Изгубих го и немога да го преживея
Здравейте... искам да кажа на всички, че се чувствам напълно смазана и нямам желание за живот.
Обичам един човек който е много добър и който има всички добри качества които може да има един прекрасен човек...
Не само, че е уникално красив, но е и добър по душа.. и внимателен и много умен.... той е мечта за всяка една жена...
Дори неможах да повярвам, че живота ме срещна с такъв човек и че ме този човек ме обича....
И аз вместо да бъда благодарна на съдбата аз си играх с него...
Много време го лъгах за какво ли не... за характера ми... за положението си.. за семейството си... а той разбираше, но не казваше нищо защото ме обича...
Бях щастлива с него и може би в желанието да му се харесам много аз изрекох много лъжи....
Един ден ми каза, че една връзка без доверие неможе да прогресира... И ми каза сбогом....
А сега знаете ли какъв е проблемът..?
Че умирам от болки по него е вече факт... чувството ми за вина ме убива.. знам, че сама съм си виновна за това че го изгубих.. и сега си плащам жестоко....
Но повече ме е страх от това, че аз здравословно се погубвам...
Това вече е по големия проблем...
Аз не се храня... отслабнах... Пуша по две кутии цигари на ден....
Немога да мисля за нищо друго освен за него...
Искам да го забравя по скоро.. да не се сещам за него...
Иначе бавно ше умра....
Как да го забравя..?
Кога ще ми мине..?
И дали въобще ще ми мине..?
Много моля всички... кажете ми как... дайте ми съвет или метод как да спра да мисля За него

Коментари

1.   Нещо не ти връзват нещата.. за какво си лъгала? Как е възможно човек да лъже за характер си, какво имаш предвид? Такива работи се разбират в последствие, той ли ти го каза това, ако е така значи не ми изглежда да е много коректен като личност. Да бе някой ще ти каже"Мило, защо ме излъга, аз си мислих че си кротка жена а ти всъщност си била много отворена"-това някакви глупости са, каде го намери тоя? За полужението си, отново не конкретизираш, какво си му казала-че имаш много пари ли? Еми ако нямаше излиза така че все едно нямаше да ти върже, странни разбирания имаш относно типажът-добър човек! Не е хубаво да лъжеш за подобни сериозни теми като за семейство и полужението си много ясно че ще те зареже, вземи се в ръце малко. Иначе по принцип всеки послъгва в началото на връзката, почти всеки се опитва да се изтъкне, но от мен да знаеш че този с който си се занимавала май не е бил свестен!

2.   Добре де! Какво можеш да дадеш на този мъж? Ти на какво си способна за този мъж? Какво означава той за теб?

3.   Ами съжалявам, но ще трябва да се съобразиш с реалността. Спри абсолютно всякакъв контакт за две седмици и ше видиш, че ще осъзнаеш, че той не си струва и ще го забравиш. Не се ядосвай за такива хора, явно те е лъгал, за да те употреби. Остави го.