Защо има толкова "надути" жени?
Здравейте. Мъж към 20-те. Имам проблем:

Често пиша на момичета в сайтове за запознанства и в повечето случаи виждам, че те само прочитат без да отговорят а понякога ме добавят в "игнорирани" (тоест да не мога повече да им пиша). Това адски ме вбесява - някоя да прочете и дори да не си направи труда да отговори - и почвам да псувам. Знам че не е хубаво да псувам, но само така ми олеква. Нито съм грозен, нито съм беден а се правят на някакви принцеси.. Пиша винаги на кирилица и винаги нещо културно - никакви вулгарни неща. Чак вече когато не ми отговори - тогава се ядосвам и псувам. Сигурен съм че на повечето такива ако им пише някой богат "чичко" с много пари, скъпа кола, голяма къща - дори краката си ще отворят, но иначе се правят на интересни. Вярно е - не съм богат, но съм един средно статистически човек. Работя и печеля пари, обличам се добре, излизам насам/натам, чистоплътен съм, образован. Какво подяволите тогава искат?

Коментари

1-50 от 53

1.   Тези които те игнорират или си имат приятел и друг мъж в живота или не те харесват-отговорът е много прост, не са длъжни да ти обръщат внимание след като не се познавате.

2.   Веднъж съм била в такъв сайт.. за около два дни.
За половин час получих 88 покани за чат, човече.
Записах се с двама и другите ги игнорирах. С единият станахме близки след това и често си пишем.

Но примерно, не ги режех, защото съм надута. Разговорите с двете момчета ми бяха много интересни и си говорех само с тях. Повярвай ми никой няма физически възможността да си говори с 80 човека наведнъж. Ако ти примерно напишеш: "Добър ден, как си? " и тя ти отговори "Добре съм. Благодаря, а ти? " - това предполага, че ти пак ще пишеш и тя шак ще трябва да ти отговаря, което си е още един разговор. Сега си представи, че трябва да проведе 80 такива разговори - няма как да стане, просто.

Разбира се, има ги и надутите принцеси, има ги и фалшивите профили, има ги платените... сам пресметни колко тогава е възможността да проведеш един нормален разговор там, а още по-малко пък да завържеш някакъв контакт, който евентуално да има някакъв шанс за бъдещо развитие.

3.   Или искат чичко паричко, или просто да си почешат егото. Имай предвид, че почти всички са с фалшиви или фотошопнати снимки или най-малкото са се снимали 150 пъти, докато успеят да си прикрият дефектите. Отделно са с 1000 т грим.

Така че в тези сайтове е един голям фалш и не съм убеден, че би искал да излизаш с подобни кифли. Нито имат умствен или духовен капацитет, нито са толкова красиви, колкото се изкарват.

Според мен по-добре се насочи към запознанства на живо. Хем ще имаш по-ясна представа с кого всъщност излизаш и къде може да го намериш. Запиши се на някакъв спорт, клуб по интереси, курс или нещо подобно.

Аз по принцип никога не съм обичал запознанства по сайтове или дискотеки, защото вероятността да срещнеш свястна там е 1/1000 и не си заслужават толкова време и усилия за нещо, което я стане, я не.

4.   Това е част от идиотщината на много от тукашните жени. Може да се изброят доста техни "качества" - държат се лошо с мъже които се държат добре с тях, опияняват се от мъже които се държат с тях като с боклуци, неверни са, надменни са ако се държиш културно, учтиво и искрено с тях, нерешителни са и те размотават дълго време, играят глупави игрички и ти правят тестове, двулични и лъжливи са и т. н.
Разбира се не всички са такива, но споменатите "качества" са доста разпространени.

5.   В България да намериш интелигентно момиче с ценности (например да се издържа сама, а да не чака на мъжа), е почти невъзможно. Аз всеки път като се прибирам в България и контактувам с жени, се отчайвам. :D

6.   Бедна държава, беден народ, гладни жени=>комплексите породени от чалга клиповете, яко блъскат в главата на 98% от младото женско население!
Хич не се коси и се надявай на чудо!

7.   Еми... Явно просто не те харесват. Това, че работиш и печелиш, обичаш се добре, чистоплътен си не значи, че е достатъчно да имаш, която поискаш. А и да посещаваш сайтове за запознанства не ми звучи добре... На 20 си и толкова ли няма реални момичета покрай теб? Изразът "излизам насам/натам" също ме води до заключението, че си задръстен и самотен млад човек. И самата ти тема в сайт за анонимно споделяне пак води до това. А щом да те слагат в "игнорирани" явно има защо. Може би досаждаш.. Сигурно си от хората, които пишат по няколко пъти дори и да не са получили отговор. Лично на мен ми е писнало от такива индивиди. Но не в тези отчаяни сайтове за запознанства, а в социалната мрежа. Щом не съм отговорила значи не искам. Не ме интересува даденият човек и не искам да започвам разговор. Дори и да ми е направен комплимент и да напиша "Благодаря" някои хора го приемат за незнам си какво и почват да досаждат. Затовааа как няма да ги "игнорирам".. И после псуват. На какво основание.. Хикса и това е. Явно се целиш в момичета, които не са за теб. Ще намериш някоя, някъде..но до тогава не псувай "принцесите" само, защото не са ти отговорили!
Ж, 24

8.   Не е нужно да си богат чичко с пари, коли, къщи и т. н. за да ти отговорят. Може причината да е това, че не отговаряш критериите на жената, които са ясно написани в профила й (или пък тя си ги има предвид без да ги е писала).
Аз също имам опит със сайтове за запознанства (жена съм) и не се имам за надута (!? ! ). Няма как да отговоря на всеки, при положение че съм получила напр. 100 нови съобщения през деня. Отговарям само на тези, които много са ме впечатлили със съобщението си И които отговарят на критериите, които съм задала.

9.   Можеш просто да спреш да пишеш на разни случайни момичета в сайтове за запознанства :) Никое момиче не е длъжно да ти отговаря, нито да ти дава обяснение защо не го е направила. Това е сайт, всеки е свободен да прави и да търси когото и каквото си поиска. Едни търсят контакт и стойностно общуване, други търсят секс и пари. Дали е решила да не те игнорира заради външния вид или материалното положение, какво значение има? Нали не искаш такъв тип момиче.
Съветвам те да се върнеш към добрия стар жив контакт и да наблегнеш на него. Така имаш по-големи шансове да намериш някоя, която наистина да ти допадне, нищо че ще ти отнеме повече време и усилия.

10.   Ами явно и аз съм една от тези, които наричаш " Надути жени ". Когато някой ми пише във Facebook почти никога не отговарям освен ако не ги познавам или поне не съм ги виждала. И ще ти кажа защо е така - докато си търсиш по този начин момичета няма как да стане особена ако са ти напълно непознати. Другото което е ти няма как сам да определяш дали си хубав или не.

11.   Като чета какво си написал и аз не бих ти отговорила. Явно не си толкова хубав за който се мислиш и затова не ти отговорят. И на мен разни ми пишат и се снимат до някакви скъпи коли и са супер смешни и като ги видя и направо се отказвам и не им отговарям. Ако беше много готин нямаше да е така. Не си мисли, че само на чичко паричко отговарят. Примерно наскоро се запознах с едно момче, има уникално тяло, тренира, в лице бива, но тялото му е супер и работи в баничарница, не е богат, но ми се стори симпатичен и му отговорих. Спри да се запознаваш с сайтове за запознанства, а просто си добави хубави момичета в приятели във фейсбук и им харесай примерно някоя снимка и ако тя ти върне и ти хаареса и на теб, тогава й пиши, ако не ти върне харесване, значи не си пада по тебе и давай на следващата, аз така разбирам кога някоя момче ме харесва.

12.   Е - чакай сега. Всеки човек има право на собствени критерии за това с кого да има връзка. Ти с всяка ли би се хванал? Ако е така - толкова по-зле.
Ж 29

13.   И аз това се питам от няколко години насам брат, и отговора е, че трябва да зарежем виртуалното пространство и да осъществим комуникация лице в лице, тогава шанса да ни отговори е по-голям. Е вярно, че все ще има някоя която ще ни погледне с орлов поглед и ще се обърне ама там е друга тема вече

14.   И аз това се питам от няколко години насам брат, и отговора е, че трябва да зарежем виртуалното пространство и да осъществим комуникация лице в лице, тогава шанса да ни отговори е по-голям. Е вярно, че все ще има някоя която ще ни погледне с орлов поглед и ще се обърне ама там е друга тема вече

15.   Да не си вулгарен простак и да схващаш кога вниманието ти не е желано - това искат.
Писнало ми е да слушам такива комплексарски изказвания. Никоя жена не е длъжна да си понижава критериите, ако ти не отговаряш на тях, за да си щастлив. :)

16.   УФ, с това отношение... не знам каква ти е представата за "културно" общуване, след като започваш да псуваш, но нека те просветля защо те игнорират. И аз съм била от тези момичета, които не обръщат внимание на много момчета. И, не, не съм си търсила богат чичко, нито някога съм имала. Просто съм си преценявала дали да пиша, ако момчето например е грозно (аз изглеждам добре и имам правото да си избера красив партньор, не намирам нищо нередно в това), много ниско (аз съм 1, 76 м висока) или без образование - аз работя доста престижна професия, имам изградено име... и не мога да се показвам в обществото с, а и са ми интересни хора, които не са на моето интелектуално равнище. В интернет винаги съм отсявала - не мога да обърна внимание на всички, така че трябва да има някакъв филтър. Може да има много интелигентни хора със средно или по-ниско образование, но никога не ми се е инвестирало време в откриване дали точно този, който ми пише, е от тях. И изобщо... жените имаме право на избор. Не може на всяка да се харесаш. Между другото, в момента съм с обикновено момче, с което се запознахме извън интернет и ме спечели с непринуденото си поведение. Той никога не би напсувал жена, защото не му е отговорила в някакъв сайт.
Замисли се какво трябва да промениш у себе си, а не какво не им е наред на жените. За да се държат така с теб масово, сигурно си има причина.

17.   Свястна жена не се търси в сайтове за запознанства, нито в дискотеки или в барове. Можеш да я срещнеш на работа, или случайно в магазина или на някое обществено място. Защото умната жена знае, че е рисковано да си търси приятел от сайтовете, затова и не си прави профили там. Не губи надежда, още си много млад. Ако мислиш, че всички жени са такива, то по-добре не си търси приятелка.

18.   "Работя и печеля пари, обличам се добре, излизам насам/натам, чистоплътен съм, образован. Какво подяволите тогава искат? "

Разбирам, че не е приятно да те игнорират, но виж сега, никой не ти е длъжен с нищо. Това че работиш, обличаш се добре и си образован, не те кара да си нещо свръх-специално, на което всяка жена трябва да се възхищава.

Щом толкова не работи тактиката ти, то тогава просто я смени. Явно това, което пишеш е нещо банално и безинтересно... Но пак ти казвам, никой не ти е длъжен. Това са сайтове за запознанства все пак и ще получиш отговор единствено в случай, че жената отсреща се е заинтересувала от теб.

20.   Не ти отговарят, защото техния отговор би значел пак отговор и от теб и се влиза в диалог, който явно не е желан от момичето. В тези сайтове се получават адски много съобщения на ден и никой не е длъжен да отговаря. Ако ти напишат, че не са заинтересовани едва ли ще си по - доволен.

21.   Първо, като си толкова млад, преуспял и хубав чий го дириш в такива сайтове? Второ, това че една жена не те харесва не я прави "надута".

22.   Вече и младите момчета ви разбират игрите, меркантилни боклуци

24.   Пич, хич не си го слагай на сърце! В Интернет сайтовете е трудно, а в българските специално още по-трудно да ти отговори хубаво момиче, а ти сигурно само такива избираш. И на мен въобще не ми отговаряха, ама аз вече се бях научил да не се паля. На два пъти ми отговориха първия път, но след това повече не. Работата е там, че в нета мъжете имат много по-малко задръжки и всеки се пробва да пише на жените, които му харесват. На теб ако ти пишат вече 10 човека, ще отговаряш ли на нови писма? Можеш ли да водиш индивидуална кореспонденция с толкова много хора и на всеки да обърнеш искрено внимание? Ми то няма да можеш да станеш от компютъра. Иначе активно пишат разведени жени с деца и по-възрастни, все не това което търсим. За капак на всичко се намират даже и педерасти, които пишат на нормалните профили с изумителния въпрос "Чукаш ли мъже? ".
За това най-добре не се ядосвай ами натискай бутона и пиши на следващата, докато някоя захапе, ако пък никоя не захапе, майната му. Ти заради интернет откази ако се вживяваш толкова, то какво ще стане в ситуациите на живо - направо ще ти разкатаят фамилията. Почти всички жени имат навика да флиртуват просто ей така без да влагат никакви сериозни намерения. Ти като захапеш въдицата на няколко пъти и като те отсвирят все едно, че нищо не е било, ще разбереш въобще да не си го слагаш навътре.

25.   Малко момичета са в сайтовете за запознанства за да се запознаят с някого. Повечето си вдигат самочувствието там. В общия случай разговорите протичат по един и същи начин и... сигурно просто не виждат смисъл.
Сигурно има и златотърсачки. Ако ти се занимава, направи си фалшив профил като се преструваш, че си богат и виж дали има разлика.
А ако наистина искаш да срещнеш подходящо момиче, не търси въобще по тези сайтове. Вярно е, че на живо е по-трудно да заговориш или да поканиш момиче, но шансовете ти са по-големи :)
Ж27

26.   Защото има глупави мъже, които им свалят звезди!
Ако на теб всеки ден по 100 мацки ти повтарят колко си готин и ти ще станеш надут пуяк, с който не може да се говори.

28.   Голяма злоба има в тебе а особено към жените.
Още от сега мога да ти кажа защо нещата не вървят
защото имаш злоба към жените затова.
Мислиш ни за еднакви, но не всички сме такива..
Познавам много курви, но не всички са така.
Може да си копие на брат Пит но да ги облъскваш с нещо не знам с какво? Помисли си.
Може да е с голямото самочувствие?
А може би защото усещат че ги мислиш за еднакви.
И още нещо нямам нужда от нещата които изреди важното за мен е човека да е ЧОВЕЧЕН! Разбра ли ме? Съмнявам се. Аз също не харесвам непознати мъже да ми пращат покани в фейсбук и да пишат или ги блоквам или им казвам да се махат.
Промени си отношението към жените писна ми да чувам едно и също и много мъже го казвате " жените само с бой се оправяте"! Не, не е така.. само като те чета ме ядоса!

Една жена на 19 г.

29.   Знаеш ли, преди да почнеш с обобщенията що не направиш два научно-социологически експеримента:
1. Създай профил, където се правиш на богат чичко или син на такъв и да видим колко ще ти отговорят.
2. Създай и профил, където се правиш на яка и образована кака и виж колко мъже ще ти се вържат и ще ти пишат.

Даже можеш да си направиш и трети профил, където се правиш на добре изглеждаща, но иначе изключително глупава жена - неграмотна, куха и въобще, човек от тип с който не би искал да имаш нищо дълготрайно.

Убеден съм на сто процента, че ако направиш горните "експерименти" достатъчно адекватно (т. е. намериш достатъчно непрофесионални снимки и ги обработиш подобаващо, че да не може да им се издири източника) ще получиш следните резултати.
За 1: Пак ще те игнорират и няма да ти отговарят масово.
За 2: Ще бъдеш залят от десетки съобщения на ден, всеки ден. СЪЩОТО ще се отнася и за третия профил.

А изводите от тези експерименти (както и от лични мои наблюдения) са следните:
1. Създателите на такива сайтове масово правят и фалшиви профили на жени, колкото да кажат "Ей, вижте колко много профили на яки мацки имаме! " Поне така беше в началото при някои определени български сайтове за запознанства. Един сърч в Гугъл Картинки бързо показваше чисто на бяло кои са баш най-фалшивите профили. Може и сега да е така, не знам.
2. Истинските жени на сайта са сигурно в съотношение 1 към 50 с мъжете, така че са постоянно заливани от съобщения, като в много от случаите получават съобщения от един и същи тип. За да получиш най-добра перспектива за какво говоря, първо - прочети коментарите под тази "история" и виж колко от тях повтарят написаното от предишни, и второ: направи втория експеримент и виж колко от съобщенията, които ще получиш са много подобни на твоите.
3. Голям брои от жените на такива сайтове ги използват просто за губене на време, лигавене и чесане на егото.
4. Използването на такива сайтове е загуба и на време, и на пари.

30.   По същата причина, по която има и надути мъже. И като цяло - надути хора. Все има някаква причина някой човек да те е добавил като игнориран. Има хора, които не те харесват. Това не ги прави надути.
Всеки си има предпочитания, уважавай тези на другите, за да уважават и твоите.
Пък и не забравяй, че хората не стоят само пред компютъра, чакайки точно твоето съобщение. Ако на мен ми пишат "Здрасти" и след 20 минути ме напсуват, защото не съм на линия, естествено, че ще игнорирам този, който ми го е написал.
И относно въпроса ти "Работя и печеля пари, обличам се добре, излизам насам-натам, чистоплътен съм, образован, какво по дяволите тогава искат? " - ами, може би не искат обикновен, средностатистически човек. Да, има жени, които искат просто някой си там, някой обикновен, нормален човек, работещ, изкарващ пари, обличащ се и изглеждащ нормално, но други искат искра, искат да се впечатлят от нещо по-специално. Може би не искат зализан перчем, а прическа-гребен. Може би не искат някого с обикновена тениска, а с риза с вратовръзка или пък, знам ли, рокля с пайети и корона? Защо не?
В смисъл, хората не са еднодневни членестоноги насекоми и не живеят с единствена цел - създаване на поколение, така че е нормално някой да те "отреже", особено ако под "социални мрежи" визираш сайтове като Фейсбук. Там всеки е в пълното си право дори да не приема покани за приятелство от непознати. Просто си представи ако на теб някакъв непознат мъж ти пише "Здрасти", как ще реагираш?

31.   Стига сте търсили гаджета по интернет.
Тука е изкуствена среда.
Това не го ли осъзнахте?
Хората, които могат да "свалят" други хора в интернет имат перфектни социални умения във външна, естествена среда!
Затваряйте лаптопите и излизайте навън!
Стига сте дрънкали и мрънкали!

И ми писна от сърдити момченца с нулеви усет и подход към противоположния пол, които се озлобват от собствените си неуспехи и обвиняват групово всички жени за това, като пускат такива популистки теми... естествено в интернет.

От ЖЕНА, която не използва интернет за свалки!

32.   Страната, в която борбените и скромни мъжкари са неудачници и комлексари, а тарикатите са плейбойчета, как искаш да се получи нещо? Събирай си пари за няколко часа ебня и не му мисли. Така се лекуваш. Послушай ме, защото след няколко години ще напишеш история, че си девствен и ти е труден живота. Така и така ще си платиш за секс,.това е.

33.   Болезнено си прав 32, болезнено.. :(

36.   Изчетох по-горните мнения с интерес и ето какво бих могъл да добавя като впечатления от собствения си опит в такива страници за запознанства. Мъж на 35 години съм. В Елмаз отскоро пак започнах да влизам понякога и се удивих как за няколкото години мое отсъствие оттам се е превърнал в свърталище на всякакви уроди, проститутки, травестити и фалшиви женски профили, създавани от авторите на Елмаз или от страна на мъже-неудачници. Та, да си дойда на думата. Както и по-горе беше споменато, истинските профили на свестни жени (говоря за тези на около 25-40 години - каквито заговарям) са по 1-2 на всеки 100, без никакво преувеличение. Бързам да направя важното уточнение че винаги опитвам да заговарям само тези жени, които в профила си са писали нещо стойностно за себе си, текстът да е на кирилица и грамотно оформен, като по-голямата част дори нямат профилна снимка. А ако пиша на жена със снимка, разбира се, че го правя не с всяка, а гледам да е симпатяга и да приляга на моите собствени ръст и тегло. И задължително страня от силно китосани с грим и пошло снимали се долнопробни еднодневки, подражаващи на пачаврите от "Пайнер". Добре - какво се получава на практика?

1. Ще контрирам на няколкото яростно изказали се жени по-горе, които защитават тезата, че било "нормално" човек, който изпрати на жена учтиво писмо, да бъде държан в неведение какво се е случило и защо няма отговор. Да, никой не е длъжен да отговаря, но е странно, че толкова голям процент от жените нямат дори елементарна етика на общуване, пък било то и дори със само едно откровено "Не" или "Не ми пиши". И още по-странно е, че дори са ме поставяли в списък "Блокирани" около 40 жени и няколко мъже, на половината от които не съм писал дори и един път! На някои съм им гледал профила, но съм ги подминавал, и по-късно забелязвам, че им е хрумнало да се правят на идиоти с това си решение с онзи списък. :)

2. От привидно описващите се като нормални жени, търсещи свестен мъж за сериозна връзка (в което едва ли не се кълнят в профилите си), почти всички са огромни двуличнички и манипулаторки. Поне половината се оказват с дете/деца, разведени или готови да напуснат мъжа си, ако намерят кой да клъвне въдицата им. Срещнах се с тридесетина жени (и още десетки отказах) в последните два месеца и малко отгоре, като от тях само две бяха без дете, или поне така ми казаха. От другите разбирах за майчинската им нужда да си търсят мъж-касичка за издръжка на по-късен етап, обикновено не на първата среща, а на втората или третата, което е още по-тъпо, защото аз задължително при писането в началото съм ги питал, дали имат дете, и те отговарят, че нямат. И за какво лъжат, след като накрая истината пак ще лъсне и няма да постигнат нищо, а в добавка и ще загубят и моето време? Уж търсели любов, но като им кажа (излъжа), че заплатата ми е 500 лева, рязко губят интерес, макар че се кълнят преди това, че много съм им допаднал като отношение, а някои дори използваха и думата "впечатлил". И тази част от тях търсят просто на чий гръб да легнат. Не рамо, на което да се облегнат, а точно гръб, на който да легнат. Някои и си го казаха направо - че търсят мъж с пари, защото "иначе не е мъж", ако няма доста пари.

3. Доста от тях са се специализирали да ходят на срещи само с цел да изкопчат безплатна вечеря в ресторант. Повечето са ми казвали в прав текст: "Сега на кой ресторант ще ме водиш? ". А ако успеят да завъртят главата на някой лековерен мъж, защо не и да заработят и някой лев, подарък или ходене на хижа или екскурзия? И някои най-нагло си го казват! Естествено, аз съм практичен човек и никога не водя на ресторант или бар, а задължително каня само на разходка или да седнем на пейка в парка. Така лесно някои жени се издават и още в зародиша на срещата - или дори на нейното предварително уговаряне - изведнъж сменят тактиката и се отказват, най-често с някакви простовати оправдания, че им изникнало нещо спешно и съжалявали, че не можели да излязат. :) След което стават неоткриваеми на по-късен етап, или предвидливо още след това са ме добавили в списък "Блокирани". :))) Което ми е пределно ясно още по времето на оправданието им и за което мислено им благодаря, тъй като ми спестяват време, за да обърна такова на друга, по-стойностна жена. Не се засягам от такива действия, а дори напротив - радвам се, че не шикалкавят и увъртат още дълго време, а си показват лицемерието по първичен начин в моя полза.
И понеже повечето още в началото на срещата опитват тайно или явно да изкопчат данни за моите професия, доходи, апартамент, кола и прочее (по време на писменото общуване преди това задължително заявявам, че предпочитам да обсъждам това само лично, а не по интернет - което се явява и като част от причините за засиления им интерес да се видим), когато някоя се покаже като откровена златотърсачка, аз го приемам с усмивка и заявявам, че уважавам такива жени, които си казват нещата такива, каквито ги мислят, и ги питам по колко часа дневно могат да правят свирки, за да се вместят в моите представи за подходяща жена. И добавям, че това е задължително условие от моя страна, за да допусна жената до себе си. Всичко това го казвам съвсем умело, непринудено и с приятелска усмивка, а не грубо и язвително, което кара точно най-наглите от тях още повече да изцъклят очи, тъй като не са очаквали подобен отговор от толкова възпитан, грамотен и скромен шегаджия, когото са възхвалявали преди това, че "не е като другите мъже".

4. Зле са с математиката, или просто лъжат като съдрани за своите години, ръст, тегло. Повечето, които се описват с ръст около 165-175 см, на практика нямат дори и 155-160 см. Аз съм 171 см и като видя как някоя уж еднаква с моя ръст е по-ниска от мен, макар и с 10-сантиметрови токчета, ми е пределно наясно колко са високи в действителност. Килограмите ги нямат за нищо - пишат, че са на по 60 кг, например (не пиша на жени над 70 кг, защото и аз самият не съм едър или дебел), а на живо ми идва някаква представителка с отпуснати сланини, достойна да рекламира "Макдоналдс". Голяма част от "30-годишните" всъщност се оказаха клонящи към- или прехвърлили 40-те години (което мен не би ме отказало, предвид моите 35 години, но лъжата е това, което ме озадачава). Как пък една не се писа на 40 години, а да е всъщност на 30? :)) Редовното им заучено оправдание е, че "една приятелка им направила профила и те самите не знаели, че пишело грешни данни".

5. Лъжат, горките, лъжат и не се виждат отстрани колко са жалки и прозрачни. :) Изпробвам ги в ранен стадий и повечето се издават, без дори да подозират. За целта си имам и втори профил, но с чужда снимка на един якичък батко, но с много груб и просташки попълнен текст в профила, неуважителен към жените. Просто си нямате на идея как на онзи профил се лепят и самопредлагат по безсрамен начин поне по 10-20 жени дневно, в това число и доста от онези уж "нормални жени, търсещи скромен и любящ партньор за сериозна връзка или брак, на които са им омръзнали простаците". И когато някоя такава жена пише на моя фалшив профил, аз не отговарям веднага, а преди това я заговарям от моя истински, и часове по-късно (за да не се усетят) отговарям и от фалшивия такъв. Сигурно се досещате, че учтивото ми или шегаджийско писмо (защото понякога интересът им бива привлечен от шеги, а не от прекомерна сериозност) почти винаги бива оставяно без отговор или с думите "Чупка! ", "Проклетнико, да не си посмял да ми пишеш отново! " и т. н. (да, неподозирано груби думи, написани от същите тези жени, обявили на всеослушание, че са несполучили в живота, уморени били от несериозни мъже и търсят свестен мъж, а не грубияни), докато писмото от другия профил, на "якия батко", бива моментално поглущано с жадни очи от страна на тези умници с цици, които са дотолкова разтопени от факта, че такъв мъж им е обърнал внимание, че са способни да загърбят всяко едно от изискванията си за сериозен и учтив мъж в профила си, и да са парцал за простакът в лицето на моя фалшив профил. А аз от онзи профил наистина не ги жаля и им говоря мръсотийки, на които те захапват и не се усещат, и нещо повече - изведнъж пред привлекателния мускулест мъж показват своето лице на мръсници без задръжки, опитват се да му се харесат всячески... :) Държа да отбележа, че тоз урок го давам само на показалите се като двулични спрямо моя истински профил "сериозни жени", но не и с тези, с които не съм общувал от него преди това. Разменям си с театралните актриси по 2-5 писма, все с мръсотойки, а после рязко спирам да им отговарям. Учудващо е как после те започват да пишат по 1-2 писма на ден, питайки какво става, дали не са били изместени от друга жена и прочее. :) Някои в яда си накрая добавят "баткото" в списък "Блокирани". И най-големият смях пада, когато ден-два по-късно някоя такава, умърлушена и отквърлена, вземе, че ми отговори на писмото от истинския ми профил и започне да се оправдава, че не го била видяла преди това (без да знае, че имам "Елмаз Есктра" и съм видял как ми е прочела писмото скоро след изпращането му до нея, също и неговото копие, което съм пратил ден-два по-късно) и затова пишела късно. И да видиш ти тогава какви хвалебствия по мой адрес падат, как съм бил учтив, колко съм бил различен от другите мъже (тайно имайки предвид "якия батко", който ѝ е показал къде зимуват раците преди това), колко съм бил романтичен...

Та, така, драги ми приятели - всичко това е плод на моят личен опит и сблъсък с лъжкините, преобладаващи в голяма част от профилите в този тип интернет места за запознанства. И такъв, придобит преди години, и по-скорошен такъв. Един мъж, иска или не, трябва да се научи да бъде предвидлив и да се справя насред гъмжилото от женско лицемерие, ако има за цел да оцелее и да не се оставя да го правят на будала и мислят за неудачник. Със сигурност женската част ще може да каже неособено ласкави думи по отношение на мъжете, с които са си имали взимане-даване, но аз съдя от моята гледна точка на мъж, който е трябвало да изтърпи множество гаври от страна на жени, за да се научи през години как да израсне като подход и да не позволява това да продължава и занапред.
Радващото е, че въпреки всичко, успях да намеря две свестни жени измежду всичката плява и сега времето ще покаже, дали нещо ще се получи. Ако по-късно започна да усещам, че една от двете ми е присърце, бих насочил цялото си внимание към нея и да не давам излишни надежди на другата. Старая се да не прибързвам и да не създавам очаквания, които не мога да изпълня. Държа да отбележа, че не разигравам две жени, не съм се целувал с никоя от тях, а опитвам успоредно да общувам с тях по нормален начин, на нещо като приятелска основа с цел взаимно опознаване. Едната дори взе да се учудва, че не бързам да я вкарам в леглото, макар да се виждаме над месец вече.

37.   До 31

"И ми писна от сърдити момченца с нулеви усет и подход към противоположния пол, които се озлобват от собствените си неуспехи и обвиняват групово всички жени за това, като пускат такива популистки теми... естествено в интернет.
От ЖЕНА, която не използва интернет за свалки! "

Слушай бийатч (bitch) мен пък ми писна от скапани, надути курви и морално деградирали блудници. Хората ще се оплакват и вбесяват не от "всички жени" а от тукашния им деградирал, надут подвид с редица порочни качества.

38.   Приятелю, сигурно физиономията е балъшка. От онзи тип визиономии, които винаги изглеждат отчаяни и очакващи нещо. Дори да си много интелигентен с такава физиономия само ще страдаш. И колкото повече уважаваш жените, толкова повече ще ти се смеят зад гърба. За това си плащай за ебане и да не ти пука. С тая физиономия която те е дарила природата такъв ще ти е и живота. Успех!!!

39.   Надути са, защото мъжете им лазят в краката, постоянно ги засипват с комплименти и са готови на всичко за единия секс. За съжаление са такива, защото мъжете сме станали такива, слабохарактерни, малоумни и глупави.

41.   Прочетох коментара на н35 и се почувствах длъжна да му пиша в елмаз. На няколко пъти си правя профили и после ги деактивирам.

Истината е че винаги пишат ужасно много мъже, а аз като открия интересен събеседник влагам енергията и времето си единствено в него.... а останалите съобщения автоматично ги изтривам, без да прочета. Шанс. Не разглеждам подробно профили, защото все още не си падам по снимки. Инфото в тях е на 1во място.

Не рядко получавам и съобщения от типа "колко си надута и яг7тф6ееъ6960707032еето (дежурна обида)" х100пъти от един и същи човек, описал себе си като уж "скромен и интелигентен". Ами, брат, аз не съм културна щом не ти напиша специално "Не" - окей. Ами ти, Несравними, имаш ли нужното самоуважение да не нахалстваш постоянно? ! Не. Квит сме.

42.   Номер 36. Напълно съм съгласен с твоето мнение за жените. Да, аз съм малко по-възрастен от теб и през годините успях да разбера какво представляват жените. Не само, че са лъжливи като Сливенски циганки, ами са и изключилно глупави. Един интелигентен разговор не можеш да проведеш, но пък имат претенции до небесата. През годините имах връзки с доста жени, проверявах им характерите без дори те да се усетят и да си призная, свястна жена не открих. Годините се изнизваха и след като надхвърлих 40 си казах, че жена за съпруга вече не искам. И не съжалявам. Срещам се със жени, но връзките ми продължават докато отношенията ни са все още "нормални". Започне ли да проявява капризи и лигавщини връзката е на превършване. Нямам проблемите на онези мъже с деца и вече разведен със всичките неприятности произтичасти от това. Не, това с мен няма да се случи. Още повече, че повечето жени над 26-7 годишна възраст душевно вече са изпепелени. Да очакваш от такава жена чувства е като да очакваш 6-тица от лотарията. Сам да бъдеш, така по-добре е. Жените са нещастните, когато нямат гръб на който да се облегнат.

43.   Номер 36. Напълно съм съгласен с твоето мнение за жените. Да, аз съм малко по-възрастен от теб и през годините успях да разбера какво представляват жените. Не само, че са лъжливи като Сливенски циганки, ами са и изключилно глупави. Един интелигентен разговор не можеш да проведеш, но пък имат претенции до небесата. През годините имах връзки с доста жени, проверявах им характерите без дори те да се усетят и да си призная, свястна жена не открих. Годините се изнизваха и след като надхвърлих 40 си казах, че жена за съпруга вече не искам. И не съжалявам. Срещам се със жени, но връзките ми продължават докато отношенията ни са все още "нормални". Започне ли да проявява капризи и лигавщини връзката е на превършване. Нямам проблемите на онези мъже с деца и вече разведен със всичките неприятности произтичасти от това. Не, това с мен няма да се случи. Още повече, че повечето жени над 26-7 годишна възраст душевно вече са изпепелени. Да очакваш от такава жена чувства е като да очакваш 6-тица от лотарията. Сам да бъдеш, така по-добре е. Жените са нещастните, когато нямат гръб на който да се облегнат.

44.   "Работя и печеля пари, обличам се добре, излизам насам/натам, чистоплътен съм, образован. Какво подяволите тогава искат? " - Хахаа, авторе, абре защо лъжеш, бе? ! Ти ако имаше работа и излизаше насам-натам, нямаше въобще да ти остава време за писане на тъпи теми в нета и сайтове за запознанства. Докато имаш такова негативно отношение към жените, винаги ще си оставаш със сайтовете и едната си ръка! Не се ядосвай!

45.   Номер 36, с извинение, драги, ама не те слуша главата, човек.
1. Тези "набези" в елмаз приличат на някакъв социален експеримент, чиято цел е не да си намериш приятелка, а да си докажеш какви боклуци са жените. Беше ми адски интересно да прочета, защото пишеш увлекатело. (вероятно в теб има наченки на човек на изкуството) Обаче си пълен с комплекси, може би именно заради срещите си с "фалшиви лъжкини". Знаеш ли как звучи отстрани това "и ми дойде някоя, дето сланините й преливат" Какво сега? Дебелите жени нямат право на щастие и любов ли? Не може всички да са изрезки от мъжка фантазия, няма как. А това за сантиметрите пък ме уби..стига! Аз и на личната си карта съм излъгала сигурно, защото не съм се мерила колко съм висока. Някъде между 160 и 170 и понеже не знам точно - пиша 165.
Но всичко това са само цифри, разбираш ли? Теб те дразни лъжата - ясно. Но и на теб не ти е ок работата.

2. Като си шегаджия, търси си мацка с чувство за хумор. Иначе не става и няма да стане. И ако няма - не я и кани на среща. Ако един човек има чувство за хумор, то означва, че има и интелигентност някаква. Глупавите хора имат простотия и се смеят на пошли неща.

3. Симптизирах ти, докато не прочетох това за двете жени. Гнусно е, човек.

И престанете с тези обобщения. Започвам да се срамувам, че съм жена. Човек като ви чете мъжките коментари - ами за какво са ви жени? Стойте си на ръчни, станете обратни или се замонашете. Защо се занимавате като не ви харесва? Да си доказвате, че жените са боклуци?

Е, не са! Обаче, докато търсите и си падате по такива, такива ще имате. Същото се отнася и за жените, които казват, че вички мъже искат само секс и са егоисти.

Не се занимавайте, бе, мацки! Станете лезбийки, основете клуб на феминистки, тстанете монахини. Защо с бутате в хора, за които мислите, че са боклуци.

Аз просто не разбирам вече този болен свят.

46.   За мен "Елмаз" и подобните му са последен шанс и последен влак за някакви екстремни неудачници и от двата пола, някой изобщо да им обърне внимание и да се пласират.
Изобщо не си струва човек нито да се регистрира, нито да търси или очаква нещо от там. В най-добрия случай ще постигне "успехите" на №36.
Жалка история.
Истинските жени и мъже са в живота, в диаметралната противоположност на тези сайнове. По фирми, научни институти, танцови състави, курсове по йога, дори по планините. Навсякъде другаде, но не и в тези сайтове.

47.   Номер 36 съм. Обръщам се към номер 41:

Вероятно имаш предвид "н36", а не "н35", и не "да му пиша в елмаз", а "да му пиша относно елмаз"? Що се касае до мнението ти, че хората, които са ти изпратили съобщения, които ти предпочиташ веднага да триеш, вместо да отговориш (пък било и кратък отговор - каквато е целта на съществуването на съобщенията и тези интернет страници все пак) - сама даваш да се разбере пряко от думите ти, че ти ги приемаш за "нахалници", само защото са ти изпратили съобщение повторно, но в същото време се учудваш, че някои от тях те наричат с епитетите, които получаваш. Точно в това се корени проблемът - всеки си мисли нещо наум, без да даде шанс на отсрещната страна да изкаже своето становище, и вместо това се действа с прибързани лични догадки. А колко по-лесно за всички би било, ако просто изразявахме явно точно това, което мислим... Да, не е правилно да бъдеш нагрубявана или някой да ти се натрапва прекалено често в личното пространство, но знай, че със сигурност е имало и свестни мъже, които са ти писали с добри намерения, а ти си ги оставяла в неведение защо не получават отговор. И на мен ми се е случвало редовно да "гадая" защо дадено мое писмо остава без отговор, или защо противно на всякаква трезва логика бивам прибавян към списък "Блокирани", макар че (както съм писал и в своето мнение горе, номер 36) въпросното съобщение е било вежливо и грамотно, съдържащо поне 1-2 цели смислени изречения, и изпратено до женски профил, който се самоописва като личност, търсеща мъж с изключително сходни на моите собствени качества и възрастови/телесни данни. Е, от челен опит се наложи да узная, че повечето профили и описанието им нямат нищо общо с действителността и рядко са тези, които не лъжат.

49.   Номер 45, жените със сланините имат право на щастие, нонямат моралното право да лъжат потенциалните си партньори.
Да си опишат сланинките, така хората обичащи по-закръглени жени по-лесно ще ги открият.

50.   Хахах браво номер 45!

51.   Номер 45, жените със сланините имат право на щастие, нонямат моралното право да лъжат потенциалните си партньори.
Да си опишат сланинките, така хората обичащи по-закръглени жени по-лесно ще ги открият.

53.   От номер 36 до номер 45:

Благодаря ти за изразеното мнение! Понеже виждам, че някои от написаните от мен неща в мнение №36 си доловила в малко по-различна светлина от това, което аз споделих, е удачно да обоснова и допълня думите си с по-долните редове. С цел по-голяма яснота, ще ти отговоря също така номерирано, като ти си сторила. И тъй като вероятно също като мен притежаваш развито чувство за хумор, ще ти кажа, че и двете глави ме слушат еднакво добре, като това е мнение не само мое, а и на жени, които са ме познавали лично и отлично. :) Животът ме е научил, че първото впечатление от за някой непознат до този момент човек рядко се оказва показателно за неговата природа, затова и предпочитам да не си съставям прибързани заключения въз основа само на повърхностен досег при общуването си с него.

1. Какво наричаш "набези" и "обществени експерименти" (не употребявам английската дума "social", както и редица други чужди думи, защото почитам родния си език - българският)? Това, че просто заговарям някои жени и като не пишат, избирам да продължавам напред? А ти какво предлагаш? Да зацикля и досаждам на една и съща жена дни и седмици наред ли? Ами, като не става - не става. Пиша два пъти, понякога и три (в рамките на два или няколко дни, а не две-три поредни писма за броени минути - важно е да се отбележи), и ако пак не отговори, повече не я заговарям и не досаждам. Вярвам в естествения подбор. Обаче, ще повторя (за да го разбереш недвусмислено) пак това странно явление: Почти всички от жените - и то тези, описващи се като свестни - търсещи сериозна връзка с нормален мъж, практически не отговарят на собствените си твърдения в профилите си и писмата ми от моя личен профил остават подминати, но за сметка на това се счупват да се натискат на другия профил с просташки грубия "истински мъж", "як батко", "стабилен мъж", "мъж-мечта" и разни други приказни обръщения, с които същите тези жени се опитват да спечелят вниманието му. Аз не зная какво "истинско" или "стабилно" има в един профил на гардероб от мускули с излъчване на престъпник и унизителни към жените обръщения и изисквания. Ако това е мечтата на тези жени, които все са "разочаровани от мъжете" (кои мъже точно? ), то накъде вървят нещата? Ще ти издам една тайна - този фалшив профил е създаден и съставен от моя позната, която е отличен психолог, и първоначалната му идея е била съвсем друга, но впоследствие беше предоставен за мое ползване. И да напомня, че от този профил пиша единствено на "разочарованите и търсещите свестен мъж" жени, които сами са го заговорили (против всякаква логика) и на които аз първо пиша от моя личен профил, както и на тези, на които съм писал преди това от последния, но съм усетил някакво двуличие между собственото им описание и поведението им, поради които съм искал да разбера и дали ще са такива спрямо "истинския мъж" с грубия език. И това не се нарича "експеримент", а е форма на опознаване и придобиване на житейски опит, касаещ странното поведение на дадена жена. Е, познай какво? Просто няма такова падение - всячески му се мазнят на онзи профил (повтарям - и то все жени, които твърдят, че са им омръзнали грубияни и мъже с безбожни изисквания). Доста жени обвиняват нас мъжете, че сме гледали хубавелките и пренебрегваме тези, към които природата не е била така благосклонна или не се поддържат, но я само да видиш колко по-двулично и пренебрежително отношение аз и мои познати (както и със сигурност хиляди мъже в подобни места в интернет) сме срещали в лицето на жените, само защото не сме грубияни и простаци с изкуствено самочувствие, анаболни мускули и лесно падащи пишлета (последното са ми го казвали мои бивши приятелки, имали опит с такива типажи). :) Ти, като жена, няма как да усетиш това женско поведение, насочено към мъжете, и поради тази причина можеш да съдиш за нещата единствено от гледната точка на жена; което е повече от нормално. Точно така, както и аз не бих могъл да бъда обект на мъжкото отношение към жените.

И не си избирам аз да се срещам с лъжкини, а точно обратното - дадох да се разбере повече от ясно, че дори и след внимателен подбор с кои точно жени да се срещна, на живо пак се стига до изненади и изпъкват някои спестени/прикривани истини от тяхна страна.

За ръста също ли не разбра какво съм писал в мнение №36? Нямам нищо против жената да е 150 или 160 см, но имам против да ме лъже, и особено, ако най-нагло ми каже, че "не знае дали си струва да се видим, щом съм висок колкото нея или по-нисък от нея", а в действителност на срещата на живо се оказва, че дори и с високи токчета не може да ме достигне на ръст. Същото важи и за килограмите. Винаги се пишат с поне 10-20 кг по-леки и с "нормална" или "атлетична" фигура. Никой не може да ме убеди, че такъв огромен процент жени с наднормено тегло нямат представа от приблизителното си тегло. Дори и да оставим това настрана, то незнаенето на собствените им ръст и/или тегло не е оправдание да се пишат с 10-20 см по-високи и също толкова кг по-леки, отколкото са! Не отнема нито много време, нито средства да се измерят ръст и тегло. А аз съм леко над нормата (83-85 кг, т. е. едни 5-10 кг в повече, но и спортувам) и съм писал за себе си истината, макар че съм далеч от определението "пълен" или "дебел". Последната ми приятелка е 167 см/78 кг и изглежда с по-стегнато тяло, отколкото други жени от по 60 кг. Защото има воля и също спортува и поддържа фигурата си, макар и да не е генетично слаботелесна. Това го пиша, защото побърза да ме обвиниш, че пренебрегвам някои групи жени - тези, предпочитащите да спортуват пред хладилника. Та... , за математическите стойности... Основно правило в живота - като не знаеш нещо, опитваш се да го узнаеш. Ако ли не - не бълвай лъжи, и то, силно преувеличени така, че да създаваш умишлено търсено заблуждаващо впечатление! Никоя жена не обича мъжете-самохвалковци, които преувеличават фактите за себе си. Едва ли ще издам тайна - ние мъжете също не харесваме такива жени.

Допълвам към твоите думи за "дебелите жени" - разбира се, че имат право на щастие и имат право да го търсят при такива мъже, с които да си подхождат взаимно. Същото важи и за възрастовите групи. Хората се събират заедно, защото съвместяват своите качества - душевни и физически. Ако ти е направило впечатление, в предишното си мнение в тази тема изрично споменах следното: "Бързам да направя важното уточнение, че винаги опитвам да заговарям само тези жени, които в профила си са писали нещо стойностно за себе си, текстът да е на кирилица и грамотно оформен, като по-голямата част дори нямат профилна снимка. А ако пиша на жена със снимка, разбира се, че го правя не с всяка, а гледам да е симпатяга и да приляга на моите собствени ръст и тегло. И задължително страня от силно китосани с грим и пошло снимали се долнопробни еднодневки, подражаващи на пачаврите от "Пайнер". " Забележи думите "нямат профилна снимка", "симпатяга" (а не наточен фотомодел), "да приляга на моите собствени ръст и тегло", "страня от силно китосани с грим", "пошло снимали се". От това трябва да ти стане ясно, че аз, колкото и да харесвам симпатичните жени, съвсем не подбирам с лупа единствено тези, които са излети като по калъп за корица на модно списание. Нещо повече - ще отворя твоите и на много други жени очи, че немалка част от нас мъжете всъщност искаме до себе си земна, вярна, откровена, работлива, страстна и грижовна жена (поне за себе си зная със сигурност, че никога не искам нещо, което не мога да предложа насреща), за равностойни взаимоотношения, без дори да е първа красавица.

2. Точно това правя, но и сама знаеш, че в Мрежата преобладаващата маса хора опитват да се показват като много идеални, шегаджии, отракани и прочее, докато в действителност нещата наяве не изглеждат така. Нали не считаш, че всеки добродушно усмихващ ти се от екрана депутат влага искреност в думите си "Честен съм, грижа ме е за вас! "!?

3. Май и относно това не си вникнала добре в думите ми. Пределно ясно съм написал: "Държа да отбележа, че не разигравам две жени, не съм се целувал с никоя от тях, а опитвам успоредно да общувам с тях по нормален начин, на нещо като приятелска основа с цел взаимно опознаване. ". Никакви интимности засега, чисто приятелски отношения, доколкото това е възможно, предвид факта, че целта на опознаването помежду ни е с вероятността и очакването на по-късен етап да се зародят някакви чувства и привличане. И съм уточнил как бих подходил, ако усетя, че такъв момент настъпи. Притежавам силно развито чувство за чест и уважение към околните, и по-скоро бих страдал заради другиго, отколкото да допусна някой да е ощетен от мен!

И понеже реши да използваш думата "гнусно", ще ти кажа кое е такова. Гнусно е да си мъж и да виждаш как огромен процент от жените са се пренавили и са си повярвали, че само защото имат един физически отвор в повече от теб, това им дава правото да те разиграват и да имат космически изисквания към теб, без никакво покритие от тяхна страна като личностни качества и постигнато в живота. И това не го пиша за "яките мацки", а се отнася и за по-неугледните жени, които също чакат наготово и насреща предлагат едно нищо. Мислиш, че по-грозничките и пълни жени не са такива ли? И с подобни съм пробвал отношения - разлика в положителна посока нямаше, че даже и по-лошо! Отначало са кротки и опипват почвата, радват се на рядко обръщаното им се внимание, но месец-два по-късно се за почва с: наглост, изисквания, обсебване (защото страдат от комплекси за малоценност), неспособност да оценят какъв мъж имат до себе си и незачитащи значението на думата "вярност", непредизвикана с нищо ревност (от страх тип "гузен негонен бяга", защото знаят какви са те всъщност), типични женски номерца за налагане над мъжа... Точно от две жени, които седмици преди тези им резки преобразувания ревяха от щастие и ми се кълняха, как не били срещали толкова грижовен мъж като мен преди това. В едната имаше толкова насъбрана злоба... Имал съм и две връзки с особено красиви мацки и истински кучки в леглото, но дори и те не са си позволявали такова неблагодарно поведение, както двете по-пълни и некрасиви жени, с които също съм имал отношения, с наивното очакване, че липсата на внимание ще ги е накарало да наблегнат на другите си качества, че са се вразумили и ще ценят това, което имат насреща. Нищо подобно.
Още по-гнусно е това, че (което няма как да не знаеш и ти самата) много жени редовно въртят по двама или повече мъже, но не просто като приятелско общуване, а като любовници успоредно, и с цел основно да изкопчат някоя парична облага, подаръци, почерпки, пътувания. Билетът за всичко това се досещаш какъв е. :)

А ти къде прочете обобщения в моето мнение №36? Прави ли ти впечатление, как неслучайно употребявам многократно: "голям процент от... ", "доста от... ", "повечето от... " и т. н., когато описвам впечатленията си относно жените, с които съм общувал? Ти намери на кого да натиряш за обобщения - човекът, на когото му е омръзнало повечето жени да са агресивно предубедени и да обобщават, че "всички мъже само едно искате". А ако това ти обръщение е насочено към други от тук пишещите, пренебрегни този мой последен абзац.

Поздрави!

54.   Номер 49, много точно казано.

55.   Прочетох темата и коментарите и не е истина колко нещастни мъже и жени има. Мъжете се мислят за много готини и очакват всяка жена да им отговори на секундата, жените пък като получат някой друг комплимент или предложение от някой загорял самотник започват да се правят на много важни и заети. А истината е, че 90% от хората в сайтовете за запознанства са загорели чикиджии и недоебани лелки, които ако срещнеш на улицата даже не би погледнал - това важи за целия свят, не само за България, да не тръгне някой пак да се обяснява с вечното оправдание "ами то в БГ е зле". То, че е зле - зле е, но ще се изненадате колко много готини хора има все още у нас. Но няма да ги намерите в сайт за запознанства, защото това е социалната мрежа на нещастниците. А колкото до дебелите жени - за всяка дебела жена си има дебел мъж, за всеки смотан мъж си има смотана жена и така нататък. Проблемът на тези хора не е толкова, че са дебели или смотани (то си е проблем, но не може всеки да е красив и готин), проблемът е че искат хора които са над нивото им, но явно не знаят, че никой не е длъжен да си намаля стандартите заради тях.
Момче на 21 години съм, ако има значение.

56.   Коментиралия с номер 36 /53 - точно си го казал , наборе, с малки изключения , но като цяло съм съгласен с теб! Само не мога да се сетя откъде толкоз хъс да се обясняваш на жени във форум , ама ти си знаеш..:) И аз мога да поразсъждавам за няколкото типа женско поведение и за разминаването в очакванията и гледните точки на мъже и жени , но аре да го оставим за друг път и в крайна сметка кой в каквото иска или както му е удобно в това да си вярва!
55 , Момче, задължително ли е до всяка дебела жена да е дебел мъжът и обратно (до дебелия мъж да стой друг дебел мъж? :))) Не е ли по- важно в дългосрочен план - кой какъв човек е , как си пасват двата характера - като амбиции, като хумор, като отношение и т.н..?

57.   Истината е че не всички мъже си падат по пълни жени а когато някоя такава започне да се прави на много важна тя просто отпада. Не всички слаби жени са красиви но ако попаднем на някоя макар да ни се прави на интересна сме по склони да търпим държание й. Опира до това кой какъв тип жени харесва, ако една жена не ти се вписва външно тогава се обръща по голямо внимание само на характера. На мен ми допадат повече скромните момичета, но рядко се намират красиви такива, даже са си направо неоткриваеми.

58.   На мен ми омръзна от тeя мъжлета (в повечето случай фитнес смешки) които се правят на големи ухажори и свалячи. Самите те казват какво самочувствие имат. С колко жени са спали. Тези ли са по-дразнещи или другите самотните и може би срамежливи зад монитора и клавиатурата.
В България определението на първите е готин пич, мъжага a на другите мухльовци.
Е аз съм от втория тип и тези мачовци ме дразнят до полуда. Великите еб.. чи които не били само за една жена.

1-50 от 53