Споделена история от Тинейджърски

Тормоз в училище
Ще ви разкажа една история... Бях в 9 клас имаше едни момичета тормозеха мен и един мой приятел. Сега съм 10 клас и всичко се промени-моят приятел вече е на тяхна страна... Почват да ме тормозят заради вида ми заради косата ми заради дрехите.... Моите приятелки нищо не правят само мълчат.. Оплаквала съм се много пъти на моята класна, но нищо не прави, моите родители ми казват да не им обръщам внимание, но вече те преминават всякаква граница... Искам да сложа ограничителна заповед, но не знам как?
Можели съвет???? ...

Коментари

1.   " Приятелят" ти е боклук и долен предател. Била съм на твое място и просто им писна. Знам, че ти е тежко, но изчакай и ще им писне все някога..

2.   Отиди при директора и му/ѝ кажи за проблемите си.

3.   Според мен по-добрият вариант е да се преместиш в друг клас, ако сега си б отиди в а или дори, ако може смени училището. Все пак това не се приятели, госпожата ти не предприема нищо, а тези момичета са пълните аутисти.

4.   Това са периоди, които отминават. Не им Отдавай голяма важност, защото няма смисъл, просто изчакай да отшуми. Мен също не тормозеха, бях сам срещу всички, накрая ми писна и пребих двама пред техникума... Но пак нямаше смисъл, с времето си отмина, а сега като се обърна назад и си видя съучениците... Аз съм най успял от всички, с най хубава работа и най добро образование

5.   Освен с класната, можеш да говориш с педагожката или директорката, трябва да могат да ти дадат съвет.
Ако не ти дадат съвет. Трябва да привлечеш внимание. По всякакъв начин. Колкото повече внимание привлечеш, толкова по - малко ще те закачат.

6.   Сори, това е най-тъпия коментар на света, не ме мисли за идиот и ненормалник, но решението е едно. Преди имах същия проблем намерих няколко решение и те определено вършат работа.
Мислят те за слаба. Покажи им, че не е така. Намери си приятели и ходете заедно, НО твоята група приятели трябва да е по-голяма от тяхната и да те защитават, а не да са като зайци.
А сега глупавия, но винаги ефективен съвет. БОЙ! Доколкото разбрах в твоето училище за тормоз не наказват и за бой няма да накажат, а и да идеш при педалогическия съветник си имаш оправдание. Просто изпусни парата и ги напсувай, раздай няколко шамара и ще разберат, че си твърде голяма лъжица за тяхната уста. Другото е да идеш да се оплачеш на директора, но това действа само в 15% от случаите.

7.   Сори, това е най-тъпия коментар на света, не ме мисли за идиот и ненормалник, но решението е едно. Преди имах същия проблем намерих няколко решение и те определено вършат работа.
Мислят те за слаба. Покажи им, че не е така. Намери си приятели и ходете заедно, НО твоята група приятели трябва да е по-голяма от тяхната и да те защитават, а не да са като зайци.
А сега глупавия, но винаги ефективен съвет. БОЙ! Доколкото разбрах в твоето училище за тормоз не наказват и за бой няма да накажат, а и да идеш при педалогическия съветник си имаш оправдание. Просто изпусни парата и ги напсувай, раздай няколко шамара и ще разберат, че си твърде голяма лъжица за тяхната уста. Другото е да идеш да се оплачеш на директора, но това действа само в 15% от случаите.

8.   Сори, това е най-тъпия коментар на света, не ме мисли за идиот и ненормалник, но решението е едно. Преди имах същия проблем намерих няколко решение и те определено вършат работа.
Мислят те за слаба. Покажи им, че не е така. Намери си приятели и ходете заедно, НО твоята група приятели трябва да е по-голяма от тяхната и да те защитават, а не да са като зайци.
А сега глупавия, но винаги ефективен съвет. БОЙ! Доколкото разбрах в твоето училище за тормоз не наказват и за бой няма да накажат, а и да идеш при педалогическия съветник си имаш оправдание. Просто изпусни парата и ги напсувай, раздай няколко шамара и ще разберат, че си твърде голяма лъжица за тяхната уста. Другото е да идеш да се оплачеш на директора, но това действа само в 15% от случаите.

10.   Залеи ги с кисилина да си знаят успех.

12.   (Приятели) в днешно време е като да намериш диаманд в боклука така че се стягай и си намери някой който да те оценява и да те и верен

Адреналине

13.   Здравейте! Аз сам авторката на историята много благодаря за съветите всичко се оправи, трябваше да се свия с това момиче и после всичко се нареди