Споделена история от Спорт и красота

Направих lip challenge и съжалявам.
Напоследък нашумя Kylie`s lip challenge и реших да го пробвам.
По принцип устните ми са хубави но исках да са малко по плътни.
Ако не знаете какво е,засмукваш шише или капачка и устните ти стават по-плътни.Направих го.
Първо заприличах на патка.
Второ след 6,7 часа,когато устните ми спаднаха около тях имах лилави кръгове,като от смучка.После осъзнах че се е получило точно същото.От 2 дни приличам на маймуна,ако някой знае как да махна лилавите кръгове,моля да пише много ми е спешно...

Коментари

1.   Първо мисли преди да правиш глупости, с това стават по плътни да но не за цял живот какъв е смисъла да го правиш. Лилавите кръгове ще изчезнат след 1-2 седмици, ти какво искаш на секундата, е не може. И през това време прикривай с фон -дио-тен, пудра или коректор.

2.   Спри да се занимаваш с глупости и да вредиш както на тялото си, така и на външния си вид - това мога да ти препоръчам... А устните ти би трябвало сами да се оправят 1, макс 2 седмици след като си направила дадената глупост :)

3.   Пада ти се като ти е толкова акъла. Имаше на една и се пръснаха устните. Пълна дебилщина

4.   Прикривай ги с фон дю тен докато изчезнат напълно.

5.   Хаха, поучителна история.

6.   Ще ти мине след няколко дни, като синина е, спукани капиляри.

7.   В такива моменти си проличават идиотите - само те се съгласяват да са опитни зайчета ид а правят тея просотии.... Знаеш ли колко ми е добре без фейсбоклук - супер далеч съм от всичко това и рядко разбирам за подобни глупави моди, слава Богу...
Глупащина...

8.   Аз пък това много обичам да го правя. Не само за да си правя устните по-големи, ами просто като пия нещо от стъклено шише и правя този вакуум. Не съм имала този проблем и ви се чудя как така си пукате капилярите...

9.   Господи, кой въобще е измислил този "Kylie Jenner lip challenge"? ! Не се правете на идиоти, като искате устните на Кайли, нарисувайте си ги с молив като нея. А относно белезите - ще отминат до 4 дни.

11.   Може и за постоянно да си увредиш кожата. По-силен вакуум може да отдели дермата от епидермиса и тогава ще стане много лошо за теб.

12.   "Първо заприличах на патка. " - напротив, заприличала си точно на себе си и на интелектуалното си ниво...
Повечето от коментиращите са ти го казали - няма какво да ги повтарям.
Спри с глупостите!

13.   Направи същото и с долните си устни няколко пъти. След това спокойно можеш да пушиш и цигари с тях.