Споделена история от Други

Как мислите, ще тръгнете с плешив мъж млад на около 20?
Бихте ли тръгвали с плешиво момче млад? Това би ли ви попречило да го харесате? Моля само истината благодаря?

Коментари

1.   Да ти имам и проблемите. У нас всеки трети е плешив или обръснат. Моят първи приятел също беше плешив и ако нямаше такива комплекси от външността си, може би още щяхме да сме заедно. Един от най-вървежните ми колеги някога беше напълно плешив. Всичко е въпрос на излъчване. Ако не си комплексар заради това, ти проблеми с жените няма да имаш.

2.   Аз съм момиче на 22. Ще ти кажа честно. Не бих могла да харесам (чисто физически) плешив млад мъж. Състарява, а и знаеш- тялото ни е направено така, че бързо преценява дали някой е подходящ партньор за нас. Има много неща във външния вид, които не ми пречат да харесам някого. Например наднормено тегло. Или някой несъразмерен нос. Но пъпките по лицето, кривите зъби и плешивостта не са сред тях. Но пък ти си мъж. Има толкова лесно решение- голата глава! В допълнение само ще кажа, че ако любовта на живота ми е плешив мъж, със сигурност няма да го оставя заради това. Но трудно бих го харесала чисто визуално.

3.   Мaлко глупaв въпрос. Кaкво не/прaви косaтa точно?
С нея, без нея, ти си същият човек, тя не допринaся зa хaрaктер, личност, интелект и т. н. Единствено може дa ти отнеме от сaмочувствието, aко смятaш, че е вaжно дa я имaш, зa дa бъдеш хaресaн. Познaвaм много мъже с бръснaти глaви по същaтa причинa. Повечето сa супер пичове. Дa, определено бих билa с тaкъв мъж, aко ме спечели с личносттa си. Косaтa му или липсaтa нa тaкaвa изобщо не ми е определящ фaктор.

4.   Подстрижи си косата нула номер?

5.   Да, разбира се! Tim Lever на 20 години е бил плешив като дядо, но аз съм влюбена в него!

6.   Някои плешиви младежи са ми симпатични, както и такива с коса - антипатични. Но предполагам въпросът ти е към жените, нека чуем и тях.

7.   Аз съм ходила с такъв преди година, беше симпатичен, че и даже привлекателен с тая плешивост. Не е някаква кой знае каква драма. Само че той си бръснеше главата гола.

8.   Естествено, че това не е проблем. Имало е много плешиви момчета, които са ми харесвали.
Ж 22

9.   Ако си от мъжете, които не могат да приемат, че оплешивяват и са плешиви по темето и имат коса отстрани, естествено, че не. :D Ако обаче си бръснеш главата, защо не. Аз много харесвам мъже с бръснати глави, въпреки, че ми е много смешно как 90% от момченцата в България го правят само за да приличат на "мутри". Не мога да разбера човек, който се опитва да подражава на мутрите, при условие, че те са хората на най-долното стъпало в обществото. Както и да е, отнесох се. Та, да, за мен няма нищо по-привлекателно от мъж с гола глава, който не е грубиян, а знае как да се отнася мило с жената до себе си. Просто нямам думи за мъже като Джейсън Стейтъм, Брус Уилис, Вин Дизел. Уникални са. :)

10.   Абе я, тъкмо няма да събирам косми след него. Лично на мен изобщо няма да ми пука.

13.   Ти ли имаш проблем с плешивостта?
Честно казано не бих тръгнала с 20 годишен плешив, знам, че все гледате " вътрешния" вид, но все пак предивявам някакви критерии за външния. Смятам, че всяко момиче би помислило така преди да опознае "плешкото" и, ако види, че той е умен и мил, първите впечатления ще са без значение. ;)

14.   Ако е умен и мил няма да има значение външния вид

16.   От автора казва ли са ми че съм хубав ама не ми се вярва и отзад само е оредяло иначе отпред си е добре. Иначе съм слаб висок имам добра усмивка. ;)

17.   Стига с тия комплекси и клишета бе пич, само ку..те го гледат това, не разбрахте ли че не е важно как изглеждаш, а какво носиш от вътре всичко е преходно коса побелява кожа се свлича само очите оставатт

18.   Как пък един не се притесни, че е тъп, ами всички си мислите, че проблемът е във визията. Нищо лично към автора, ама тези повърхностни въпроси ме съсипват. Подобрявайте вътрешността, а не външността, ако ме разбирате... :)

19.   Абе пич, ти какво се стряскаш толкова? Ами, подстригвай се късо и проблемът ти е никакъв. Я виж, Слави Трифонов редовно си бръсне главата до кожа и пак си е готин, даже много готин! На никой дори не му идва на ум го гледа плешив ли е или не е. Чарът идва от вътрешното излъчване на човека.
Все пак, върви на лекар, да се видят причините за твоя косопад. При всеки човек причините са различни. Може да се окаже, че твоят косопад се поддава на лечение!
Аз дори четох някъде в интернет за различни мазила с които се стимулира растежа на нова коса и доста хора казват, че това им е помогнало. Просто напиши в гугъл търсачката, "косопад" (може и на латиница) и ще откриеш разни неща и мнения за тях. Но все пак, трябва консултация с лекар, за да не стане по-зле положението.

20.   Акъл да има в главата- коса се присажда или може и без нея(за мъж де).
Не се комплексирай от това.
Приятелят ми имаше бели кичури като се запознахме, но аз си го харесах- усмихнат, мил грижовен...
Тогава бе на 27 г.
Три години вече сме заедно, а той пообеля тук-там още малко..
Такъв му е гена(баща му на 27 г. вече е нямал тъмен косъм на главата си), но това не ме притеснява.

Запомни, че визията е преходна и днес може да си егати готиния пич, а утре-егати вампира. Затова бъди мил, усмихнат учтив и добър човек и ще видиш, че ще срещнеш подходящата за теб жена която няма да ти намита недостатъци, а ще вижда само хубавите ти очи или усмивката ти.

Не се комплексирай от това.

Ж. 25г.

21.   да, ако е готин и се държи мъжки, защо не. още повече че съм на 40 и не ми се случват 20-годишни напоследък :)