Моето разочарование
Преди около месец преживях разочарование с едно момиче, с което вярвах, че може да сме повече от приятели. Опитвах се всичко да е добре, да се приобща към хобита дори към които принципно съм по точно незапознат. Например бях готов и разни оперни представления да гледам с нея, които не съм гледал преди. Излизахме няколко пъти, виждахме се и само това остана. Докато не почна да се държи странно, то не беше да се изкара, че нещо не е добре в нея, то не бяха да ми говори разни лесбийски неща, че имало нещо интересно в любовта между две жени. Не знам как е стигнала до този извод, дали изобщо го казва с цел да ме отблъсне по този начин, въпреки, че бях готов на всичко. Минаха няколко седмици успокоих се малко, но връщайки се назад - нещата, които ми е писала и казвала имам чувството, че не се връзват - преди ми говореше, че била Би, после че харесвала и мислила да е с жена, трето, че сега го осъзнавала и май мислила, че е Л... Не знам какво да правя още не ми е излязла от главата, но успя да ме направи на най-големият идиот. Минавам 25 те, а тя е по-малка от мен, дали го е казала да ме отблъсне не знам - чудя се и си мисля. Ако не ме лъже ще го приема някак си и дори ще съм насреща за помощ както беше преди месеци, още преди да я харесам. Познаваме се от над година и когато я харесах дори и аз не знам как и какво толкова се случи. По принцип момичетата така ли лъжат? Аз очаквах да ме прати да не казвам къде, а тя почна да ми обяснява едва ли не, че е в много трудно положение. Външно не личи да е така, но ако казва истината няма проблем от мен - няма да я намразя. Иначе колкото до мен поредното разочарование на тези години не съм имал приятелка и вече почвам да се отчайвам, нямам много контакти с момичета, да не говорим, че след всичко това се чувствам неуверен, изпитвам гняв. Бива ли толкова да не ми върви, абе някои се лъжат по разни наркодилърчета си падат и такива дето ги бият и се оплакват, а аз? Иначе другото Ок, ходя на работа, завърших бакалавър и уча още. Но в най-трудните моменти такива разочарование ме разклащат от всякъде. Като се карахме преди месец не бях ефективен на работата, е сега съм. Отношенията с момичето - успях да ги нормализирам до някакво ниво. Но какво следва нататък, объркано ми е.

Коментари

1.   Момичето даже може да се е опитвало да те впечатли с тези си приказки за интересите и. Другият вариант е да се опитва да те разкара, както ти споменаваш, но и в двата случая или тази не е достатъчно узряла за връзката, която ти желаеш, или си е просто вятърничава и дрънка прекалено много. А ти щом имаш самочувствие на израстнал и умен мъж и търсиш истински отношения, определено трябва да се огледаш за сериозната жена, за тази, която няма да ти губи времето и да те кара да се чувстваш така и да си объркан.

2.   Аз съм лъгала така. Отдръпни се и изчакай, бъдете приятели. Ще си покаже. Едва ли момичето си пада по наркодилърчета, както ми я описваш, може би и тя не е имала връзка и я е страх. Може и наистина да е лесбийка, но това не значи че трябва да се намразвате.

3.   Пишете си първо годините, та да знаем как да разсъждаваме по темата. Щом ти шикалкави една жена, независимо от годините, по добре не се занимавай с такава, а ако имаш здрави нерви и си падаш мазохист, опитай, може и да ти е интересно.
П. П. -Това, че си на 25 трябваше да го напишеш още в началото.

4.   Автора:
Тя е по малка на 20 е. За съжаление може би съм мазохист, няма логика да мисля за нея, но го правя. Не може да ми излезе от главата.
И до втори коментар, може да не съм се изразил правилно, казвам, че принципно някои ходят по "наркодилърчета", не съм казал, че тя си пада. По скоро гледайки фейбука и от времето от както се познаваме май не е имала връзка. Да не говорим, че не виждам снимка с момчета - или със сестра й, някоя приятелка и така. По едно време ми говореше за някакви идеали за мъж и за жена, но това не го разбрах. Ако наистина е лесбийка няма да има проблем, ще го приема, ще я разбера и няма да постъпвам като най-големият простак. Но тук идва колебанието - дали наистина е такава или ме лъже? Пак казвам объркано ми е, ще ми е още малко да се разходя и да се срещна с хора, които имаме общи хобита, за да спра да мисля за нея. Нещо такова трябва да направя.

5.   ОТНОСНО МОЯТА ИСТОРИЯ СЪС ЗАГЛАВИЕ България и бъдещето й! Любопитно, но истина.

историята ми е измислена, Бойко никога не би казал такова нещо, че да дадеш Бургас не е проблем, защото пак ше ходим на море, е с визи за Бургас, които са мееега лесни за даване. Измислих си го, не я публикувайте, аз сим кретен, моля ви, имайте милост и не я публикувайте.
Повече никога няма да влизам и да пиша в сайта ви, моля ви баннете ме за вечни времена, като не публикувате историята ми, никога никога не я публикувайте. Бойко Борисов е умен и красив човек, професор, а аз съм тъпанар, моля ви не публикувайте историята ми, ще станете за смях с тези измислени глупости, които написах, заслужавам бан, моля ви баннете ме. Управниците на България, най-вече, Бойко са кадърни, прекрасни хора, национално отговорни, България, никога няма да промени територията си, тя ще е единна и здрава държава, моля ви се, вижте колко съм тъп, не ми обръщайте внимание. Учех в трето помощно, неграмотен съм с основно образование. Моля ви се, това което написах си го съчиних от скука, моля ви. Не публикувайте историята със заглавието-България и бъдещето й! Любопитно, но истина.
А мен ме баннете, моля ви се аз съм тъп прост олигофрен, моля ви. Аз съм измет, моля ве се, не я публикувайте, а мен ме баннете, аз съм неграмотен дебил, моля ви! Аз съм боклук, подигравам ви се с тази измислена тъпа история, а вие ако я публикувате, значи сте дебилил, колкот мен, за да ми вярвате.

6.   През това време успяхме да се окараме, връзва ми нещо, че не казала, че била Лесбийка. После, че е такава, но че съм изкарал дума от контекста. Е вече не знам какво да правя, разочарован съм тотално и още повече от лъжите. Чувствам един гняв дето не знам на къде ще излезе.
Автора