Споделена история от Други

Бойни изкуства
Аз съм момче на 18 години и съм заинтерсован от тая тема. Като малък не ми харесваше и за това никога не съм ходил но сега имам супер голямо желание да се запиша на нещо. Въпроса ми е къде (София), колко струва, какво представлява и най вече късно ли е за мен като вече съм на тия години, знам че се започва от малък. Не искам да се занимавам професионално просто искам да владея нещо подобно. За самия вид не съм сигурен, това в последствия предполагам ще си избера. Благодаря много.

Коментари

1.   http://grabo.bg/places/klub-da-dao има и в София

3.   Колега, има много видове бойни изкуства, не зная какво би ти допаднало, мога да ти изброя като цяло тези, за които се сещам към дадения момент, а вече ти можеш сам да потърсиш клипове пълно е в сайта ютуб или вбокса и съответно вече да провериш в нета дали се провеждат тренировки в София. И така ето за кои се сещам:
карате, кик бокс, бокс, муай тай, ММА(смесените бойни изкуства), Нинджутсу, Крав мага, Айкидо, Джиу джитсу, Джийт Кун До, граплинг,
кунг фу.

Аз лично съм пробвал малко мма и малко айкидо.
Много бих искал джийт кун до - създадено от Брус Лий да се запиша,
кунг фу - монасите от Шао Лин, голяма работа са :), Нинджутсу - Всеки 1, който иска да стане нинджа може да стане ако тренира това бойно изкуство(общо взето тия дето ги гледаш по филмите изглеждащи като нинджи и ти можеш да станеш като тях.

Най- бруталното БОЙНО изкуство ЗА МЕН лично, Това е КРАВ МАГА, ИЗРАЕЛСКОТО кънтър терористично бойно изкуство, то се използва от Израелските спец служби, троши крака, ръце, глави и тем подобни работи. Това е от мен