Споделена история от Други

Къде мога да гледам сериала "Клонинг"?
От няколко дни търся сериалът Клонинг в интернет. Искам да го гледам с добро качество,но всеки път като напиша в търсачката клонинг ми излиза друг бразилски сериал във който главната героиня не е Хаде,както го помня,когато го гледах преди години,а е някаква Жади,но освен Жади,всички други актьори са различни.Аз търся сериала с главните герои Хаде и Лукас,моля посъветвайте ме къде мога да го намеря.Сериалът с Актрисата Хаде,който съм гледала не го намирам,излиза ми само първият.Помогнете ми,къде да го открия?

Коментари

1.   Не знам защо не гледаш оригинлания сериал, защото този с Хаде и без друго не струва според мен. Пък и щом не си го намерила в Интернет, значи го няма.

2.   Този ли търсиш ти http://vbox7.com/play:m3df8e2b или този кой от двата https://www.youtube.com/watch?v=_fubLglWQZI

3.   Може да го няма едното беше O clone, другия L clone нещо такова във вбокс виж.

4.   Сериала го има целия, но мисля че е на тийзъри.

5.   Авторката: Здравей № 2, аз търся сериала от първия линк, който си ми сложила. Може ли да ми кажете каква е разликата между двата сериала? Аз преди години бях гледала този с главната героиня Хаде от интрото на първия линк, сложен от № 2, но чак сега, когато го потърсих, разбрах, че има и друг сериал. Единият се оказва, че е O Clone и май е по-старият, от 90 и някоя година, а другият е L Clone и мисля, че е по-новият. Аз търся L Clone, но ми кажете каква е разликата между двата сериала? Кой е по-интересен? Едно и също ли е развитието и в двата? Кой бихте ми препоръчали да гледам? Благодаря за коментарите и за помощта. :)

6.   Препоръчвам по-стария, Джована Антонели е прекрасна актриса и след нея не виждам никоя друга в ролята на Жади. Развитието е почти еднакво, но основна разлика е, че в старата версия Лукас е бразилец. Гледките от Бразилия са страхотни, поне на мен повече ми харесват от американските. А и в новия сякаш се препуска по-бързо във времето. Приятно гледане :)

7.   Благодаря за коментарите и за помощта! :) От авторката.