Oще не мога да проумея мача ли е по важен от жена му която го чака в леглото в оскъдно белъо?!
Здравейте искам да ви разкажа една случка от вчера която ме побарка. Аз сам на 22 години, имам приятел (на 23г.) с който сме заедно от 4 години а от 2 и половина живеем заедно.

В чужбина сме и от много работа наистина не ни остава много време за глезотиики. Вчера и двамата имахме почивен ден, ходихме на шопинг, пихме кафе след това отидохме на ресторант, прекарахме един страхотен ден. След това се прибрахме в къщи и аз исках вечерта да завърши както трябва. Отидох в спалнята сложих еротично белъо, високи токчета и предизвикателен грим, извиках приятеля ми защото това беше изненада, той дойде. До тук супер нали НО той влезе и ме гледа все едно сам няква луда и ми вика ама аз сега гледам мача чакай ме като свърши ще дойда и излезе.

Боже щях да откача не можах да реагирам какво става, та той е такъв ненаситник, никога не сме имали проблеми в секса, никога не ми е отказвал дори всеки път иска повече, това ми се случи а аз още не мога да проумея мача ли е по важен от жена му която го чака в леглото в оскъдно белъо. Не ги разбирам мажете понякога ти се молят до като ти писне и се съгласиш а когато проявиш самоинициатива ти казват ГЛЕДАМ МАЧА това нормално ли е според вас момичета и случвало ли ви се е нещо подобно, ще се радвам ако ми пишете.

Коментари

1.   Мацка просто не си избрала подходящия момент. Трябвало е и него да вземеш предвид заедно с останалите приготовления!

2.   СТ1: Нз аз лично като прочетох при какви условия ти е казал да го чакаш и зех да гледам кат пръднал заек в каруца . Ами питаи го какъв му е проблемът и зашто ти е отказал . Все пак ти си му жена и ти имаш нужди и е задалжително и тои да се суобразява с твоите както ти с неговите . Заштото от такова пренебрежение към теб няма да се стигне до ништо хубаво . Просто е колкото повече турпиш толкова повече не те зачитат . Късмет в задачата .

3.   Може пък да го е боляло главата :)))

4.   Защо не отиде да гледаш мача с него по бельо? Чудя се на такива момичета като теб, какъв ви е проблемът? Аз никога не бих се разтроила от такова нещо. Това е просто мач и е негово хоби. Не може всичко да се върти около твоите планове и желания!

5.   Да наистина трябваше да се саобразя но ми стана много гадно,всяка жена на мое място щеше да се почуства така пренебрегната.За следващият път ще взема думите ти под внимание много ти благодаря :)

6.   СТ1: Казах че тои трябва да се съобразява с твоите нужди не ти с неговите заштото очевидно че ти го правиш прекалено често и за много нешта . А това не води до ништо хубаво само повече тои ще потупква и нуждите ти и теб .

7.   И какво стана? - вместо ти да го изненадаш, той те изненада. Нали осъзнаваш, че сексът може да се отложи, а футболната среща - не? Защо приятелят ти да се лиши от едното удоволствие (футбола), като може да има и двете? Не би трябвало да си му сърдита или да го виниш, след като не ти е обещавал друго.

Да, и на мен ми се е случвало да съм имала очаквания, а да съм се разочаровала. Затова се научих да не тръгвам с голямата кошница, ако не съм сигурна, че мога да я напълня. Но да се сравнявам и съревновавам с някое негово хоби или моментно развлечение (визирам заглавието на историята ти) - това е под нивото ми. Обичам мъжа си и уважавам правото му на избор.

пп Този шопинг е бил страхотно изкарване на деня за теб, но за него сигурна ли си? Ами ако той е дошъл с теб по магазините, за да ти угоди, защо пък в края на деня да не е решил да угоди на себе си?

8.   А бе ти нормално ли си, това си е баси унижението. Ако някога се случи на мене на този педал ще му извъртя главата на 360 градуса. Айде имай малко повече достойнство...

9.   Нормално е, понякога да му се гледа мач, вместо да му се прави секс. Заедно са от четири години, а живеят от две, за това време човек открива, че има и други потребвости, освен да тъпче жена си от сутрин до вечер. Аман от заблудени патки, дето си мислят, че мъжа е само един говорещ член...

10.   здравей!аз имам приятел,и искам да ти кажа че това,което си направила е много заучено,прекалено дори.нещата стават малко по-различно.така може6 да изненадаш някой, ако се познавате от 5 срещи.за това така е реагирал-всичко е много заучено,ще прави секс с приятелката си,а не с някоя на повикване..
ама така е ,ние като направим нещо,гледат мача...и ,,след мача'', някак си много заучено звучи,все едно сме длъжни.