Любов , изневяра и непростими грешки
Здравейте не търся съвет а просто искам да споделя. 2013 година се запознавам със едно прекрасно момче, момче което всяко момиче би искала да срещне в животa си. Мил нежен романтичен културен внимателен, момче което ме караше да летя от щастие и любов моето момче мечта или както го наричах перфектния. Но проблема беше че аз бях обвързана със друг и така станахме любовници. влюбих се във него и намерих начин да отидем на море само двамата за два дни. Това бяха най прекрасните дни в живота ми той ме наричаше любов моя. В ръцете му се чувствах най красивата жена целувките му и до днес парят по тялото ми. Влюбвах се с всеки изминал ден все повече и повече живеех в някаква приказка от която не исках да се събудя никога. Но както споменах аз бях обвързана живеех със друг. няма да ви разказвам през какво преминах ме тази една година като любовници имахме много хубави моменти но и много лоши. Един от най хубавите моменти е когато той ми подари пръстен по най милия и най сладкия начин можеше да направи 2014 решавам да прекъсна връзката с мъжа с който живея и да се събера със моята любов. С бившия оставяме в много добри отношения като му казвам за намеренията ми да заживея с моята любов. Заживяваме заедно и всичко е повече от прекрасно месец след като живеем заедно аз разбирам че съм bremena бяхме много щастливи. Аз се обаждам на моя бивш и му казвам че ще ставам майка, на него му дойде като гръм от ясно небе. Минават няколко дена аз започвам да се чувам с бившия постояно не зная какво ме прихваща но почвам само за него да мисля. от самото начало бременността ми е доста тежка постоянно ми е лошо не мога да се храня и така минава още никой ден. отивамe на лекар с мойта любов и виждаме за първи път нашето бебече, немога да опиша със думи чуството което изпитахме да го видим бяхме най щасливите на света след няколко дена обаче мен ме обхвана страшен страх от това каква майка ще бъда какво ще дам на детето ми с мойта любов започнахме постояно да се караме и накрая той си тръгна или по точно аз му казах да се маха. Той си тръгна аз започнах да се чувам с бившия ми и му разказвах за това как се чувстваx той се опитваше да ме успокои но страха във мен растеше все повече и повече до онзи проклет юли месец когато реших да направя аборт. направих го и от тогава до днес не знам дали съм жива или не. Да вярно е нямах добри финанси нямаше да ми е лесно но нали аз така пожелах нали аз изгоних башата на детето ми а после и детето ми махнах след известно време се върнах при бившия ми и до сега сме заедно но тези спомени ме изяждат от вътре когато отида във моята къща от всякъде ме дебнат спомени за мойта любов както го наричах и за нашето дете. дете за което съм готова живота си да дам но да се върне мисля като майка държа се като такава но каква майка съм когато убих най милото и скъпото ми. Извинявам се за обърканата история и за начина по които я написах. Искам само да ви кажа мислете много преди да правите каквото и да било защото никой грешки са непоправими и непростими от нас самите.

Коментари

3.   Зарежи ги и двамата, по този начин ще започнеш на ново и ще се отърсиш по бързо.. нито единят е бил подходящ, нито другия по мое мнение.

5.   Какво друго да ти кажа, че си един от най-ярките примери за израза "не знае какво иска". Разбила си си живота, убила си дете... Дано намериш сили да продължиш и да бъдеш щастлива.

6.   миличка, объркала си сама живота ти. бих те попитала кога наистина беше щаслива, кога заспиваше и се будеше шатслива сигурна и обичана сега или с момчето което наричаш ''перфектина'' изясни си чувстват разбери кой обичаш и с него остани. Казваш че не търсиш съвет но от написаното от теб е точно обратното. Много истори прочетох преди твоята но ти си тази която наситина се нуждae от помош и съвет. препрочетох историята ти няколко пъти от начина по които си написала всичко се разбира добре в каква страшна депресия си. Дано успееш да преодолееш тази голяма мъка която се е заседнала в сърцето ти. толкова болка е трябавло да изивееш загуба на лубимия загуба или по точно убиството ти на детето ти а сега живееш с страшна депресия. Пожелавам ти да успееш да се оправиш и дa си много щаслива не се предавай скъпа защото живота е пред теб. Моля те пиши как си как се развива живота ти, притеснявам се за теб дано не те доведе до крайност състоянието във което се намираш. с най топли чуства M