Споделена история от Други

Писна ми от индийски сериали!
Да ви кажа писна ми от индиски сериали по цял ден. Вероятно някой смята така и за турските и латино новеите, но те бяха по-кратки като че ли. Липсва ми времето когато вечер даваха неща като Дявол с ангелско лице, Призракът на Елена, Огледален свят, Пепел от рози, Аурора, Ангелският остров и Бурята - сериали, които още помня, при все че не съм от най-големите фенове на турците и латиносите. Сега и турските сапунки не са толкова интересни сякаш, просто рядко вземат нещо интересно.

Въобще през 2012-2013 година и началото на 2014-та имаше доста интересни неща за гледане вечер след работа. Сега вечер по Диема фемили дават три индийски сериала един след друг! Ще ми се да бяха пуснали сериали с актьорите от сапунките които казах по-горе или направени от екипите. Все си мисля, че можеха да пуснат друг сериал със Сара Малдонадо, Соня Смит или Нюргюл Йешилчай. Някой друг има ли на който да му липсват продукциите на Телемундо, Телевиса и дори някои турски?

Коментари

1.   Дявол с ангелско лице е единствения филм, които ме влечеше, но го спряха.

В момента гледам Опасни улици, всичко друго е тъпня.
Малката булка, Светлината на моя живот, бла-бла - това са най-досадните и безсмислени сериали.

2.   И на мен ми писна! И от турските също. С нищо не са по-добри. Затова и не ги следя.

3.   Мислех да пускам тема точно за индийски сериал, но за да не занимавам хората с отделна тема ще я пусна тук под формата на коментар! До миналата година се бях зарибил страшно много по сериала "Цветовете на любовта", но спрях да го гледам защото ми отиваше много от времето заради него! А и основните събития се развиват много бавно. Обаче е много зарибяващ и ми е много интересно какво се е случило откакто спрях да го следя! Значи аз спрях да го гледам когато Садна спаси Васулхана от пожара в горящата къща където отидоха двамата братя -Алек и Рамвир Ражванж с двете си жени, но Садна пострада тежко в пожара и заради това Васулхана пак прие Садна и и се извини задето я изгони! От там нататък какви са най-значимите събития накратко, някой ще ми каже ли?

4.   Едно, и според мен само Опасни улици става за гледане.

От автора

5.   Аз съм на по-възвишено интелектуално ниво и не гледам НИТО ЕДНА от простотиите, които ги изреди автора/ката или останалите коментари!!!

6.   е ти нямаш ли си дистанционно за телевизора?

7.   От турските сериали най-много харесвах - "Перла", "Мечтатели" и "Сезони на любовта" и ги следях с интерес. От тези по диема фемили много харесвах "Невинната ти", "Тайните на любовта", "Моят живот това си ти":) Липсват ми!

11.   Само една поправка - дяволът е с ангелско СЪРЦЕ. Иначе и аз съм съгласен!! Като чуя как вият и ми се повдига..

13.   На мен пък ми писна от хора като теб! Какво против имаш тези филми/серияли?? Е, вярно, малко по-различни са от другите, но и те имат свой смисъл! Но ок, няма да те убеждавам, твой избор си е, обаче, нищо не ти пречи просто да смениш канала! Не ти избираш какво да дават, нали така? Какво точно ще промениш като пишеш в сайт за споделяне на истории? ! :'"D Писна ми от лигави хлапета, дето само се чудят какво да измислят хдд

14.   Аз пък много обичам да гледам турски, индийски и латиноамерикански сапунки, радвам се, че ги има! :D

15.   Съгласна съм!!! Тези индийски бози са страшна глупост и са завзели всички телевизии. А имаше страхотни стойностни турски сериали - Малки жени, Сълзи над Босфора, Цвете от Изтока, Изгубени години. От латиноамериканските много харесвах Непокорен ангел, Лицето на другата, Къде си татко, Ева Луна. Много бих се радвала да ги върнат в ефир, но едва ли ще се случи.

16.   Мразя турските и индийските сапунки!!!

21.   Не гледам турски. Сериали

22.   Тези индийски сериали много много тъпи Хич не са. Интересни. Голяма скука са. И. Турските сериали са. Тьпи. Само. 3. Ми харесват. Мечтатели. Той. Е як. Малки жени. И. Опасни улици яки са и то много

23.   Тези. Индиски сериали са. досада и. Скука. Пьлни глупости. Са. И. Турските сериали сьщо са тькива. А. Едно време. Чаках да почне любимата теленовела и гледах а. Сега. Само глупости. Индиски. Малката булка моята карма. Светлината на моят живот ритьмьт на мечтите. Сиана луна. Цветовете на. Любовтя. Пьлни глупости хич не ги гледам. Скука. Добре че. Фокс крайм фокс. Фокс лайф. И. Други. Телевизии дават. Яки сериали

24.   Номер 3 и ти ли гледаш досадни индиски. Сериали

25.   Разбира се че са досадни индиските. Сериали. И. Турските сьщо. Едно време само хубави. Сериали а сега. Индиски и. Турски глупости пьлна скука. Аз. Следя само сериалите по. Фокс крайм фокс лайф и фокс те са яки

26.   Преди България имаше велико кино, признато от цяла Европа. А сега ни промиват мозъците с турски и индийски простотии които, освен в България, никой в Европа не гледа. Демокрация!

27.   Колко ниско капацитетен индивид трябва да си за да си пуснеш да гледаш турски, индийски или латиноамерикански простащини. Извадете го това село от себе си и се събудете, елате на себе си. Аман от селяни и малоумници

29.   Че кой ги гледа тия бози? Имаш кабелна, така че имаш поне още 100 канала и няма начин поне по един да не дават нещо интересно. Някой кара ли те на сила да ги гледаш тия тъпни?

31.   Аз ги гледам на 17 съм но не само тях гледам анимал планет неджию лайт, дисковери чанъл, бт лейди. Но не сте прави да критикувате турските и индийските сапунки, а автора ако имаше капацитет нямаше да пише такива абсурдни теми, а щеше да хване дистанционното.

32.   Индийските сериали са мнохо хубави и интересни. Немога да разбера защо има хора които не ги харесват и ги критикуват. Индия е много хубава държава и сериалите разкриват магията на индия. Питам всички които не харесват индийските сериали защо не ги харесват.

33.   Ех, къде отиде времето, когато даваха само латиноамерикански!? Сега като хвана дистанционното само турски и индийски простотии!!!

34.   На мен също ми е писнало от всички тези цигански сериали с които ни заливат по "българската" телевизия. Предполагам че някой иска да ни обърне в немислещи ориентаци. Телевизията си е чисто губене на време и е много ефективен начин за промване на мозъците, особено на младите хора. Ако искат да го правят, по добре ще е с някои европейски сериали, от които хората ще се научат на нещо свястно и ще могат да обогатят културата си, а не да се опитват да ни карат да се държиме и приличаме на турци, индийци или някакви други мангали.

35.   Всички тези цигански сериали, освен в България не ги показват никъде другаде в Европа. "Българската" телевизия ви тъпче главите с тях, за да ви промие мозъците и да ви накара да си смените културата и се превърнете в оренталци. Като ви е толкова ума, продължавайте да гледате тези турско индийски цигании и след това им подражавайте, за да ви се смеят в цяла Европа. В Англия прожектират в индйски кина тези глупости, защото там живеят много голям брой индийци, пакистанци, бангладеши и други азиатци. Тези филми там се гледат изключително само от тези които изброих плюс новодошлите цигани от източна Европа. Там в никой случай няма да видите англичанин или някой друг европеец. Те се гледат само от хора с циганско подсъзнание!

36.   HBO и Netflix ... За всичко останало си има торент сайтове.

37.   Аз пък ще задам въпроса така?
Кой има изгода да прожектира индийски сериали?
Ако е Българин, какъв му е мотива? Ако е чужденец, защо пробутва помия на българските деца?
Ако е нита едното, нито другото, остава да е извънземен...
искаме да те видим кой си ти извънземния, и защо ни пробутваш боклуци?
----
Тези безконечни сериали биха могли да се заменят с качествени български филмови материали, касаещи нашите църкви, манастири, села и градове и живота в тях барабар с неволите и радостите им.
Освен това има утвърдени предавания(и от по-старо време), като телевизионния театър с участието на старите ни артисти, комедийни предавания, филми, песни, рисувани филмчета за деца, природонаучни програми - не само реклами. и др.
-----
Ето ви идея за предаване... как от едно мъртво населено място, може да създадете жив край за живи хора, които да живеят, раждат и се размножават там? От едно разрушено село, да възстановите живота и поминъка там.
Вярата се връща у хората, като видят резултат от угасналите им мечти и въжделения.

38.   Аутобан и хиляди други чуждици не са на индийски, но именно тях ни набиват особено видимо.

39.   До №37
Много си прав и имаш много хубави идеи, но на българската телевизия никога няма да и разрешат, нито да ги направят, нито да ги покажат тези програми.
Единственото хбаво нещо което става сега е, че все повече хора спират да ги гледат тези натрапени на народа ни цгански сериали, чрез които през последните 20 години се опитват да променят култрата и маталитета ни и да ни превърнат в мангали и цяла Европа да ни се смее и подиграва. Ако се огледате, ще видите че тези които все още ги гледат тези пошли сапунки, са най тъпата и малоумна част от населението и тези които имат циганска жилка, и кръвта им необуздаемо ги влече към циганията.

40.   До №37
Много си прав и имаш много хубави идеи, но на българската телевизия никога няма да и разрешат, нито да ги направят, нито да ги покажат тези програми.
Единственото хбаво нещо което става сега е, че все повече хора спират да ги гледат тези натрапени на народа ни цгански сериали, чрез които през последните 20 години се опитват да променят култрата и маталитета ни и да ни превърнат в мангали и цяла Европа да ни се смее и подиграва. Ако се огледате, ще видите че тези които все още ги гледат тези пошли сапунки, са най тъпата и малоумна част от населението и тези които имат циганска жилка, и кръвта им необуздаемо ги влече към циганията.

42.   Някой цитира, че в Европа не се дават индийски и всякакви други сериали сапунки. Така е, но там гледачите на телевизия си плащат така наречения ТВ ЛИЦЕНЗ. Същото беше и в БЪЛГАРИЯ по Тодор Живково време. При плащане на данъците си плащаш и лиценза на телевизора, тогава никой няма да внася сапунена вода. Ще си гледаме предполагам КАЧЕСТВЕНИ предавания.
Думата има и Държавата и Телевизионерите.

43.   Като не ти харесват момиченце, просто сменяш канала и готово! Хората какви сериозни проблеми имат тя тръгнала да ни занимава със сериалите!

44.   През Социализма, в България показваха много рядко индийски филми - обикновено, на всеки 10 години по един. Когато това станеше, всички прожекции бяха пълни с цигани, защото кръвта им ги влече към това което е толкова близко до сърцата им и смръднята в кината беше неописуема и непоносима.

45.   Всички тук говорят пълни глупости. Индийските сериали са много интересни и аз ги гледам. индия е държава на несметни богатства. България не е хубава държава и българските сериали също.

47.   След като Индия е държава на несметни богатства, защо тогава, огромна част от хората там живеят под нивото на бедноста и всяка година, хиляди индийци се опитват да имигрират в Европа? Колкото до индийските сериали, само трябва да погледнеш кой я гледа тази боза - най тъпата и необразована час от населението - цигани и жени със закостеняли мозъци.

48.   Наемам се да отговоря на въпроса, зададен от колегата 32/45- върл защитник на индийските сериали и самоотвержен бранител на "индия", респективно и на "магията ѝ" и на "несметните ѝ богатства". Та въпросът беше " вие, които не харесвате индийски сериали, защо не ги харесвате. Ще посоча две причини, първо- прехвърлям каналите и попадам на някаква мумия, толкова страшна и зловеща ( изчадията на Стивън Кинг и компания пасти да ядат, същински сладури са те), че от уплах щеше да ми се спука жлъчката- а то било, видиш ли, някаква си свекърва, и като бъдеща такава, аз не приемам режисьорското решение да се изобразява хипотетична моя посестрима като току- що изпълзяла от ада твар, готова да разкъса на парчета всички снахи, синове, съпрузи, внуци, лели, братовчеди и прочие. Те пък сериозно ме безпокоят, от какви ли ментални увреждания са покосени, та да докарат толкова дебилен израз на лицето- тръпки ме побиват, само като се спомня! Втората ми причина, както се сещат някои е, че по никакъв начин не искам да се отъждествявам с никого от огромната армия на почитателите на индийските сериали, по лични причини... Аз май се олях, така че ако модераторите не ми одобрят коментара, няма да плача, написах го за собствено забавление. Хайде чао, отивам да гледам "Малката карма"! ... Шегувам се. Strinka71

49.   45, ами като ти харесва повече Индия ами отиди да живееш там! После да не се оплакваш пак каква мизерия и мръсотия е там.

50.   Индийските и турските сериали са като счупен вибратор, който стимулира само примитивните и недоразвити мозъчета на ромите и малоумни българки със съмнителна култура и произход, на които мозъчното им развитие е на нивото на новороден МАКАК.

51.   Липсва ми 2013 година когато даваха Бурята, а не тези индийски бози. Наистина ни впечатляват, защото в един период благославях хората с думите "И нека Богинята Дурга да ти дава радост и щастие! ", но осъзнах, че това не са нашите традиции и богове.

52.   Аз гледам само Малката булка.. :D, иначе другите не мога да ги понасям но вкъщи се гледат, ужас е тука.. :D

53.   До №3
Аз ще ти разкажа какво снана от момента в който си спряла да го гледаш;
Съседа им Мюмюн, както връткаше Садна и Васулхана заедно на миндера, една горяща дъска падна на гърбът му и изгори всички косми на силно окосмения му задник. Той скочи като откачен, започна да бяга в кръг и да вие като сритано куче и избяга. Като направи така, дъската падна на Садна и и подпали катеричката. Тя започна да подскача и пищи и изскочи през стената на колибата. През това време, горящата още дъска, падна на Васулхана и подпали и нейната катеричка. Тя се разскача като кенгуро с ококоени очи от уплаха и се изнесе като дива свиня от горящата колиба. След това трябваше да и леят куршум, щото много се уплашила. Накрая всички отидоха заедно в болницата за да им превържат задниците и започнаха да перат кючеци и гърчат от страст и щастие.

58.   Индийските сериали са само за богаташи.
Който си е беден селянин си гледа хубавата Българска природа.
Пардон, и гражданите обичат Българската природа.
---
Извод: "Да живей, живей труда". Така се пееше в една хубава песен от ученическо време, която се казваше "Елате хиляди младежи".

60.   Не проумявам, как уж нормални хора, могат да гледат пошлост като турски и индийски сериали. Това само говори за умственият им потенциал и развитие. Мога само да си го обясня, че тези които ги гледат, са на ниво циганско подсъзнание.

65.   Познавам един човек където като гледа сериали такива турски и индийски реве каквото да става реве защото се самоглобиава в тези долни глупости и аз имам проблем защото не мога да си гледам филма много е лошо са се захванеш

66.   Номер37: То хубаво Български продукции, но като актьорите не искат да играят, режисурата, продуцентите и сценаристите ни не искат, да направят добър сценарии, се налага да пускат Индийски сериали, а и те си разбират от това да създават добри атракции, без да казват и дума и веднага ти става забавно, а като пуснат и забавна музика и си екстра. Пък американските, като пуснат едни тъпи песни във филми и сериалите си ми се е случвало да заспивам. А за Българските продукции да не говоря там музики няма. Единственият успешен сериал в България са Столичаните.