Влюбих се и направих грешка
Здравейте. Пиша това за втори път, защото първия без да исках изтрих всичко. Аз съм момиче на 19 години и наскоро направих грешка, заради която не мога да спя и се терзая и реших да искам тук вашите съвети, защото наистина не знам какво да правя. Преди седмица аз и 2 мои приятелки(по-скоро познати, защото не можем да си споделяме) отидохме на дистокета. Уж беше женска вечер, но там срещнах бившия ми приятел с който скъсахме преди 2-3 дни за глупости и се сдобрихме и седнахме заедно всички. Моето към него не е обич, а по-скоро го харесвам, защото си прекарваме хубаво и ми е приятен. Както си вървеше вечерта, засякох едно момче, което по моя очуда беше само, виждала съм го веднъж по телевизията и винаги съм му се радвала и си бях казала, че ако имам шанс с него няма да го пропусна. Той дойде при мен и знаеше името ми и ме гушна и се заговорихме и аз бях много щастлива. Присъедини се към компанията ми и се смяхме и си лафихме, опознахме се. По едно време излязох отвън да говоря по телефона и той дойде и изведнъж започнахме да се целуваме, а като се върнахме вътре приятелките ми си бяхме тръгнали и бяха останали бившия ми и негов приятел. С това момче започнахме пак да си говорим и той ми каза, че съм прекалено срамежлива и съм се дръпнала като сме се целували и той не си пада по такива и ще си ходи. Ядосах се, защото винаги са ми натяквали, че съм свита и плаха и затова загубих много хора и реших да му покажа, че греши и не съм такава, а съм отракана. Извиках го отвън в един тунел до дискотеката и започнахме да се натискаме и да се събличаме, но беше студено и той предложи да отидем в тях. Като се върхахме при другите, гаджето ми беше ядосан, но нищо не каза. Свърши купона и аз се качих в колата на момчето, измислих си алиби и потеглихме. Спряхме пред тях и той каза, че ако съм страхливка още сега да тръгна, но аз го желаех, имаше тръпка. Отидохме в тях, правихме супер секс, гушкахме се, на сутринта си тръгнах и се разбрахме пак да се видим и да се доопознаем и да се съберем. Прибрах се и разказах на една приятелка, че хем съм гузна, хем щастлива и тя каза да не се ядосвам, щом съм го искала. Аз не съм такава принципно, едва наскоро си загубих девствеността с негов приятел, а той не знае за това. Тя каза, че не съм единствената, която прави така и винаги мисля за другите и един път съм помислила за собствения си кеф. Гаджето ми не знае и едва ли ще разбере, с него си излизахме тези дни и някак си с него я няма тази тръпка, по-скоро привързаност, защото се познаваме отдавна. Въпростното момче чаках само да ми пише, за да се видим и днес ми каза, че иска да е с друга, която харесва от година и нещата са им се получили и иска да си останем добри познати и аз казах добре. Гледах й снимките, не е нищо особено, обикновено момиче, дори няма вкус за стил, нито хубава прическа. Не знам какво й е харесал. Не спирам да пия и да ми е гадно, защото след секса за една нощ аз се влюбих, той беше нежен и за първи път срещам момче, което толкова да ме привлича, но той се държа грубо, когато ми каза за нея и не знам дали си струва да се боря за него и дали заслужава сълзите ми. Дали да си остана с моето гадже и всичко да е по старому все едно нищо не се е случвало или какво? Не искам да се карам с него, но нямам тръпка към него, а само спокойствие. Правилно ли постъпих или не? Дайте ми съвет, моля ви. Много се обърках. От една страна се обвинявам, че му пуснах, но от друга той щеше да си тръгне, а е просто уникално секси, играе го плейбой, но е спал със значително малко момичета. От тук нататък накъде? Искам го, но виждам, че той иска нея. Струва ли си да не спя и да се тормозя или да продължа с моя си там и да забравя за другия? Много се притеснявах да не съм за една нощ както стана, но той ми обясняваше как е знаел коя съм и, че е знаел, че тази вечер ще съм там и е искал да има по-сериозни отношения с мен, но явно е имал чувства и към другата и се получи така.

Коментари

1.   Мислех да напиша по дълъг коментар, но като прочетох историята докрай, реших да резюмирам всичко в един цитат от историята, и той е, " Ядосах се, защото винаги са ми натяквали, че съм свита и плаха и затова загубих много хора и реших да му покажа, че греши и не съм такава, а съм /отракана/. Извиках го отвън в един тунел до дискотеката и започнахме да се натискаме и да се събличаме, но беше студено и той предложи да отидем в тях. ", ... Правя едно уточнение, заменете думата "отракана" с думата "кифла" и всичко ще стане ясно, какво мисля за авторката.

2.   Лелееее, какво е това бе, в какво се превърнахте момичетата, това не е истина, как може да сте такива, пускате на някакви олигофрени, а аз дето съм адски обичлив, нямам приятелка още, ПОТРЕСЕН СЪМ ОТ "НЕЖНИЯ ПОЛ"!!!

3.   К.. ска работа.
Приятел има с друг се чука.
Еми ето това е дереджето в България.
Може би не всяка се пуска още първият път, когато срещне някакво момче и не в дискотека, но в сходни обстоятелства.

НЕ останаха верни момичета и жени.
Момчета и мъже... не знам какво ще правим ама няма да я бъде. Ергени до живот май ще си останем

4.   Историята ми звучи измислена.

5.   Бебешка история. Смешна работа.

6.   Много безотговорна постъпка за момиче на 19 години.

7.   Номер 4 - историята ми не е измислена за жалост, не бих седнала да се занимавам да си измислям, иска ми се да беше така ама не е.

Вие всички вместо да ми дадете съвет как да постъпя в случая просто ми се нахвърляте. Не съм вярна, защото не съм влюбена. Когато човек обича нещата не са така.

От авторката

9.   №7, Когато се превърнеш в боклук, тогава ли ще станеш вярна? Е да, и компоста е полезен, поне поддържа живот. По този начин ако търсиш истинският, вече ще си развалина, ненужна на никого. Коригирай си мисленето, утре ще е късно и вече безполезно.

10.   ето ти един съвет, като не си влюбена, няма проблем, просто кажи на т. нар ти приятел че взаимно се ползвате за нагона