Мисля,че ако не ме остави ще умра!
Здравейте, аз съм момиче на 23. До преди един месец имах сериозна 7 годишна връзка с един човек. Той е с 12 години по-голям от мен. В началото бях доста заблудена и наивна и малка. Когато аз бях на 16, той беше на 29. Хванах се с него защото ми липсваше обич. Липсваше ми отношение и топлинка. С годините нещата ставаха все по-зле. Започна да пие всяка вечер. Започнах да забелязвам, че този не е моят човек, но толкова бях свикнала, че не исках да се разделяме. Той започна да се държи лошо с мен. Спря да спи с мен. Спря да говори и споделя. Започна да ми взима парите, златото и какво ли не. Подчиняваше ме и когато казвах нещо ми натякваше. Започна да играе по казината. Да излиза с колеги да се напиват. Аз все се надявах, че ще се промени, но не. След 7 години с 2 раздели накрая казах край. След раздялата ни започна да сваля приятелките ми. Ставаше лош, а след това агресивен. Аз спрях контакти с него, но той винаги намира начин да ме намери. Чудя се как да се отърва завинаги от него. Сега дори се лекувам от травмите които ми нанесе. Как да постъпя? Помогнете ми. Да си сменя номера, но той отива и те му казват всичко. Знае ми егн-то и тнт. Беше ме оставил за 2 3 месеца и сега пак почна. Не знам какво да правя. Мисля да го излъжа, че имам приятел. Мисля да се обърна и към полицията ако идва в работата ми. Трябва да спре иначе ще умра. Не го понасям и ми става лошо от него.

Коментари

1.   Ограничителна заповед и ако те доближи въпреки нея ще има сериозни последствия. Успех за напред!

2.   За да се отървеш от този мъж, ще ти е нужен друг мъж.
Баща ти? Нищо не споменаваш за него... може би си без родители.
Нямаш ли познати мъж, който може да му скръцне със зъби за да спре да се занимава с теб?
И последния вариант е бъдещият ти приятел... с въображаем такъв, на дали ще се получи.
Успех!

3.   Със такъв човек сама не можеш да се оправиш! Или с лошата - или никак.
Щом сама си се сетила, че трябва да се обърнеш към полицията, няма какво повече да кажа.
Успех миличка, от такива изроди е трудно да се отървеш, но и това ще стане.

4.   Подай жалба в полицията и го осъди за тормоз. Защото това си е жив психически, та дори и физически тормоз. При такова осъждане могат да му лпнат такава присъда, най малкото което е да не се доближава до теб радиус от километри.

5.   (D) Ако го "излъжеш", че си имаш приятел- ще спре!!! Да, ама ти си нямаш и ще изгориш! Ауууууууу, че какво изгаряне само...

6.   кажи му, че си спала с някой друг. и наистина го направи. нн мъж....

7.   Полиция ограничителна заповед и си готова. Има и доста по-краен вариант - да кажеш на някои от приятелите ти - мъже и те да го хванат и поступат. Мъжете с главно "М" не обичаме такива лепки и помагаме дори на непознати момичета да се оттърват от такива. Друг вариант е някой твой приятел/познат да се представи за твое гадже и да му каже да не се занимава с теб. Варианти много, действай!