Споделена история от Други

Относно реалити шоуто "Сървайвър"
Здравейте. Понеже с още шестима приятели сме големи почитатели на предаването по BTV "Сървайвър" и единствено сезон 1 (това ще рече първия, който е излъчен през 2006) не сме го гледали, ще попитам дали някой знае от къде мога да го открия??? Пробвал съм в Замунда, но никъде го няма там. От близо половин година търся начини да намеря сериите от онзи сезон, но нищо не мога да "надуша" (тъй да го кажа), нито в Google търсачката, нито някъде другаде. Сигурни сме, че има начини и един от тях е някой да ги има на диск, флашка или и ние не знаем вече на какво.
Както го отбелязах, приблизително половин година се мъчим да намерим епизодите, защото това е единствения сезон, който не сме го гледали по телевизията, но за жалост нищо не можем да направим за момента. Така че ще помоля, ако някой случайно ги има сериите, да ги качи в YouTube или Vbox7. Ние седмината ще сме му безкрайно благодарни, а и освен това други запалени като нас ще могат да си припомнят сезона оттогава, ако разбира се са го гледали.

Коментари

2.   Бях го свалял преди време от thepiratebay или от kickass torrents не помня от кой точно. Дано го намериш.

3.   Бате, не мога да намеря нищо!

4.   Тези стояха дълго време качени на сайта на Нетера, но те дълго време не излъчваха БТВ 2-3 годинии после не качиха отново старите предавания. Пробвайте и там обаче....