Постъпих унизително.
Здравейте, историята накратко:
Аз съм момче на 22 години. Скоро едни приятели ми уредиха среща с момиче, не я бях виждал никога, но ми казаха, че била красива и щяла да ме хареса. Съгласих се, отидох... и постъпих супер зле. Като видях колко е сексапилна, не казах нищо, просто стоях малко, огледах я, уплаших се и си тръгнах! Никой не знае, че аз всъщност съм девствен и честно казано доста срамежлив... сега ми е гадно, стоя в нас и ме е срам да изляза. Чувствам се като пълен балък, защото постъпката си беше точно такава...

Коментари

2.   Поне телефона й записа ли. Ако е скромно момиче, ще те разбере. Кажи й това което споделяш тук. Обади й се по телефона и поискай среща, ако дойде, значи те харесва визуално. Не се отчайвай, много хора са срамежливи и затова са самотни. Рискувай, ти вече си направил първата издънка и не си умрял, няма страшно. Първата стъпка сте я направили, видели сте се. Сега остава да се опознаете и постепенно леда и срама ще се стопят. Тогава започва насладата. Успех в любовта!

3.   2, не е никак скромна и не мисля да я търся пак. Знам, че жените харесват уверени мъже със самочувствие и затова докато съм срамежлив не виждам какви шансове имам с хубаво момиче.

4.   Здравей мило момче! Ако ако желаеш да споделиш проблемите си и искаш някакъв съвет потърси ме на този линк : https://help-and-advice.alle.bg/начало/ . Ще се радвам да помогна с каквото мога. Поканата важи за всички. Благодаря ви!

5.   Здравей мило момче! Ако ако желаеш да споделиш проблемите си и искаш някакъв съвет потърси ме на този линк : https://help-and-advice. alle. bg/начало/. Ще се радвам да помогна с каквото мога. Поканата важи за всички. Благодаря ви!

6.   Охх.. кофти работа.
Разбирам те, но мацката едва ли го е приела така. Най-вероятно се е почувствала унизена и обидена, че си постъпил по този начин. Това, което можеш да направиш, е да й пишеш и да й се извиниш. Казвам да й пишеш, а не да й се обаждаш, защото така ще ти е по-малко притеснено и ще разполагаш с повече време да формулираш какво искаш да й кажеш. Напиши й в общи линии каквото си написал и тук. Кажи й, че съжаляваш много за случката и че тя се е оказала много по-привлекателна отколкото си предполагал, заради което си реагирал толкова неадекватно. Кажи й, че не си свикнал да виждаш толкова красиви момичета, че си бил просто стъписан и смяташ, че тя заслужава поне едно извинение. Увери я, че не си искал да я засегнеш по никакъв начин и че се надяваш първото й впечатление от теб да не е определящо, защото всеки заслужава втори шанс.
Ако ти отговори.. чудесно. Можете да завържете разговор, да се опознаете малко и така да ти мине страхът от контакта с нея. Ако не... гледай да не сгафиш по същия начин и със следващата.
Фактът, че си девствен, не би бил толкова притеснителен, ако се държиш добре, мило и с уважение към момичето, с което си. Една такава постъпка може да отблъсне всяка жена много по-силно, отколкото да разбере, че не си правил секс. Така или иначе, все някога ще трябва да имаш връзка, ще трябва да излизаш с момиче. За целта, определено се налага да опитваш, докато това не се случи. И няма как да стане, докато си стоиш у вас, засрамен и затворен. Няма нищо фатално в случилото се, поучи се от него и давай напред.

7.   Сори, знам, че ти е тъпо и си изливаш болката, но ми стана много смешно. :D
Амиии.... обади й се. И това го казвам да го направиш не толкова, за да се сближиш с нея, а за да свикнеш да установяваш контакти без да се притесняваш толкова много и да блокира мозъка ти. Обикновено в началото си е винаги притеснително, особено когато човекът пред теб е красив. Но опознаете ли се веднъж, срамежливостта си се изпарява постепенно. Това, разбира се, зависи от другия човек колко ще предразположи това да стане.
И при мен се случва да се притеснявам, а аз съм жена. И това не само с мъже, но с всякакви хора. Просто има хора, чиято външност и излъчване те карат да се чувстваш уязвим. Не е приятно. Но пък е поправимо.

Това, че си девствен няма никакво значение. И моя приятел на 22г. беше девствен, но пък така ме караше да се чувствам специална, че се влюбих до уши и дори се кефих супер много, че аз ще съм му първата. :) Така че това за много от свестните момичета не е голям фактор.

Обади й се и й обясни ситуацията. Това ще й изясни много неща, тя ще види, че не си задника, който си демонстрирал, че си, а че си явно свестен и срамежлив, което момичетата намираме за много сладко. :)

А ако все пак тя те отреже, пак не го приемай лично, продължаваш напред и забравяш за ситуацията, а следващия път ще си по-подготвен психически. :)

Знам, че си мислиш, че си направил ужасна грешка, но виж - нито познаваш момичето, нито то те познава - не е фатално, голяма работа... Всички правим грешки. Важното е да се осъзнаваме и да се подобряваме.

Опитай пак.

Сещам се за един известен филм "Тя не ми е по джоба". Един свит, да не кажа задръстен младеж започна да излиза със страшно сексапилна мадама. По средата на филма дават как се натискат и той свършва още преди да са започнали да се събличат... И той, разбира се, след което бяга от тях.
След известно време среща въпросната мадама и съвсем директно отива при нея и й казва какво всъщност се е случило. И мацката оценява искреността и филма естествено си завършва с happy end. :)

Е, разбира се, това е само филм, но пък искам да кажа, че свестните жени са разбрани. Няма да се надуят и да те помислят за откачен и задръстен просто защото си бил искрен. Стойностния човек оценява откровеността.

Така че... обади й се и каквото стане. Ако стане - постарай се да си по-позитивен и контактен. Ако не - животът си продължава.

Успех.

8.   Абе не си бе - Вярно издънил си се, ама една постъпка няма да обърне живота ти, следващият път по - смело.

И аз имах скоро такава - момичето се спря да ме изчака, поговорихме малко и трябваше да и взема номера, но си тръгнах. Абе голяма работа.

9.   Слaдур! Нищо толковa йе е стaнaло, но поне я потърси дa се извиниш. Измисли някоя глупост aко щеш, стaнaло ти е нещо лошо и зaтовa си побързaл дa офейкaш или нещо друго. Нaпрaви го зaрaди себе си, тaкa ще си дaдеш възможност зa следвaщият. път дa бъдеш еднa идея по- уверен в себе си.
Виж, жените определено хaресвaме уверени мъже, УВЕРЕНИ, не знaчи отворковци нaхaкaни... тaкивa отблъсквaт дори.
Че мъжът е по- стеснителен в нaчaлото не го прaви неуверен в товa, което зa нaс е вaжно, но товa ще го рaзбереш по- нaпред в животa.
A нямa зaщо който и дa е дa знaе дaли си девствен или не :)