Момче от Германия?
Запознах се във фейсбук с едно момче, което е българин, но от няколко години живее в Германия с техните. Пишем си от 4 месеца вече и най-тъпото е, че сме се виждали само на камерата, а на живо никога, но някак си изпитвам няккави чувства към него. Глупаво ли е това според вас, възможно ли е да съм влюбена в човек, които не съм виждала на живо. Той постоянно ме кани на гости, да отида там за няколко дни, да се видим, но не знам, до една степе много искам да отида, но изпитвам някакъв страх, не го познавам толкова добре лично, че чак да отивам там за няколко дни. А и има още нещо, което ме притесняма на-много, имам чувството, че той вижда в нашата бъдеща връзка само секс, не знам дали има някакви чувства към мен или има сало сексуално привличане. Карал ме е няколко пъти да му пращам снимки по белъо и по-разголени. Той все ми говори как искал да отида да живея при него, нямало да има проблем, щели сме да се изнесем да живеем сами, без родителите му. Дококото виждам от снимките, има високи възможности, кара хубава кола, пращал ми е свимки на къщата му (живеят в голяма хубава къща).
Според вас как да постъпя, да отида ли там, има ли изобщо бъдеще нашата връзка?
Аз съм на 18, той е на 20, ако това има значение.

Коментари

1.   не се хващай тъй лесно да въдицата. Намери си момче с което си излизала. Човек който си опознала наистина. Ако отидеш и на теб не ти хареса? Не го познаваш! Незнаеш как би реагирал ако се скарате примерно? Не се занимавай с глупости ами си намери момче което може да ти докаже че те обича. Като е голям паралия да дойде той, кво са прай на голям тарикат. Явно си хубава, секси и очаква като ти прати две снимки на кола и къща да захапеш веднага. Не се лъжи с пари, любовта може да доведе до пари, но парите до любов не. Аз два пъти съм се връщал от Германия заради жена... но съм я познавал и обичал...

3.   Не му пращай голи снимки! Ееееееех, девойко глупава...

4.   Ще те опъне, ще те изхвърли. Много оригинално.

Не го прави ако държиш на достойнството си.

5.   Здравей моя съвет е иди му на гости за няколко дни какво толкова, но аз съм в германия и познавам мн такива двойки дето момчето вика момиче от бг да живеят тук че всичко е цветя и пози но хич не е така. Хорат който познавам аз и е станало така че момичето от бг дошло тук при момчето проблема им е че 1 г макс 2 и на момичето му писва и си бие шута към бг. Тук е различно и на вафлички ела ще се преместим на квартираа ще живеем заедно не вярвай, тук за да се преместиш ти трябват мн пари да не ти говоря колко е трудно да си намериш квартира. А и нз как вярваш на 20 годишен който живее с мама и тати че ще може да ти подсигури нещо. Съмнява ме да се одели от тях. Нищо че живее в голяма къща и има хубава кола тези парички са от тати.

6.   Мнението ми е НЕ! той иска секс с и може да ти бъде сводник тук е така казвам тук защото и аз съм в Германия и аз съм момче и знам как е с ти видя че има къща кола извинявай но казвам си истината, толкова момичета тук в германия и от Бг има и от всякакви държави той във Фб Си кани момичета не съм съгласен има нещо съмнителни до колкото разбрах, само луд човек ще отиде в др. Държава за човек за който още нищо не знае какво трябва.

7.   Щом има възможности първо да те посети той.

8.   Ами да дойде той, като начало. Къде ще ходиш в чужда държава, много наивно от твоя страна, може да е всякакъв и ти какво ще правиш, предполагам без език, сама в чужда държава. На 20 г. с хубава къща и кола, а и да му пращаш такива снимки.. , ти си знаеш, но прецени трезво това нормално ли е?