко ме забелязват, бледнея в тях. Искам да ви попитам дали да променя стила си на обличане с по-лъскав, по-луксозен такъв?

Коментари

1.   То хубавият кон и под скъсан чул си личи.......

2.   Не мисля, че дрехите определят човека. Аз лично харесвам и спортно облечени мъже. Важна е хигиената.Там наблягай. Ж.

3.   Хубав кон и под скъсан чул се познава, но по-добре и чула да е хубав.
А също, дрехите не правят човека, човека прави дрехите.А какво да носиш - ами носи тия дрехи, с които се чувстваш по-добре. Ако си с кофти излъчване дори и с костюм, не вярвам да те забележат.

4.   Това за коня не е вярно. Много е важно да носиш това което ти отива. В България почти няма хора, на които да им отива всичко. Повечето мъже простеят в тениски и приличат на хора родени на село пълни селяни. Не обръщаи внимание на първия злобен коментар, сигурно е от редовен потребител на Сподели.ИНФО - един по-тъп саит пълен с идиоти.

Мишо от Варна

5.   Добре казано, номер 1. Едно въпросче към автора - питам се дали освен прилично облекло, имаш и самочувствие? Защото без него си за никъде, каквото и да облечеш.

6.   Смешен си, смешееееен!!!
От тебе лъха комплексарщина.

10.   Носи дрехи, с които се чувстваш добре. Разбира се трябва да се съобразяваш с начина си на живот и от местата, където ходиш. Но, разбира се, един мъж в хубав костюм винаги изглежда по-добре!

11.   Номер 4, щом си от Варна, не изказвай мнение. Не може да използваш селянин два пъти в едно изречение. Селско е - хаха.

12.   Има една поговорка, че по дрехите посрещат, но това е у нас, в други държави оценяват знанията и уменията. Затова някои са напред и ще им дишаме прахоляка во веки веков, а тук ще се чудя как да обяснявам на приятели от чужбина, че тук на работа се ходи не да се работи, а да се демонстрират парцалки, по тази причина улиците са пълни с добре облечени хора, а статистиката твърди, че сме бедни и последни.
Мечо Пух

13.   Според мен, ти се възприемаш по-добре с този вид дрехи, а всичко това - сам си си го набил с главата. Щом се чувстваш добре, ти си мислиш, че изглеждаш добре. До колко е така.. е отделен въпрос. Носи, каквото ти харесва! :)

- Атина`

15.   До 1 - хубавият кон не би си губил времето в сайтове като този при смотаняците, които нямат връзка с реалността и са отчаяни нещастници.

16.   Хубав кон и под скъсан чул се познава
Като сте толкова хубави я облечете чували да ви видим на какво ще приличате. Ама не сте хубави нали и затова се гиздите.