Идеалното момиче...
И ето как започна всичко...

Един ден в университета си стоях кротко :) и както винаги се бях зазяпал.. Да, но случайно пред очите ми се появи едно момиче. Не какво да е- невероятно красиво момиче. Ще се пробвам да я опиша. Беше с ослепителна усмивка (зъбки като на зайче... стил Селена Гомез :) ), плътни устни, дълбоки зелени (тревисто зелени) очи.. Косата й беше гъста и кестенява... Идеална. В тялото е като богиня. Дълги крака, добре оформени гърди и дупе :))) Нежна талия. До сега не бях виждал някой, който да съчетае по този начин красотата си с изисканост, а в същото време с младежко излъчване.

На другия ден забелязах, че един приятел говори с нея. Изчаках да приключи разговорът им и отидох при него. Оказа се, че следват заедно. Поразпитах за нея и се оказа, че освен красива- тя е и умна. Говори немски, английски, руски (не е рускиня, българка си е- християнка), предсертификатно ниво с френски и първа година учи испански. :) И аз останах с отворена уста... :)) Справя се добре в специалността си. По характер била изящен човек, помагала в приюти, домове за сираци, държала се човечно, а не надуто. Единствените и недостатъци са, че не си признавала грешките и харесва Енрике Иглесиас :)). Шегичка, разбира се. Да не обидя някоя фенка.. Казвам това, защото очкавах повечето дами да я обявят за тъпа, понеже е красива. Ще си помислите, че мама и тати са някой милионери? Не. Изгубила е баща си, когато е била малка, а майка й с големи трудности я е отгледала и създала това, което е сега.

Ден трети от моето увлечение.. Пак си стоях на същото място и я зяпах. Беше облечена със сив панталон, черни токове, черно палто, бял шал, а косата вързана на някаква прическа (наподобяваще кок, но стоеше отзад, прибрана). Можете да си представите как гледах аз.. По едно време тя си съблече палтото и свали шала (беше топличко навън), носеше едно потниче. Много нежно.. И се обърна с гръб- ии татуировкаа :)) На лявото рамо, стил Анджелина Джоли, но по-секси.

Проблемът ми е, че си имам приятелка. Знаех, че ще харесам това момиче още в началото, но.. може би нещо в мен го е искало.. Пък и нещата м/у мен и приятелката ми отдавна не вървят.. Кажете, какво да правя? Срещнах идеала си за момиче и не мога да я изпусна, но не искам да наранявам приятелката си, а и кой гарантира, че нещо ще стане? ПОМОЩ!

Коментари

1.   Не си създавай идеали! Още не я познаваш, не се доверявай изцяло на това, което ти казват хората за нея. Че е така, сигурно е така, ама не знаеш колко кофти черти от характера и може да са спестили..Така както я описваш, наистина звучи доста хубаво..
Като за начало просто се запознайте, контактувайте..нека мине малко време, пък ако видиш, че може да излезе нещо между вас, тогава мисли за приятелката си и какво да правиш с нея

Мег*

2.   това което описваш е любовта.....последвай е....

3.   Това което описваш е едно увлечение,което ще завърши незнайно как.Може и зле за теб.Възхитен си от нещо,което не познаваш и ти е любопитно да узнаваш все повече-днес татуировка,утре потник,други ден-пъпка...Може да е много стойностен човек,а може и да е позьорка...Приятелката ти е писнала,писнало ти е еднообразието ,не полагаш усилия...Така ще бъде и с това момиче-първо ще се стараеш,после ще ти омръзне да правиш цирк и така до края на света.Бъди по-постоянен като човек.И влагай разум в чувствата!

4.   Постави се на мястото на приятелката си .. помисли как би се почуствал .. Според мен както ти е казано по горе от мен първо виж дали наистина това момиче е такова каквото ти го описват не оставяй просто така човека до себе си !

5.   Ох, и какво, ще хукнеш при друга само за дето твърди че знае 5 - 6 езика? И аз съм учила 3-4 нива испански и руски и кво.. ? не мога да кажяа че ги знам... няма как!
явно твоята ти е писнала това е!

6.   Раздели се с приятелката си,щото вече не я обичаш,па после квото дойде.Минал съм през това,знам как е :).

7.   залитнал си,но както ти казват по нагоре,първо виж какво ще стане.аз лично бих те посъветвала да си останеш с при приятелката.

8.   Благодаря за съветите, а до номер5, комплексарщината няма край! Тя найситна ги знае. МОЖЕ ДА ГИ ГОШОРИ, както знае и граматическите правила. Относно проблема, запознах се с момичето, изглежда найстина свястна, но какво можеш да разбереш от един разговор.

9.   Добре е, че сте се запознали. От един разговор наистина нищо не можеш да разбереш, така че сега давай смело и се опознавайте взаимно. Нека видим дали тези..чувства..ще се запазят :)

Мег*

10.   Послушай номер 6. Раздели се с приятелката си.

11.   Опознай "Идеалната", но не така, че да направи впечатление на приятелката ти. Но първо разбери дали вече не е заета, защото това обезсмисля цялата по-нататъшна шпионска дейност.Ако след като наистина разбереш що за човек е не си се отказал, тогава зарежи приятелката си. Иначе заложи на това, което вече имаш.

by Свободният