Споделена история от Други

Магия
Здрасти! Ще говоря на пряко! Ходихме в село там имаме къща. Повода беше да идем да погледнем къщата и да напълним вода. Докато гледахме къщата открихме на терасата мъртва кокошка. Като се прибрахме дядо пита за къщата. Опитаха се да спестят това за кокошката но той пита специално за терасата. Все едно знае че някой му прави магия. Като разбра че е имало спомена че ще го уморят тези хора.. Та това може ли да е магия и каква?

Коментари

1.   Почистете хубaво терaсa със морскa сол рaзтворенa във водa.
Рaзхвърлете нaоколо ( нa по- дискретни местa) няколко кaмъкa обсидиaн. Обсидиaнa ще привлече и зaдържи негaтвнaтa енергия, когaто ходите пaк ги измивaйте обилно с течaщa водa и ги зaрaвяйте зa еднa нощ в пръсттa, a нa сутринтa отново по местaтa им. Aко знaете със сгурност кой е човекът/ хорaтa, можете дa им приближите до домa един от кaмъните. Привлеченaтa негaтивнa енергия ще върне нa източникa.
Товa е един от нaй- жестоките минерaли, нaричaт го минерaлът нa истинaтa. Покaзвa нaй- дълбоко скритите тaйни нa човекa, истинското лице, изкaрвa нa повърхносттa нaй- примитивното у човекa. Мaлко хорa се осмелявaт дa го ползвaт. В случaя обaче вие сте нaпълно зaщитени, не живеете тaм, a ще привлече другa енергия, aко товa, което кaзвaш е вярно. И aко е в близост до тях, ще им я върне.

3.   Плъхове често убиват кокошки и ги носят на по-високо. Ние пък чак на тавана имахме около 50 кокоши яйца, но нищо лошо не ни се е случило и хората ни казаха, че често се случва заради плъховете.

4.   Не мисля, милички. Според мен някоя доста си прави шеги с дядо ви и... нали знаете какви идиоти има и на човека му е омръзнало от номера.

5.   ... Магия за птичи грип предполагам :D

Не бе човек просто някой съседи му се бъзикат или му правят гадно. Тва че ще го уморят е риторично. Не си ли чувал израза - Ще ме умориш с това.

6.   Абе по принцип винаги съм била скептична на тая тема, обаче явно някой иска да злостори на дядо ти! И той знае кой е врагът. Намерете начин да неутрализирате ритуала. Помогнете си, изградете си бариера, знам ли, всичко товс е на енергийно ниво.
Това, което ме отвращава мен, е, че има долни и гадни изроди, които посягат към окултното, за да навредят! Това не е християнско, а и атеист да си - не е човешко! Дано всичко е окей, авторе! Желая ви добро.

7.   Преди години пред вратата ни беше подхвърлен кокоши крак с увита около него банкнота. Бях 100 % сигурна, че едни роднини са го направили, защото няколко дни преди да бъде подхвърлена срещнах мъжа във входа, а беше 7 сутринта, като тръгвах за училище. Каза че уж идвал при баща ми, но после като питах майка ми дали е идвал, тя каза не. След няколко дни намерихме на прага кокошия крак. Изхвърлихме го веднага, но ни беше ясно че е магия, може би за безпаричие, защото тогава баща ми имаше някакви проблеми с тези роднини. След това доста гадни неща се случиха, включително и на мен щях да умра, огромна мизерия преживяхме. С майка ми отидохме на 2 пъти да разваляме магията. Не вярвам на тези врачки, но не знаехме какво друго да направим. Нещата започнаха да се стабилизират, но след много години. Не знам но мисля, че това е някаква магия, може да отидете в църква там се четяха някакви молитви.

8.   Защо реши, че е магия е въпросът?

Магията е вложено намерение, подплатено с вяра. Вярата може да се изгради чрез ритуали или просто чрез самоубеждение. Ако човек е напълно убеден, че е над магиите и има съответното вярване, то той наистина ще е над магиите. Ако не е супер убеден и все пак в него се прокрадва някакво съмнение, най-добре е както казва 1 - да се измисли някакъв ритуал.

Но по същество магията си остава намерение и вяра.

9.   От автора сигурен съм че не е шега! А и мисля че и друг път е намирал такива работи така че има нещо

10.   Aко и друг път нaмерите нещо подозрително, трябвa дa знaете, че е зaдължително дa се изхвърли в рекa, кaнaл. Вземaйте "сложеното" сaмо с дяснaтa ръкa и по нaй- бързият нaчин дa се изхвърли. В никaкъв случaй дa нямa контaкт с децa, те сa с по- слaбa зaщитa.
След почиствaне с морскa сол, кaкто препоръчaх горе, (н1) рaзсипете особено по ъглите още от солтa, която дa си остaне тaм.