Двама
Здравейте... Аз съм младо момиче и имам сериозен приятел от 1година. Той ме обича винаги е правил всичко за мен, подкрепяме се взаимно имаме прекрасна връзка, коята е мечта за други.. Но има нещо което ми липсва.. напоследък започна да се държи лошо с мен имам чувството, че го прави нарочно.. Една вечер съвсем леко му ударих шамар и той ми отвърна с много по-силен, дори се разплаках. Не ми харесва държанието му, не излизаме никъде само стоим вкъщи и това е... от почти 2-3седмици си пиша с едно друго момче, което има наистина чувства към мен.. виждахме се един път, беше хубаво прегърна ме.. излъгах приятеля си, че не съм имала батерия, защото си бях изключила телефона. Не знам какво дс правя искам и двамата не искам да нараня никой.. Объркана съм и страдам много от това, лъжа приятеля си за това ми е най-болно.. ако оставя другото момче той ще страда, защото съм си играла с него и съм предала доверието му.. в него има наистина нещо, което ме привлича. Той казва, че е готов да направи всичко за мен.. а ако избера него и зарежа приятеля си ще обърна гръб на 1годишната ни връзка.. знам, че ще страда той ме обича много, ... Казах му, че си пиша с друг мъж а той дори не реагира.. Моля ви за съвет знам, че не е редно това, което правя, знам че не трябва да има трети човек във взаимотношенията ни, но.. Имам чувства и към двамата и не знам как да постъпя.. Много ще се радвам ако ми дадете съвет..

Коментари

1.   Какви са тия детски истории, на 13 ли си?
Ударила си му шамар съвсем леко.
Не е въпроса дали е силно или леко, а за унижението.

За протокола жена съм и съм категорично против насилието. Щом си удряте шамари, работата не я бива.

Нали не искаш да приличаш на пребитите жени, които питат тук "какво да правя? " И на децата им, които пишат "Мразя баща си".

3.   Знаеш, че много те обича - по какво позна - по шамара или по това, че не реагира, като му каза, че си пишеш с друг? Личи си, че си малка. Не можеш да огрееш всички, без да станеш парцал - факт. Трябва да се избира. И като избираш трябва да мислиш за себе си - какво ти искаш и с кого ти ще се чувстваш по-добре. Другото е вятър и мъгла - колкото повече се опитваш да угодиш на всички, толкова по-дълбоко ще затъваш и толкова по-малко ще те уважават, тези на които угаждаш.

4.   Безотговорна работа. То затова вчера чета в един новинарски сайт, че за година са разтрогнати 10 000 брака, което е половината от сключените такива за същия период. Огромен брой не са узрели за съжителство с партньор и си нямат никаква идея как се гради и поддържа връзка. А в други ден, като ти хареса трети, какво ще правиш?

5.   много сте ми странни като започнете да описвате: хем прекрасна връзка без никакви проблеми, хем започвате да се държите лошо един с друг, хем си биете шамари... някак нещата не се връзват.
а за другото момче: как разбра, че наистина има чувства към теб? пишете си само то 2-3 седмици, веднъж сте се виждали. това може и да е така, но можеш да го прецениш само след време, в което наистина сте заедно реално.
приятеля си така или иначе не го обичаш и връзката ви я пиши бегала. поне бъди честна с него, остави го и остани известно време сама. подреди си приоритетите и изясни какво точно търсиш в един мъж. тогава може и да ти се получи поредната връзка.
Ж44